مقالاتموفقیت / انگیزشی

چه عواملی مانع از افزایش درآمد و جذب ثروت می‌شوند؟

بر اساس تحقیقات جهانی تنها یک درصد از مردم دنیا ثروتمند هستند. اما چه عواملی باعث می شوند که بیشتر افراد به ثروت و افزایش درآمد نرسند. چرا تنها تعداد کمی از افراد به درآمد های آنچنانی دست پیدا می کنند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با عواملی که مانع از جذب ثروت و افزایش درآمد می شوند آشنا کنیم و به شما بیاموزیم که چگونه جزو آن یک درصد از افراد ثروتمند باشید.

HOW TO GAIN EXTRA CASH

عوامل بازدارنده افزایش درآمد

به طور کلی دو دلیل عمده وجود دارد که مانع از جذب ثروت و افزایش درآمد می شود که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

خودمان را لایق ثروت نمی دانیم

خیلی از ما خودمان را لایق پولدار شدن و رسیدن به افزایش درآمد نمی دانیم. این احساس خود کم بینی درونی باعث می شود تا امواج منفی به محیط بدهیم و همچنین امواج منفی را نیز جذب کنیم. برای رسیدن به افزایش درآمد و زندگی رویایی باید افکار محدود کننده را کنار بگذارید. هیچ مرزی برای خواسته هایتان قائل نشوید بزرگ فکر کنید و برای رسیدن به آن نیز قدم های بزرگ بردارید.

راه حل:

یکی از عواملی که باعث ایجاد افکار محدود کننده در ذهن می شوند، این است که بیشتر به شکست فکر می‌کنید و به آن تا حد زیادی در ذهنتان پر و بال می بخشید. این ترس‌ها جلوی تلاشمان را برای رسیدن به موفقیت می‌گیرند. اما برای حل این موضوع کارهایی هست که باید انجام دهید:

  • ابتدا باید ترس‌ هایتان را بپذیرید.
  • تصورات ذهنی دلهره آور در مورد آنچه که امکان دارد هنگام شکست رخ دهد، کنار بگذارید.
  • در ذهن خود فضایی برای نگرش خوش‌بینانه و مثبت ایجاد کنید.
  • افکار بزرگی داشته باشید. تصورتان را به زندگی فعلی‌ تان محدود نکنید.
  • دائماً موفقیت تان را در اهداف منتخب خود مجسم کنید.

HOW TO GAIN EXTRA CASH

ثروتمند شدن را چیز با ارزشی نمی دانیم

گرچه همه ما در زندگی با معضل بی پولی و درآمد کم مواجه ایم و دخل و خرجمان با هم مطابقت ندارد، اما با این حال ارزش والایی برای پول قائل نیستیم و در اعماق ضمیر ناخودآگاهمان آن را پس می زنیم.

راه حل:

شما در زندگی‌تان به افزایش درآمد نمی رسید زیرا تصورات منفی در مورد پول و ثروت دارید اغلب این تصور ناشی از عواملی بیرونی نیز هست. برای مثال در اکثر فیلم و سریال ها افراد پولدار و ثروتمند در نقش منفی ظاهر می شوند و افراد بی بضاعت و پولدار اغلب انسان های خوبی هستند. افراد ثروتمند صد درصد در فیلمها و رسانه فاقد ارزش های معنوی و انسانی هستند و فقرا قهرمان قصه. این تصور اشتباهی است که محیط به ما القا نموده برای پولدار شدن لازم نیست حتما به آدم بدی تبدیل شوید. ابتدا باید این تصورات غلط را از ذهن و ضمیر ناخودآگاهتان پاک کنید زیرا باعث می شوند تا امواج مثبت ثروت را از خود برانید.

در این راه می توانید از جملات و عبارات تاکیدی مثبت نیز کمک بگیرید . سعی کنید این جملات را در طول روز با خود تکرار کنید. زیرا زمانی که این جملات را به زبان می آورید در ضمیر ناخودآگاهتان قرار می گیرد. البته باید توجه داشته باشید که این کار را باید با حس مثبت و باور درونی انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

HOW TO GAIN EXTRA CASH

 

طبق چیزی که در بالا نیز به آن اشاره کردیم در تحقیقات صورت گرفته ثابت شده که منابع مالی موجود در جهان بی نهایت است. اما واقعیت این است که شما خواهان چه میزانی از آن هستید. چه میزان باور دارید که شما نیز سهم بزرگی از این منابع دارید؟ چه میزان حاضرید در راه به دست آوردن آن تلاش کنید. آیا حاضرید برای رسیدن به افزایش درآمد روزی یک ساعت بر روی باورهایتان کار کنید؟ آیا حاضرید طرز تفکراتان را نسبت به ثروت و پول تغییر دهید و مثبت فکر کنید. البته در این راه به کمک نیاز خواهید داشت. ما به شما ابزار این کار را نشان خواهیم داد. پیشنهاد آکادمی بازار به شما محصول ذهن قدرتمند است که با استفاده از راه حل های مطمئن و کاربردی آن در جهت رشد و توسعه فردی خود می توانید گام بردارید. چنانچه تمایل به آشنایی با این محصول دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

مطالب مرتبط

ایده هایی برای افزایش درآمد با شغل دوم
4 کلید اصلی رسیدن به افزایش درآمد چیست؟
راه هایی که به افزایش درآمد شما کمک می کنند (1)
بهترین شیوه افزایش درآمد در دنیای کنونی
برای افزایش درآمد هوشمندانه کار کنید نه سخت
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن