چه عواملی مانع از افزایش درآمد و جذب ثروت می‌شوند؟

موانع افزایش درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

افزایش درآمد و جذب ثروت

بر اساس تحقیقات جهانی تنها یک درصد از مردم دنیا ثروتمند هستند. اما چه عواملی باعث می‌شوند که بیشتر افراد به ثروت و افز‌ایش درآمد نرسند؟ چرا تنها تعداد کمی از افراد به افزایش درآمد آنچنانی دست پیدا می‌کنند؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با عواملی که مانع از جذب ثروت و افزایش درآمد می‌شوند آشنا کنیم و به شما بیاموزیم که چگونه جزو آن یک درصد از افراد ثروتمند باشید.

بیشتر بخوانید: افزایش درآمد و ثروتمند شدن؛ راهکارها و روش‌های جدید

عوامل بازدارنده افزایش درآمد

به طور کلی دو دلیل عمده وجود دارد که مانع از جذب ثروت و افزایش درآمد می‌شود که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

خودمان را لایق ثروت نمی‌دانیم

خیلی از ما خودمان را لایق پولدار شدن و رسیدن به افزایش درآمد نمی‌دانیم. این احساس خود کم بینی درونی باعث می‌شود تا امواج منفی به محیط بدهیم و همچنین امواج منفی را نیز جذب کنیم. برای تغییر زندگی‌تان، نگرش خود را تغییر دهید.

استاد احمد محمدی

تفکر "من به اندازه کافی خوب نیستم، من توانا نیستم و ..." همه زاییده افکار غلط ما هستند، هیچ کدام واقعی نیستند.

استاد احمد محمدی

برای رسیدن به افزایش درآمد و زندگی رویایی باید افکار محدود کننده را کنار بگذارید. هیچ مرزی برای خواسته‌های‌تان قائل نشوید. بزرگ فکر کنید و برای رسیدن به آن نیز قدم‌های بزرگ بردارید.

راه حل:

یکی از عواملی که باعث ایجاد افکار محدود کننده در ذهن می‌شوند، این است که بیشتر به شکست فکر می‌کنید و به آن تا حد زیادی در ذهن‌تان پر و بال می‌بخشید. شجاعت داشتن در زندگی تمام ترس‌های‌تان را محو می‌کند.

این ترس‌ها جلوی تلاش‌مان را برای رسیدن به موفقیت می‌گیرند. اما برای حل این موضوع کارهایی هست که باید انجام دهید:

  • ابتدا باید ترس‌‌های‌تان را بپذیرید.
  • تصورات ذهنی دلهره‌آور در مورد آنچه که امکان دارد هنگام شکست رخ دهد، کنار بگذارید.
  • در ذهن خود فضایی برای نگرش خوش‌بینانه و مثبت ایجاد کنید.
  • افکار بزرگی داشته باشید. تصورتان را به زندگی فعلی‌‌تان محدود نکنید.
  • دائما موفقیت‌تان را در اهداف منتخب خود مجسم کنید.

ثروتمند شدن را چیز باارزشی نمی‌دانیم

اگرچه همه ما در زندگی با معضل بی‌پولی و درآمد کم مواجه‌ایم و دخل و خرج‌مان با هم مطابقت ندارد، اما با این حال ارزش والایی برای پول قائل نیستیم و در اعماق ضمیر ناخودآگاه‌مان آن را پس می‌زنیم. برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه بسیار اهمیت دارد.

راه حل:

افزایش درآمد و ثروت

شما در زندگی‌تان به افزایش درآمد نمی‌رسید زیرا تصورات منفی در مورد پول و ثروت دارید اغلب این تصور ناشی از عواملی بیرونی نیز هست. برای مثال در اکثر فیلم و سریال‌ها افراد پولدار و ثروتمند در نقش منفی ظاهر می‌شوند و افراد بی‌بضاعت اغلب انسان‌های خوبی هستند.

افراد ثروتمند صددرصد در فیلم‌ها و رسانه فاقد ارزش‌های معنوی و انسانی هستند و فقرا قهرمان قصه‌اند. این تصور اشتباهی است که محیط به ما القا نموده. برای پولدار شدن لازم نیست حتما به آدم بدی تبدیل شوید. ابتدا باید این تصورات غلط را از ذهن و ضمیر ناخودآگاه‌تان پاک کنید زیرا باعث می‌شوند تا امواج مثبت ثروت را از خود برانید.

7 قانون ثروت

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

در این راه می‌توانید از جملات و عبارات تاکیدی مثبت نیز کمک بگیرید . سعی کنید این جملات را در طول روز با خود تکرار کنید. زیرا زمانی که این جملات را به زبان می‌آورید در ضمیر ناخودآگاه‌تان قرار می‌گیرد. البته باید توجه داشته باشید که این کار را باید با حس مثبت و باور درونی انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

چه می‌خواهید؟

طبق چیزی که در بالا نیز به آن اشاره کردیم در تحقیقات صورت گرفته ثابت شده که منابع مالی موجود در جهان بی‌نهایت است. اما واقعیت این است که شما خواهان چه میزانی از آن هستید؟ چه میزان باور دارید که شما نیز سهم بزرگی از این منابع دارید؟

چه میزان حاضرید در راه به دست آوردن آن تلاش کنید؟ آیا حاضرید برای رسیدن به افزایش درآمد روزی یک ساعت بر روی باورهای‌تان کار کنید؟ آیا حاضرید طرز تفکرتان را نسبت به ثروت و پول تغییر دهید و مثبت فکر کنید؟

البته در این راه به کمک نیاز خواهید داشت. ما به شما ابزار این کار را نشان خواهیم داد. پیشنهاد آکادمی بازار به شما دوره آموزشی غیرحضوری – موفقیت و ثروت در ۹۰ روز است. با کمک این محصول می‌توانید به سرعت به افزایش درآمد و ثروت برسید و انگیزه‌تان را در زندگی افزایش دهید. در صفحه اینستاگرام دکتر احمد محمدی هر روزه می‌توانید از مطالب انگیزشی و افزایش ثروت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *