این فیلم انگیزشی با عشق تقدیم به پدران سرزمینم

پدر
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
بودن والدین در کنار هر شخصی به او قدرت و اعتماد به نفس می‌بخشد. پدر همانند کوه و مادر مانند دریایی از محبت چنان فرزندشان را در بر می‌گیرند و خودشان را وقف آنها میکنند که هیچ سمفونی عاشقانه‌ای نمی‌تواند آن را توصیف کند. انسان هر طور که باشد، هر عقیده‌ای که داشته باشد، هر جای دنیا که باشد به عشق و محبت زنده است. خصوصا عشق پدر و مادر که مانندی ندارد و هیچ محبتی جای آن را پر نمی‌کند.

نمی‌دانم شما خواننده عزیز آکادمی بازار هم اکنون در چه مرحله‌ای از زندگی‌تان هستید، هنوز مستقل نشده‌اید و کنار پدر و مادر هستید، یا شاید ازدواج کرده‌اید و حتی خودتان نقش پدر یا مادر را در زندگی دارید. متاسفانه بعضی از ما حضور گرم این دو نعمت بزرگ خداوند را در زندگی نداریم و از آن بی‌بهره شده‌ایم. افسوس و صد افسوس که دیگر دستان گرم و پر مهرشان را روی شانه‌هایتان ندارید، روحشان قرین رحمت الهی.

خوش به حال کسانی که از وجود پدر و مادر در زندگی لبالب هستند، راستی آخرین باری که به‌شان ابراز علاقه کرده‌ای کی بوده؟ آخرین باری که روی ماهشان را بوسیده‌اید و دست گرمشان را در دست گرفته و گفته‌اید که چقدر دوستشان دارید؟ نکند خدایی ناکرده در قهر با این فرشته‌های مهربان هستید و کینه به دل دارید!؟ شاید شما هم مانند من نیاز به یک تلنگر دارید؛ این فیلم انگیزشی چقدر به موقع به دادم رسید…

مطالعه بیشتر: تعریف و مراتب عشق و لزوم حفظ اصالت و ارزش آن در قانون جذب عشق

مطالعه بیشتر: کتاب ” خوشبینی عالمانه ” نوشته مارتین سلیگمن

فیلم انگیزشی پدر
قدرشناسی

فیلم انگیزشی که پدر را عاشقانه به تصویر می‌کشد

تا وقتی فرصت هست باید قدرشان را دانست، لحظه‌ها شتابان در گذرند و کسی چه می‌داند آیا فرصت دیگری دست می‌دهد که به پدر و مادرمان بگوییم که چقدر دوستشان داریم. چه فایده وقتی نیستند و افسوس بخوریم، حسرت بکشیم که ای کاش فقط یک بار می‌آمدند و پای حرف‌هایشان مینشستیم. و با آه به جای خالی‌شان بنگریم. پس دردهای این زندگی بی ارزش را سرشان پیاده نکنیم، قدر جواهرات گرانبهای زندگی‌مان را بدانیم.

چه لذت بخش است وقتی لبخند رضایت‌شان را میبینی و میدانی عاملش خودت هستی. پدر و مادر هرگز در زندگی تکرار نمی‌شوند. از خداوند بخواهید زیباترین لحظه‌ها را نصیبشان کند، که زیباترین و با ارزش‌ترین روزهای عمرشان را به پایمان گذاشتند.

آنها ساده و زیبا می‌بخشند، اگر خطایی کردید و دلشان را شکستید کافی است سراغ‌شان بروید، می‌بینید که چه بخشنده‌اند، حتی به رویتان هم نمی‌آورند که شرمنده نشوید. دلشوره و نگرانی‌شان از سر محبت است، مبادا با صدای بلند سرشان داد بزنید و دلگیرشان کنید. وای از روزی که دل پدری از فرزندش بشکند، وای از روزی که فرزندی قید مادرش را بزند. خدایا چنین روزی را هرگز مرسان.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments