کتاب ” موفقیت نامحدود در 20 روز ” نوشته آنتونی رابینز(Anthony Robbins)

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
کتاب " موفقیت نامحدود در 20 روز " نوشته آنتونی رابینز(Anthony Robbins)
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز نوشته آنتونی رابینز، مدرس، سخنران و مربی موفقیت است که می‌شود این کتاب را معروف‌ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران معرفی کرد. از آنتونی رابینز علاوه بر کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز کتاب‌های دیگری نیز در ایران منتشر شده است.

کتاب‌هایی مانند پول، ۷ قدم تا رسیدن به آزادی مالی و اهرم‌های خوشبختی از این جمله هستند. به جرات می‌توان گفت که کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز بهترین کتابی است که این نویسنده منتشر کرده است. در رابطه با علم موفقیت این کتاب به بررسی تمام موارد پرداخته و به تمامی نکات اشاره کرده است.

اگر شما نیز به دنبال موفقیت نامحدود هستید این کتاب برای شماست. در این مقاله مقدمه و خلاصه‌ای از کتاب برای شما ارائه کرده‌ایم که می‌تواند زندگی شما را مانند آنتونی رابینز تحت تاثیر قرار دهد. همراه ما باشید.

 

پرسشنامه ارزیابی مهارتهای فروش

دریافت هدیه ای 100 هزار تومانی
بعد از پر کردن پرسشنامه

بازاریابی و فروش

درباره موفقیت نامحدود در 20 روز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز یک کتاب جامع است. در حقیقت اگر این کتاب را با دقت مطالعه کنید و تمرینات آن را به خوبی انجام دهید دیگر مطالب کمی پیدا خواهد شد که برای شما نو باشد.

هر چیزی یک فرد عادی در زمینه موفقیت نیاز داشته باشد در این کتاب پیدا می‌شود. البته ممکن است عمق مطالب در بعضی از فصل‌ها کم باشد ولی در همین حد هم کفایت می‌کند.

با خواندن این کتاب بسیار راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام مطلب در زمینه روانشناسی موفقیت اعتبار زیادی دارد و کدام مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

شیوه مطالعه کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

شیوه مطالعه کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

این کتاب به شیوه‌ای نوشته شده است که شما باید آن را در طول ۴ هفته و هر هفته ۵ فصل مطالعه کنید. در واقع هر فصل در یک روز. این روشی است که نویسنده آن را برای خواندن کتاب پیشنهاد کرده است.

استاد احمد محمدی
تکرار رفتار همیشگی یعنی کسب نتایج همیشگی. مهارت‌های جدید یاد بگیر تا نتایج جدیدی به دست آوری.
استاد احمد محمدی

تونی رابینز در این کتاب به هرآنچه که شما نیاز دارید تا به موفقیت دست یابید اشاره کرده و اعتقاد دارد اگر این موارد را رعایت کنید، برنامه ریزی کنید و تمرینات را به درستی انجام دهید نتیجه نگرفتن شما تقریبا غیرممکن می‌‌شود.

موضوعات فصل ها

سر فصل‌های این کتاب موارد مختلفی را از nlp گرفته تا موفقیت مالی و موفقیت در روابط را در بر می‌گیرد. در هر فصل هم موضوعات متفاوت بررسی می‌شود و در نهایت تمرین‌هایی ارائه شده است.

قسمت هایی از کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

بیشتر مردم نمی‌دانند واقعا از زندگی چه می‌خواهند، اما بدتر از آن‌ها افرادی هستند که می‌دانند چه می‌خواهند اما هیچ کاری در جهت به دست آوردن آن نمی‌کنند.

هدف این است: یاد بگیرید قدرت درونی خود را به کار گیرید. مهم‌ترین ابزار موفقیت توانایی شناخت هدفی است که می‌خواهید بدان دست پیدا کند.

فکرتان را روی هر چیزی متمرکز کنید، همان حقیقت خواهد یافت. پس آنچه انجام کاری را لذت بخش و دلپذیر و یا برعکس ملالت بار و رنج آور می‌سازد، شکل تفکر شما نسبت به آن است. نباید برای تغییر دادن خودتان در انتظار روز مناسب باشید بلکه با تغییر دادن خود روزهای مناسب را به چنگ خواهید آورد. بیش از این متحمل ضرر نشوید، همین امروز برای تغییر روحیات خود اقدام کنید.

بسیاری از مشکلاتی که حل شدنشان به نظر ما غیرممکن یا سخت است، تنها به این علت دور از دسترس به نظر می‌رسند که شیوه تفکر ما درباره آن‌ها این گونه است. فکر شما کاملا بر آنچه دشوار است متمرکز شده، بنابراین راهی برای حل آن نمی‌بینید.

پس چرا این معادله را معکوس نمی‌کنید و درمورد روش‌های ممکن برای رسیدن به هدف فکر نمی‌کنید؟ خود من برای رسیدن به اهدافم بجای تفکر درباره اینکه “خدایا چرا نمی‌توانم کاری انجام دهم؟ چقدر وحشتناک است و …” تمام فکرم را به این مسئله معطوف می‌کردم که چون قبل از من کسان دیگری توانسته‌اند موفق باشند بنابراین من هم قادرم از پس آن برآیم و به همین علت توانستم به موفقیت‌هایی دست یابم که از نظر دیگران اعجاب انگیز بود.

درباره نویسنده

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال ۱۹۶۱ درشمال هالیوود در خانواده فقیری متولد شد. بعد از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای مختلفی روی آورد، اما توفیقی برایش نداشت. آنتونی رابینز در ۲۲ سالگی در آپارتمان ۴۰ متری محقری، زندگی مجردی بسیار فقیرانه‌ای داشت و بنابر گفته‌های خودش، مجبور بود ظرف‌های غذای خود را در وان حمام بشوید.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
زمان رسیدن به موفقیت

گذشته از مشکلات مالیش، بر اثر پرخوری و بد خوراکی، بیش از 120 کیلوگرم وزن داشت و به علت چاقی، گرفتار تنبلی، بی حالی و خواب آلودگی شده بود.

ولی او در عین فقر و فلاکت، برای خود رویا پردازی می‌کرد و آرزوهای جاه طلبانه ای داشت و در عالم رویا، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک جنگلی سرسبز مجسم می‌ساخت و برای خود همسری شایسته، اتومبیل گران قیمت و امکاناتی رویایی متصور می‌شد.

پرسشنامه ارزیابی مهارتهای فروش

دریافت هدیه ای 100 هزار تومانی
بعد از پر کردن پرسشنامه

بازاریابی و فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *