چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

اگر زندگی را طور دیگری ببینیم و نوع نگاه خودمان را به آن تغییر دهیم، چه تغییری در شرایط و کیفیت زندگی‌مان رخ خواهد داد؟

خیلی اوقات وقتی کسی در شرایطی ظاهرا سخت و دشوار قرار گرفته یا بعضا احساس افسردگی و ناامیدی می‌کند، اطرافیان به او می‌گویند، طور دیگری ببین. نوع نگاهت را به زندگی عوض کن.

منظور از طور دیگر دیدن چیست و چطور می‌توان طور دیگری دید؟ زندگی از دریچه‌ی چشمان و از نگاه هر کدام از انسان‌ها، زیبایی‌ها و زشتی‌های خاص خودش را دارد. هر کس با جهان بینی و سطح آگاهی خودش دنیا را می‌بیند. شاید تعبیری از طور دیگر دیدن آن است که آنقدر سطح آگاهی و جهان بینی ما دستخوش تغییر شود که اصلا برخی مسایل و مشکلات به چشم‌مان هم نیاید.

دکتر احمد محمدی

زیبا ببینید

آنچه می‌بینیم‌، آنچه احساس می‌کنیم و آنچه در قلب و روح ما در این دنیا نقش می‌بندد، زندگی ما را شکل می‌دهند. اما در این بین برخی افرادی هستند که ظاهرا راحت‌تر و آسوده‌تر از ما زندگی می‌کنند و زندگی باکیفیت‌تری را تجربه می‌کنند. برخی افراد با تنش‌های مختلف و بالا‌ و پایین‌های زندگی آنقدر فرسوده می‌شوند که همواره کوله باری از غم و اندوه را به یدک می‌کشند. شما جزو کدام دسته هستید؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
خوش بینی و بدبینی

یا بهتر یگوییم، شما دوست دارید جزو کدام دسته باشید؟ جزو گروهی که بار غم و اندوه را یدک می‌کشند یا جزو گروهی که شادی و خوشی را ذخیره می‌کنند و جهان را با تمام بالا و پایین‌هایش دوست دارند. تک‌ تک سلول‌های بدن انسان به غم و شادی واکنش نشان می‌دهد. شاید بگویید من دوست دارم شاد باشم ولی زندگی نمی‌گذارد. اطرافیانم چنین فضایی را از بین می‌برند. اگر انسان موجودی منفعل و بدون اختیار باشد، این حرف درست است ولی اگر انسان موجودی دارای شعور و قدرت تفکر و تعقل درنظر بگیریم، پس می‌تواند برای زندگی و مسایل آن راهکار پیدا کند.

اگر عظمی جزم برای تغییر وضعیت کنونی خود دارید باید ابتدا یاد بگیرید طور دیگری ببینید. در ویدئوی «زیبا ببینید»، دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار راهکاری عملی در مورد طور دیگر دیدن زندگی را آموزش می‌دهد.

فرمول نهائی موفقیت منتشر شد. فرمولی که زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. زمان ایجاد تحول واقعی در زندگی شما فرا رسیده است.

دوره آموزش غیرحضوری « موفقیت و ثروت در ۹۰ روز »

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *