ویدئو های استاد احمد محمدی

چه راهکارهایی برای افزایش تمرکز وجود دارد؟

قدرت تمرکز در انجام کارها را دست کم نگیرید

اگر در حین انجام کارهای مختلف تمرکز لازم نداشته باشید، قطعا برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

در بین اشعه‌های مختلف، اشعه‌ی لیزر یکی از قدرتمندترین اشعه‌ها است. قدرت لیزر در متمرکز کردن انرژی‌اش است. انرژی وقتی متمرکز می‌شود، می‌تواند کارایی بیشتری داشته باشد.

تصور کنید در حین انجام کاری هستید و به یک باره موضوع یا موضوعات مختلفی فکر شما را به خودش درگیر می‌کند. امواج فکری از جنس انرژی هستند و وقتی به‌صورت متمرکز روی موضوعی مشغول شوید، در واقع انرژی بیشتری در اختیار دارید تا آن کار را به‌صورت کامل و دقیقی به‌انجام برسانید.

ولی وقتی انرژی فکری شما، همزمان از این شاخه به آن شاخه بپرد و تمرکز لازم را نداشته باشید، قطعا دستاورد شما نیز متفاوت خواهد بود. تصور کتید می‌خواهید تصمیم مهمی بگیرید و در حال نوشتن گزینه‌ها و کار فکری برای گرفتن بهترین تصمیم هستید. انرژی فکر شما به‌جای آنکه متمرکز روی موضوع باشد، همچون گنجشکی بازیگوش از این شاخه به آن شاخه بپرد، قطعا در مسیر تصمیم‌گیری با مشکل روبرو خواهید شد.

اما وقتی بتوانید تمام انرژی ذهنی و فکری خودتان را روی همان موضوع متمرکز کنید، موفقیت‌های پی در پی را تجربه خواهید کرد.

پرش ذهن
تمرکز

مطالعه بیشتر: راز موفقیت در عدم تمرکز بر لحظات و جلوگیری از حفظ اتفاقات گذشته

مطالعه بیشتر: چهار روشی که می توانید برای افزایش تمرکز از آن بهره ببرید

خودت را بشناس و رویاهایت را محقق کن
بخوانید

چه راهکارهایی برای افزایش تمرکز وجود دارد؟ 

حال که اهمیت تمرکز داشتن روشن شد، سوال مهم این است که چگونه می‌توانیم روی موضوعات مختلف تمرکز کافی داشته باشیم؟ آیا همه می‌توانند در حین انجام کار ذهنی متمرکز داشته باشند یا تمرکز داشتن قدرتی خدادادی است و قابل یادگیری نیست؟

اگر تصور می‌کنید تمرکز داشتن قدرتی اکتسابی نیست، سخت در اشتباه هستید. راهکارهایی وجود دارد که می‌تواند به بازیگوش‌ترین ذهن‌ها نیز کمک کند تا تمرکز بالایی داشته باشند.  تمرکز به شما قدرت و توان بیشتری برای پیشبرد کارها می‌دهد. باعث می‌شود در مسیر موفقیت قرار بگیرید و به زندگی شما سمت و سویی درست می‌دهد. تمرکز باعث می‌شود بتوانید از انرژی‌ که خداوند چه به‌صورت ذهنی یا جسمی دراختیارتان قرار داده به‌خوبی استفاده کنید.

و اما چطور می‌توان در حین انجام کاری تمرکز کافی داشت؟ چطور می‌توان از شر منحرف‌کننده‌‌های ذهنی خلاص شد؟ آیا راهکاری وجود دارد که کسی آن را انجام داده باشد و موفق شده باشد؟ در ویدئوی انگیزشی قدرت تمرکز دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران در مورد راهکارهایی برای افزیش تمرکز توضیح می‌دهد. قلم و کاغذ را بردارید و راهکارهای ارائه شده در ویدئو را بنویسید تا بتوانید با قدرت و توان بیشتری به پیش بروید.

شما می‌توانید با کمی تمرین و جدی گرفتن قدرت تمرکز در این مسیر به موفقیت‌های خوبی برسید. نتیجه‌ی متمرکز بودن در کارها را به‌سرعت خواهید دید. تمرکز از آن دسته موضوعاتی است که وقتی فردی در مسیرش قرار می‌گیرد، به ‌سرعت نتایج خوب آن را می‌بیند.

تصمیم‌های بزرگ و تصمیم‌های کوچک، کدام یک اهمیت بیشتری دارند؟
بخوانید

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

اهمیت داشتن تمرکز برای رسیدن به موفقیت
معجزۀ تمرکز روی هدف را در فیلم «شلاق» باور خواهید کرد
انیمیشن «توربو» هر ناممکنی را ممکن می‌کند
چرا نمی‌توانم روی کارهایم تمرکز لازم را داشته باشم؟
مراقبه، انواع آن و تاثیراتی که بر جسم و روان می‌گذارد
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن