مقالاتموفقیت / انگیزشی

چگونه با قانون جذب به موفقیت دست پیدا کنیم؟ (2)

1. احساساتتان را تحت کنترل خود داشته باشید

how to succeed through law attraction

احساسات و حالات درونی ما از قویترین عواملی هستند که بر روی تصمیمات و اعمال ما تاثیر می گذارند. شما باید با به کنترل درآوردن آن ها بر تصمیماتتان نظارت داشته باشید. اگر قصد استفاده از قانون جذب را برای رسیدن به اهدافتان را دارید، باید احساساتتان تحت نظر خودتان باشد. هر گونه احساسات منفی را از خودتان دور نگه دارید. زیرا این گونه حالات شکوفایی ذهنی و انرژی مثبت را از شما دور می کند. برای مثال ترس از تغییر، از آن گونه احساسات منفی است که دوری جستن از آن الزامی است. هیچ موقع ترس به دلتان راه ندهید. از اتفاقاتی که ممکن است بعد از ایجاد این تغییر رخ دهد بیمی نداشته باشید. شما قدرت این را دارید که از پس هر مشکلی بر بیایید فقط باید به خودتان اعتماد داشته باشید.

2. به خودتان افتخار کنید

how to succeed through law attraction

هر کدام از انسان های این جهان شخصیتی منحصر به فرد دارد. هیچ دونفری وجود ندارند که دقیقا شبیه هم باشند و تا ابد نیز هیچ انسانی به دنیا نخواهد آمد که بتواند جای انسان دیگری را پر کند. بنابراین، این را بدانید که شما تنها کسی هستید که می تواند به بهترین نحو شما باشد. از اینکه خودتان باشید هیچ وقت شرم سار نباشید. شما با همه نقاط ضعف و قوت تان بهترینِ خودتان هستید. شاید در حال حاضر شرایط برای شما به گونه ای باشد که ارزش واقعی خودتان را ندانید. شکست های متوالی و سختی خورده باشید و از عملکرد خودتان راضی نباشید؛ اما این را بدانید که هر کسی در زندگیش شکست ها و موفقیت هایی دارد.  هیچ فردی وجود ندارد که هیچ گاه اشتباه نکرده باشد. انتخاب های غلط برای همه وجود دارد. شما باید به خودتان اعتماد کنید و با در نظر گرفتن همه سختی ها و ناملایمات تلاش خود را بکنید وهیچ گاه تسلیم نشوید.

اهمیت کسب و کار شما برای مشتریان تا چه حد است؟
بخوانید

در این راستا به ارتباطات خودتان با اطرافیانتان نیز توجه داشته باشید. در طول روز شما با افراد گوناگونی در ارتباط هستید که هر کدام مشکلات خود را دارند. حتما دقت کرده اید که معمولا با هر کسی که هم صحبت می شوید  شروع به شکوه و شکایت می کند. این شکایت های روزانه که هر موضوعی را هدف می گیرند ضرر های زیادی را برای شما به همراه دارند. غر زدن در مورد هر چیزی به جذب انرژی های منفی کمک زیادی می کند؛ از طرفی نیز ناامیدی را نیز در شما تقویت می کند. حزن و ناامیدی عوامل بسیار خطرناکی هستند که شما را از ادامه دادن منصرف می کنند و انگیزه شما را از بین می برند. نداشتن انگیزه عاملی است که شما را بدون اینکه شکستی خورده باشید از ادامه مسیر باز می دارد. اگر می خواهید قانون جذب برای شما اثرگذار باشد، شما باید عادت غر زدن و شکایت کردن را کنار بگذارید و ارتباط خود را با افرادی که مدام در حال شکایت هستند کاهش دهید یا قطع کنید.

6. خودتان را قبول داشته باشید

how to succeed through law attraction

شما از هر نظر فرد متفاوتی هستید که قطعا بی دلیل پا به جهان هستی نگذاشته است. باور داشته باشید در این جهان شما نقش مهمی دارید و کائنات به نفع شما در حرکت است. پس نه تنها وجود شما در این لحظه در جهان بی دلیل نیست؛ بلکه بسیار ضروری هم است . خودتان را باور داشته باشید و تمام سعیتان را بکنید تا جایگاه واقعی و حقیقی خود را در این جهان پیدا کنید. اگر تا به حال نتوانسته اید این جایگاه را پیدا کنید نامید نشوید و به راهتان ادامه دهید. وجود انسان بسیار پیچیده است و ابعاد بسیار وسیعی دارد. به خودشناسی بپردازید تا بتوانید با ابعاد وجودیتان آشنا شوید. این کار به شناخت هر چه بیشتر استعداد های شما کمک خواهد کرد.

کتاب" هنر خوب زیستن" نوشته رولف دوبلی (rolf dobelli)
بخوانید

موفقیت و دستیابی به اهداف برای بسیاری از افراد نیروی محرکه حرکت و پیشرفتشان هستند. این افراد پشتکار زیادی دارند و از موقعیت های مناسبشان برای رسیدن به خواسته هایشان استفاده می کنند. استفاده از قانون جذب ، نوشتن اهداف، خواندن کتاب های موفقیت و … از کار هایی هستند که ذهن شما را برای تبدیل شدن به یک فرد موفق آماده می کنند. اگر بدنبال راهکار هایی برای آماده کردن ذهن خود هستید دیگر نگران نباشید! در آکادمی بازار ما این رازها را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چطور در یک روز کار بیشتری انجام دهید از نگاه زیگ زیگلار
هفت گام موثر برای برنامه‌ریزی شغلی و زندگی به‌صورت موثر و کاربردی
هفت تکنیک‌ ساده برای افزایش اعتماد به نفس را بیاموزید
از آخرین دفعه‌ای که در محیطی مثبت حضور داشتید، چقدر می‌گذرد؟
چرا بی‌ انگیزه هستم؟ چطور می‌توانم از بی‌ انگیزگی خلاص شوم؟
برایان تریسی درباره شرکت در سخنرانی و سمینار موفقیت چه می‌گوید؟
با عادت‌ به تعویق انداختن کارها برای همیشه خداحافظی کنید
تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت
تکنیک‌ های طلایی مدیریت زمان که می‌تواند زندگی شما را متحول کند
چگونه از زمان حال لذت ببریم؟
چگونه می توان بدون پشیمانی زندگی کرد؟
چگونه خواسته خود را خلق کنید
همیشه تشنه موفقیت و پیشرفت باش
خودتان را آماده کنید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن