چرا به افزایش درآمد نمی رسیم؟

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
نرسیدن به درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که با اینکه تلاش زیادی می کنید اما همواره به در بسته می خورید و به افزایش درآمد نمی رسید. خواندن این مقاله را از دست ندهید. همه ما استحقاق این را داریم که زندگی بی دغدغه و مرفهی داشته باشیم، اما زمان هایی پیش می آید که هر چه تلاش می کنیم به جایی نمی رسیم و  تلاش هایمان بی نتیجه می ماند. عوامل زیادی وجود دارند که منجر به ناکامی مان در مورد جذب پول، افزایش درآمد، رسیدن به موفقیت و … می شوند. اما به طور کلی می توان گفت همگی آنها ارتباط تنگاتنگی با طرز تفکر و نحوه نگرش ما دارند. در مقالات قبلی در مورد ارتعاشات ذهنی و تفاوت بین نگرش مثبت و منفی و تاثیر آنها در رسیدن به افزایش درآمد صحبت کردیم و از اهمیت آن گفتیم پس اگر نتیجه تلاش هایتان را نمیبینید باید برای رشد فکری خود وقت بگذارید. در ادامه به چند نکته مهمی که چرا به افزایش درآمد نمی رسید پرداخته ایم.

1. به پول و دوره ثروت “نه” نگویید

why i cant make money

آیا می خواهید به یک آهنربای جذب پول تبدیل شوید؟ خب پاسخ قطعا مثبت است. اما آیا باور دارید که می توانید؟ اگر ندارید شاید این عدم باور ریشه در ذهنیت شما نسبت به پولدار شدن دارد. همیشه رسیدن به افزایش درآمد، جذب ثروت و … در ذهن ما بسیار  سخت و دست نیافتنی تعریف شده است. اگر چیزی را در ذهن خود باور و هضم نکرده اید در واقعیت نیز نمی توانید آن را داشته باشید. پس ابتدا باید بر روی باورهای خود تمرکز کنید. باور کنید که می توانید به افزایش درآمد برسید. اگر از شرایط حال خود راضی نیستید ابتدا باید باور کنید که می توانید این شرایط را تغییر دهید.

2. بر روی ضمیر ناخودآگاه خود کار کنید

باورهای منفی ما می توانند مانع از جذب موفقیت شوند. اما این باورها چیستند و چه قدرتی دارند. خب باید به شما بگوئیم که شما تنها خودتان و تصمیماتی که برای خودتان می گیرید نیستید، بلکه ضمیر ناخودآگاهتان نیز بر انرژی که به اطراف می فرستید و یا از آن دریافت می کنید تاثیر گذار است. اما خبر خوب این است که ضمیر ناخودآگاه قابل برنامه ریزی است و شما با تمرین می توانید آن را به سمت مثبت سوق دهید. یکی از این تمرین ها تکرار کردن است. شما با تکرار کردن هر چیزی می توانید آن را در ضمیر ناخودآگاه تان جای دهید. مانند استفاده مکرر از جملات تاکیدی مثبت، تمرین مداوم مدیتیشن و …

3. واگویه منفی نداشته باشید

why i cant make money

همگی ما دارای یک سری واگویه های منفی درونی هستیم. شما همواره در حال صحبت کردن با خودتان هستید. مکالمه ذهنی شما  با خودتان تا حد زیادی بر مثبت یا منفی نگری تان تاثیر گذار است. معمولا این واگویه ها به سمت منفی سوق پیدا می کنند و به مواردی همچون خودخوری، سرزنش خود و یا حتی در مواردی تحقیر درونی و … ختم می شود.

معجزه دوره اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کودکان قویترین و کاربردی ترین محصولات برای تقویت و افزایش اعتماد

این واگویه های منفی می توانند تمام اعتماد به نفس شما را از بین ببرند و زمانی که اعتماد به نفس نداشته باشید، نمی توانید بر روی توانایی های خود تمرکز کرده و در نهایت به افزایش درآمد برسید برای مثبت کردن واگویه خود دو مرحله وجود دارد که باید انجام دهید:

1.     خاموش کردن ذهن شلوغ

2.     استفاده از جملات تاکیدی مثبت

پس از آنکه تمرکز ذهنی به دست آوردید و به ذهن آشفته خود نظم دادید با استفاده از جملات تاکیدی مثبت می توانید جنبه خوب هر چیزی را ببینی و جذب کنید.

4. کارهایتان را به تعویق نیندازید

همیشه بهانه ای برای انجام ندادن و کار امروز را به فردا موکول کردن وجود دارد. در نتیجه روز ها، ماه ها و حتی سال ها می گذرند و اهداف و رویاها فراموش می شوند و تنها احساس سرخوردگی ایجاد می شود. این که شما بتوانید یک تصمیم درست بگیرید و به صورت مصمم آن را پیگیری کنید و از این شاخه به آن شاخه نپرید یکی از رموز موفقیت است.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
با معنویت ثروتمند شو

نحوه نگرش ما و اینکه نگرش ما منفی است یا مثبت تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به موفقیت و اهدافمان دارد. از این مطمئن باشید که اگر با دید منفی بخواهید به راهتان ادامه دهید نمی توانید به آنچه که می خواهید دست یابید. این عبارت به این معنی  نیست که اگر دید مثبت داشته باشید قطعا به آن چه که می خواهید می رسید بلکه برای رسیدن به اهدافتان باید تمام تلاش خود را بکار گیرید. در واقع نگرش مثبت شرط لازم برای دست یابی به اهداف است اما کافی نیست. نگرش مثبت همراه با تلاش کوشش نتیجه مطلوب راه به حاصل می آورد. اگر به دنبال راهی هستید که با توجه به مهارت های فردی خود بتوانید به موفقیت برسید پیشنهاد ما محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید