خلاصه کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید» نوشته سارا رابینز

کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید»
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

خلاصه کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید» نوشته سارا رابینز را در این مقاله مطالعه کنید.

کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید اثری از سارا رابینز است. این کتاب را می‌توان موفق‌ترین و پر فروشترین کتاب سارا رابینز دانست. کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید به عنوان کتابی مرجع برای فعالان بازاریابی شبکه‌ای در تمام نقاط جهان محسوب می شود.

هر کسی که به دنبال پیشرفت و تحول در زندگی شخصی و شغل بازاریابی است، مخاطب کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید، است. آکادمی بازار قصد دارد در این مقاله خلاصه ای از کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید را ارائه دهد. با ما همراه باشید:

شما می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

پرده برداری از نیرویی عظیم

تا زمانی که معلمی خجالتی بودم و از نظر مالی در یکی از بدترین شرایط اقتصادی کشور زندگی می کردم. تازه ازدواج و اثاث کشی کرده بودم و کاری کاملا جدید در زمینه ی تدریس در مهد کودک داشتم. بیست سالم بود. با وجودی که عاشق تدریس بودم، اما مشکلات مالی داشتیم و با آخرین خرده پول ها صورت حساب ها را تسویه می کردیم. شغلم و اولین خانه مان را هم از دست داده بودیم؛ بنابراین باید می رفتم به دنبال درآمدی بیشتر. پس از کلی جستجو دنبال کار با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم.

اول، شرکتم را یافتم که در زمینه ی فروش محصول پر فروش، عالی و گران یک برند پزشکی بود. بعد به فعالیت آزاد در تحویل محصولات این برند پرداختم؛ تا حقوق معلمی ام را کامل کنم. در طول این مدت، صاحبان شرکت دنبال روش هایی بودند تا کیفیت برند خود را افزایش دهند و آن را میان مردم و بازار توسعه و گسترش بدهند.

 

از آن جا که این روزها همه آنلاین هستند، تصمیم گرفتند الگوی فروش اجتماعی را به کار بگیرند. سپس این الگوی فروش را از خرده فروشی به بازاریابی شبکه ای انتقال دهند. از من خواستند به آن ها ملحق شوم. من و مادرم کریس هم دعوتشان را پذیرفتیم.

چون نخستین کسانی بودیم که به این گروه پیوستیم، آموزش ندیده بودیم و ابزار بازاریابی نداشتیم. در واقع، حتی هنوز طرح و برنامه ی پرداخت حقوق و دستمزد هم نداشتیم. تنها داراییمان باورمان بود. بنابراین به شدت به این فرصت پیشنهادی و محصولی که تبلیغ می کردیم، مطمئن بودیم. شاید اوایل به نظر نمی رسید که درآمد خوبی به دست می آوریم. ولی امروز، من و مادرم هر دو صاحب درآمد هفت- هشت رقمی شرکت خودمان هستیم.

مطالعه بیشتر: بازاریابی و فروش در عصر نوین با کتاب‌ صوتی «پرش از دره» آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: اصول و فنون مذاکره با کتاب «مذاکره کردن به روش اساتید هاروارد»

موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

دستیابی به موفقیت از طریق مشتری یابی

جستجو برای مشتری یعنی چه؟ « معدن کاوی » در تعریف لغتنامه ای، به معنی جستجو برای طلاست. جستجو و معدن کاوی فرآیند گفتگو با مردم به امید پیدا کردن کسی است که علاقه به همکاری با شما در ارتقای محصول یا خدماتتان را داشته باشد، یا قصد داشته باشد به کسب و کار شما بپیوندد. در فرآیند این گفتگوها  افراد زیادی را انتخاب و وارسی می کنید تا افرادی را برای همکاری گیر بیاورید. پس انسان های زیادی برای همکاری هستند که با ریتم های مختلفی فعالیت می کنند.

به یاد داشته باشید برای تغییر زندگی به چند نفر بیش تر نیاز ندارید، این همان « طلای » شماست. شاید بخواهید با آدم های زیادی حرف بزنید تا آن چند نفر را بیابید که بیش تر شبیه غربالگری برای پیدا کردن طلاست. اگر به شما بگویم در حیاط پشتی سه شمش طلا دارید، آیا آن قدر حیاط را حفاری نمی کنید تا آن ها را بیابید؟
اگر می خواهید در بازاریابی شبکه ای موفق باشید، باید آن قدر غربال کنید تا چند رهبر عالی و برجسته بیابید. هیچ وقت دست از جستجو و معدن کاوی برندارید.

از بین بردن مانع تجاری

شیوه مبارزه با مانع کسب و کارتان، فعالیت های خودتان است. برای پیشرفت کم یا کم بودن سرعت، گروهتان را مقصر ندانید. مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرید و به تلاش و سرعت حرکت تیم خود احترام بگذارید. هیچگاه از افزودن مشتری ها و شرکای تجاری جدید دست برندارید. روی فعالیت هر روزتان برای پیش رفتن به سمت موفقیت متمرکز شوید.

قانون خودم این است: « تعداد تماس های هر روز من تعداد مشتری هایم را تعیین می کند. » اگر در خانه باشم با پنج نفر از اسم های دفتر تلفنم تماس برقرار می کنم و اگر بیرون از خانه باشم پنج کارت ویزیت برمی دارم و با افرادی که قرار ملاقات دارم، مصاحبه می کنم. تا زمانی که همه ی تماس هایی را که می خواهم نگیرم، کارم را ادامه می دهم که همین موجب می شود شانس و احتمال موفقیت من افزایش پیدا کند.

چه شانس هایی دارید؟

موفقیتتان به صورت مستقیم به میزان تمایلتان به کار کردن و تلاش وابسته است. مهمتر از آن به پیدا کردن آدمهایی وابسته است که مانند خودتان برای دستیابی به موفقیت متعهد باشند. دوست دارید تا دستیابی به طلا جواب های منفی زیادی تا حدود صد تا یا بیش تر بشنوید؟ یا دوست دارید مانند من سه فرد اساسی و کار درست بیابید؟

شما شانس های مخصوص خودتان را دارید. تا زمانی که به موفقیت دست پیدا نکنید، نمی دانید این شانسها چه هستند؟ اگر هنوز به موفقیتی که دلخواهتان است، دست پیدا نکرده‌اید می توانید تسلیم شوید. فکر کنید این شیوه و الگوی کسب و کار جواب نمی دهد. یا می توانید این واقعیت را بپذیرید که شانستان در حال بالا رفتن است. یا تا زمان رسیدن به موفقیت ادامه دهید و تسلیم نشوید.

معرفی سارا رابینز

سارا رابینز
سارا رابینز

سار رابینز و کتاب «ستاره بازاریابی شبکه ای شوید»:

سارا رابینز قبلا معلم مهد کودک بود. او با حضور در صنعت بازاریابی شبکه‌ ای موفق شد درآمد سالیانه‌ ی هفت‌ رقم دلار برای خود ایجاد کند. سارا رابینز هم اکنون از بهترین مشاوران حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ ای در جهان به شمار می رود. به علاوه، او رتبه‌ ی اول در میان زنان آمریکایی را در صنعت بازاریابی شبکه‌ ای ماهانه به دست آورد.

همایش های بازاریابی سارا رابینز:

همایش‌های او در سراسر دنیا، همواره با استقبال فعالان صنعت بازاریابی شبکه‌ای مواجه شده است.با این همایشها می‌توان او را یکی از سخنرانان برتر این رشته دانست. از رابینز آثار مختلفی در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای منتشر شده است که همه‌ی آنها پرفروش بوده‌اند. کتاب ستاره بازاریابی شیکه‌ای شوید را می‌توان موفق‌ترین و پرفروشترین کتاب او معرفی کرد که به عنوان کتابی مرجع برای فعالان بازاریابی شبکه‌ای در تمام نقاط جهان محسوب می شود.

فعالیت های خیریه سارا رابینز:

سارا رابینز در امور خیریه نیز فعالیت دارد و بخش عمده‌ی درآمد خود از این صنعت را صرف امر خیریه برای زنان و کودکان بی‌سرپرست کرده است.

می توان گفت بازاریابی شبکه‌ ای کسب‌ و کار بسیار ساده ای است. باید یاد بگیرید کاری را انجام دهید و در آن خوب شوید. بعد به افرادتان بگویید که آن را خوب انجام دهند. از همان روز اول تا زمان رسیدن به سطح بالای درآمد و تا رسیدن به موفقیت باید همین کار را انجام دهید. بنابراین یادگیری کار از بهترین‌ها حسی عالی به انسان می‌دهد. مطالعه کتاب “ستاره بازاریابی شبکه ای شوید”، به شما در رسیدن به این اهداف کمک می کند.

می‌توانید از محصولات متنوع آکادمی بازار و بسته آموزشی موفقیت و ثروت در ۹۰ روز (معجزه ذهن قدرتمند) برای رشد و توسعه‌ی فردی خود کمک بگیرید.

20 پاسخ

    1. سلام کاربر عزیز
      برای اطلاع از آخرین سمینار و دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید:
      پاسخگوی شما هستیم: 88993288، 66978520، 66418084-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *