پادکست ها

پادکست برند شخصی – پرسونال برندینگ – برنامه فکرانه

در پادکست برند شخصی یا پرسونال برندینگ برنامه فکرانه می‌توانید با موضوعات مهمی که از حال و آینده‌ی شما صحبت می‌کند، آشنا شوید.

چقدر به خود واقعی‌تان نزدیک هستید؟ چقدر خودتان را می‌شناسید؟ آیا برند شخصی (پرسونال برندینگ) دارید؟ چقدر حرفه‌ای عمل می‌کنید؟ چقدر متمایز از دیگران هستید؟ چقدر منحصربه فرد فکر و رفتار می‌کنید؟ آیا بهترین خودتان هستید؟

وقتی می‌خواهیم لوازم الکترونیکی یا لوازم منزل خریداری کنیم، به سراغ برخی برندها می‌رویم و سعی می‌کنیم از برندی خرید کنیم که خوش نام باشد. چرا چنین کاری می‌کنیم؟ چر برای ما خوش نام بودن، بهترین بودن، خوب بودن و … برای ما مهم است؟

برخی افراد به حداقل‌های زندگی قانع هستند و آرزوها و رویاهای بزرگی را دنبال نمی‌کنند. از نظر چنین افردی همین که نفس می‌کشیم، نانی می‌خوریم و زنده‌ایم کفایت می‌‌کند. ولی برخی از افراد هستند که آرزوهای بزرگی را دنبال می‌کنند. رویاهایی در سر دارند و تمام تلاششان این است که به آن رویاها دست پیدا کنند.

مطالعه بیشتر: پادکست مهارت فن بیان – برنامه فکرانه

مطالعه بیشتر: پادکست آکادمی بازار با موضوع «قدرت نه گفتن»

همچنین می‌توانید پادکست‌های دیگری با موضوع چرا نمی‌توانم روی کارهایم تمرکز لازم را داشته باشم؟، پادکست چگونه خشم خودمان را کنترل کنیم؟ (برنامه فکرانه) و همچنین چرا تنبلی می‌کنیم و کارها را به تعویق می‌اندازیم؟ – برنامه فکرانه و تقویت اعتماد به نفس را با تکنیک‌های ساده و کاربردی بیاموزید و پادکست‌‌های دیگر را گوش بدهید.

اثر مرکب - برنامه فکرانه - دکتر احمد محمدی
بخوانید
برند شخصی
برند شخصی

برند شخصی یا پرسونال برندینگ

در این دنیا فرصتی در اختیار داریم تا بتوانیم رویاهای خودمان را دنبال کنیم. در مسیر محقق شدن رویاها، یکی از موضوعاتی که اهمیت پیدا می‌کند، برند شخصی یا پرسونال برندینگ است. در برند شخصی، وجه تمایز شما از بقیه مشخص می‌شود. پرسونال برندینگ نشان می‌دهد شما واقعا چه کسی هستید؟ چه توانمندی‌‌هایی دارید؟ به چه کارهایی علاقه دارید؟ چه رویاهایی را دنبال می‌کنید؟ چگونه زندگی می‌کنید؟

برند شخصی به شما کمک می‌کند بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید. اگر تا همین لحظه هم به برند شخصی خود فکر نکرده‌اید، مهم نیست از همین الان شروع کنید. ببینید واقعا چه کسی هستید و چه توانمندی‌هایی دارید. روی نقاط قوت و ضعف و وجوه تمایز خودتان از دیگران متمرکز شوید.

باید برای برند سازی طرح و برنامه داشته باشید. در شرایط فعلی شبکه‌های مجازی و فضای اینترنت فرصت خوبی برای برندسازی دراختیار شما قرار می‌دهد. در برند شخصی باید چشم‌اندازها، تصویری که از خودتان دارید، ماموریت‌ها و اهداف خودتان و البته ارزش‌های شما مورد توجه قرار گیرد.

در پادکست برند شخصی دکتر احمد محمدی، به این موضوع به خوبی پرداخته شده است. کاغذ و قلم بردارید و نکات مهم را یادداشت برداری کنید.

استاد احمد محمدی
رادیو فکرانه – برند شخصی (برای شنیدن Play کنید)

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
موفقیت - برنامه فکرانه - دکتر احمد محمدی
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

پادکست آکادمی بازار با موضوع «قدرت نه گفتن»
چرا نمی‌توانم روی کارهایم تمرکز لازم را داشته باشم؟
چگونه خشم خودمان را کنترل کنیم؟ (برنامه فکرانه)
چرا تنبلی می‌کنیم و کارها را به تعویق می‌اندازیم؟ – برنامه فکرانه
تقویت اعتماد به نفس را با تکنیک‌های ساده و کاربردی بیاموزید
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن