معرفی کتاب

خلاصه کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید» نوشته سارا رابینز

خلاصه کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید» نوشته سارا رابینز را در این مقاله مطالعه کنید.

کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید اثر سارا رابینز است. این کتاب را می‌ توان موفق‌ ترین و پر فروش‌ ترین کتاب سارا رابینز دانست که به عنوان کتابی مرجع برای فعالان بازاریابی شبکه‌ ای در تمام نقاط جهان محسوب می شود.

مخاطب کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید هر کسی است که به دنبال پیشرفت و تحول در زندگی شخصی و شغل بازاریابی است. آکادمی بازار قصد دارد در این مقاله خلاصه ای از کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید را ارائه دهد. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: بازاریابی و فروش در عصر نوین با کتاب‌ صوتی «پرش از دره» آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: اصول و فنون مذاکره با کتاب «مذاکره کردن به روش اساتید هاروارد»

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

پرده برداری از نیرویی عظیم

تا زمانی که معلمی خجالتی بودم و از نظر مالی در یکی از بدترین شرایط اقتصادی کشور زندگی می کردم. تازه ازدواج و اثاث کشی کرده بودم و کاری کاملا جدید در زمینه ی تدریس در مهد کودک داشتم. بیست سالم بود. با وجودی که عاشق تدریس بودم، اما مشکلات مالی داشتیم و با آخرین خرده پول ها صورت حساب ها را تسویه می کردیم. شغلم و اولین خانه مان را هم از دست داده بودیم؛ بنابراین باید می رفتم به دنبال درآمدی بیشتر. پس از کلی جستجو دنبال کار با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم.

اول، شرکتم را یافتم که در زمینه ی فروش محصول پر فروش، عالی و گران یک برند پزشکی بود. بعد به فعالیت آزاد در تحویل محصولات این برند پرداختم؛ تا حقوق معلمی ام را کامل کنم. در طول این مدت، صاحبان شرکت دنبال روش هایی بودند تا کیفیت برندشان را افزایش دهند و آن را میان مردم و بازار توسعه و گسترش بدهند.

استاد احمد محمدی

از آن جا که این روزها همه آنلاین هستند، تصمیم گرفتند الگوی فروش اجتماعی را به کار بگیرند و آن را از خرده فروشی به بازاریابی شبکه ای انتقال دهند. از من خواستند به آن ها ملحق شوم. من و مادرم کریس هم دعوت شان را پذیرفتیم. چون نخستین کسانی بودیم که به این گروه پیوستیم، آموزش ندیده بودیم و ابزار بازاریابی نداشتیم. در واقع، حتی هنوز طرح و برنامه ی پرداخت حقوق و دستمزد هم نداشتیم. تنها دارایی مان باور مان بود؛ بنابراین به شدت به این فرصت پیشنهادی و محصولی که تبلیغ می کردیم، مطمئن بودیم. شاید اوایل به نظر نمی رسید که « درآمد » خوبی به دست می آوریم، ولی امروز، من و مادرم هر دو صاحب درآمد هفت- هشت رقمی شرکت خودمان هستیم.

خلاصه کتاب " یک چیز " نوشته گری کلر
بخوانید
موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

 دستیابی به موفقیت از طریق مشتری یابی

جست وجو برای مشتری یعنی چه؟ « معدن کاوی » در تعریف لغتنامه ای، به معنی جست وجو برای طلاست. جست وجو و معدن کاوی فرآیند گفت وگو با مردم به امید پیدا کردن کسی است که علاقه به همکاری با شما در ارتقای محصول یا خدمات تان را داشته باشد، یا قصد داشته باشد به کسب و کار شما بپیوندد. در فرآیند این گفت وگوها  افراد زیادی را انتخاب و وارسی می کنید تا افرادی را برای همکاری گیر بیاورید. پس انسان های زیادی برای همکاری هستند که با ریتم های مختلفی فعالیت می کنند.

به یاد داشته باشید برای تغییر زندگی به چند نفر بیش تر نیاز ندارید، این همان « طلای » شماست. شاید بخواهید با آدم های زیادی حرف بزنید تا آن چند نفر را بیابید که بیش تر شبیه غربالگری برای پیداکردن طلاست. اگر به شما بگویم در حیاط پشتی سه شمش طلا دارید، آیا آن قدر حیاط را حفاری نمی کنید تا آن ها را بیابید؟
اگر می خواهید در بازاریابی شبکه ای موفق باشید، باید آن قدر غربال کنید تا چند رهبر عالی و برجسته بیابید. هیچ وقت دست از جست وجو و معدن کاوی برندارید.

از بین بردن مانع تجاری

شیوه مبارزه با مانع کسب وکار تان، فعالیت های خودتان است. برای پیشرفت کم یا کم بودن سرعت، گروهتان را مقصر ندانید. مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرید و به تلاش و سرعت حرکت تیم خود احترام بگذارید. هیچگاه از افزودن مشتری ها و شرکای تجاری جدید دست برندارید. روی فعالیت هر روزتان برای پیش رفتن به سمت موفقیت متمرکز شوید.

قانون خودم این است: « تعداد تماس های هر روز من تعداد مشتری هایم را تعیین می کند. » اگر در خانه باشم با پنج نفر از اسم های دفتر تلفنم تماس برقرار می کنم و اگر بیرون از خانه باشم پنج کارت ویزیت برمی دارم و با افرادی که قرار ملاقات دارم، مصاحبه می کنم. تا زمانی که همه ی تماس هایی را که می خواهم نگیرم، کارم را ادامه می دهم که همین موجب می شود شانس و احتمال موفقیت من افزایش پیدا کند.

چه شانس هایی دارید؟

موفقیت تان به صورت مستقیم به میزان تمایل تان به کارکردن و پیدا کردن آدم هایی وابسته است که مانند خودتان برای دستیابی به موفقیت متعهد باشند. دوست دارید تا دستیابی به طلا جواب های منفی زیادی تا حدود صد تا یا بیش تر بشنوید و مثل من سه فرد اساسی و کاردرست بیابید؟
شما شانس های مخصوص خودتان را دارید و تا به موفقیت دست پیدا نکنید نمی دانید این شانس ها چی هستند؟ اگر هنوز به موفقیتی که دلخواه تان است، دست پیدا نکرده اید می توانید تسلیم شوید و فکر کنید این شیوه و الگوی کسب وکار جواب نمی دهد یا می توانید این واقعیت را بپذیرید که شانستان در حال بالا رفتن است، یا تا رسیدن به موفقیت ادامه دهید و تسلیم نشوید.

کتاب " مدیریت فروش " نوشته برایان تریسی
بخوانید

معرفی سارا رابینز

سارا رابینز
سارا رابینز

سارا رابینز که قبلا معلم مهد کودک بود با حضور در صنعت بازاریابی شبکه‌ ای موفق شد درآمد سالیانه‌ ی هفت‌ رقم دلار برای خود ایجاد کند. او هم اکنون از بهترین مشاوران حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ ای در جهان به شمار می رود و علاوه بر این رتبه‌ ی اول در میان زنان آمریکایی را در صنعت بازاریابی شبکه‌ ای دارد. او این رشته را به صورت پاره وقت آغاز کرده و در نتیجه‌ ی فعالیت‌ های خود توانسته است در سن ۲۹ سالگی درآمدی هفت رقمی را به صورت ماهانه به دست آورد.

همایش‌ های او در سراسر دنیا، همواره با استقبال فعالان صنعت بازاریابی شبکه‌ای مواجه شده است به شکلی که می‌توان او را یکی از سخنرانان برتر این رشته دانست. از رابینز آثار مختلفی در زمینه‌ ی بازاریابی شبکه‌ای منتشر شده است که همه ی آن ها پرفروش بوده‌ اند و کتاب ستاره بازاریابی شیکه ای شوید را می‌توان موفق‌ ترین و پر فروش ترین کتاب او معرفی کرد که به عنوان کتابی مرجع برای فعالان بازاریابی شبکه‌ای در تمام نقاط جهان محسوب می شود.

سارا رابینز در امور خیریه نیز فعالیت دارد و بخش عمده‌ ی درآمد خود از این صنعت را صرف امر خیریه برای زنان و کودکان بی‌ سرپرست کرده است.

می توان گفت بازاریابی شبکه‌ ای کسب‌ و کار بسیار ساده ای است. فقط باید یاد بگیرید کاری را انجام دهید و در آن خوب شوید و بعد به افرادتان بگویید که آن را خوب انجام دهند. از همان روز اول تا زمان رسیدن به سطح بالای درآمد و تا رسیدن به موفقیت باید همین کار را انجام دهید. بنابراین یادگیری کار از بهترین‌ ها حسی عالی به انسان می‌ دهد. مطالعه کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید به شما در رسیدن به این اهداف کمک می کند.

همچنینا آکادمی بازار به شما پیشنهاد می کند برای فراگیری مهارت های بیشتر در کسب و کارتان از محصولات کاربردی و بسیار مفید کتاب صوتی استفاده کنید و راه رسیدن به اهداف و موفقیت را برای خود هموار کنید. در صورت تمایل به استفاده ازمحصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کتاب صوتی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

دوره آموزشی تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای برگزار شد
دوره آموزشی تحقیقات بازاریابی برای تیم فروش شرکت همراه اول برگزار شد
دوره ( فیلم ) آموزشی «ارتباط بین فرهنگی» هنجاری جدید و چالش برانگیز
هفت گام مهم و کلیدی برای برنامه‌ریزی فروش
خلاصه کتاب « مدیریت استراتژیک برند» نوشته کوین لین کلر
برچسب ها

ندا تفضلی

کارشناس برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران هستم. علاقه زیادی به یادگیری اصول موفقیت در زمینه های مختلف دارم و مایل هستم آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن