ویدئو های استاد احمد محمدی

چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟

راهکار عملی برای زیباتر دیدن زندگی

اگر زندگی را طور دیگری ببینیم و نوع نگاه خودمان را به آن تغییر دهیم، چه تغییری در شرایط و کیفیت زندگی‌مان رخ خواهد داد؟

خیلی اوقات وقتی کسی در شرایطی ظاهرا سخت و دشوار قرار گرفته یا بعضا احساس افسردگی و ناامیدی می‌کند، اطرافیان به او می‌گویند، طور دیگری ببین. نوع نگاهت را به زندگی عوض کن.

منظور از طور دیگر دیدن چیست و چطور می‌توان طور دیگری دید؟ زندگی از دریچه‌ی چشمان و از نگاه هر کدام از انسان‌ها، زیبایی‌ها و زشتی‌های خاص خودش را دارد. هر کس با جهان بینی و سطح آگاهی خودش دنیا را می‌بیند. شاید تعبیری از طور دیگر دیدن آن است که آنقدر سطح آگاهی و جهان بینی ما دستخوش تغییر شود که اصلا برخی مسایل و مشکلات به چشم‌مان هم نیاید.

مطالعه بیشتر: از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟

مطالعه بیشتر: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟

شما می‌توانید در بخش ویدئوهای استاد احمد محمدی موسس آکادمی بازار، ویدئوهای دیگری با عناوین تا رسیدن به رویای بزرگ خود متوقف نشوید، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ تار عنکبوت های ذهنی – ویدئو آموزشی دکتر احمد محمدی و ویدئوهای آموزشی بسیار متنوعی را مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم کار را با قدرت آغاز و با قدرت به پایان برسانم؟
بخوانید
دکتر محمدی – دکتر احمد محمدی – احمد محمدی – زندگی نامه دکتر احمد محمدی – بیوگرافی دکتر احمد محمدی – بیوگرافی احمد محمدی – بیوگرافی دکتر محمدی – زندگی نامه احمد محمدی – زندگی نامه دکتر محمدی – همراه با دکتر احمد محمدی – دکتر احمد محمدی– دکتر احمد محمدی آکادمی بازار – احمد محمدی آکادمی بازار– استاد احمد محمدی – زندگی نامه استاد احمد محمدی - احمد محمدی – استاد احمد محمدی – آکادمی بازار -
دکتر احمد محمدی

زیبا ببینید

آنچه می‌بینیم‌، آنچه احساس می‌کنیم و آنچه در قلب و روح ما در این دنیا نقش می‌بندد، زندگی ما را شکل می‌دهند. اما در این بین برخی افرادی هستند که ظاهرا راحت‌تر و آسوده‌تر از ما زندگی می‌کنند و زندگی باکیفیت‌تری را تجربه می‌کنند. برخی افراد با تنش‌های مختلف و بالا‌ و پایین‌های زندگی آنقدر فرسوده می‌شوند که همواره کوله باری از غم و اندوه را به یدک می‌کشند. شما جزو کدام دسته هستید؟

یا بهتر یگوییم، شما دوست دارید جزو کدام دسته باشید؟ جزو گروهی که بار غم و اندوه را یدک می‌کشند یا جزو گروهی که شادی و خوشی را ذخیره می‌کنند و جهان را با تمام بالا و پایین‌هایش دوست دارند. تک‌ تک سلول‌های بدن انسان به غم و شادی واکنش نشان می‌دهد. شاید بگویید من دوست دارم شاد باشم ولی زندگی نمی‌گذارد. اطرافیانم چنین فضایی را از بین می‌برند. اگر انسان موجودی منفعل و بدون اختیار باشد، این حرف درست است ولی اگر انسان موجودی دارای شعور و قدرت تفکر و تعقل درنظر بگیریم، پس می‌تواند برای زندگی و مسایل آن راهکار پیدا کند.

اگر عظمی جزم برای تغییر وضعیت کنونی خود دارید باید ابتدا یاد بگیرید طور دیگری ببینید. در ویدئوی «زیبا ببینید»، دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار راهکاری عملی در مورد طور دیگر دیدن زندگی را آموزش می‌دهد.

فرمول نهائی موفقیت منتشر شد. فرمولی که زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. زمان ایجاد تحول واقعی در زندگی شما فرا رسیده است.

دوره آموزش غیرحضوری « موفقیت و ثروت در ۹۰ روز »

 

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
مطالعه اخبار منفی و داشتن تفکرات منفی چه تاثیری در زندگی ما دارد؟
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

سرنوشت از پیش تعیین شده یا به دستان شما ساخته می‌شود؟
«جری مگوایر» مردی که با تغییرات مثبت زندگیش دگرگون شد
اثر موجی چگونه می‌تواند زندگی ما را متحول کند؟
چه چیزی به معنی واقعی حال شما را خوب می‌کند؟
بازدهی خود را افزایش دهید
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن