ویدئو های استاد احمد محمدی

ویدئو انگیزشی موفقیت شاهکار قهرمانانه نیست

ویدئو انگیزشی موفقیت شاهکار قهرمانانه نیست توسط دکتر احمد محمدی به این موضوع مهم اشاره دارد که تنها افراد خاصی موفق نمی‌شوند، بلکه همه می‌توانند به موفقیت برسند.

گاهی تصور می‌کنیم برای آنکه کشی بتواند طعم شیرین موفقیت‌های مختلف در زندگی را بچشد، باید حتما فردی خاص با توانمندی‌های خاص و اخلاق و روحیات خاص خودش باشد.

تصور می‌کنیم افراد معمولی نمی‌توانند پله‌های ترقی را طی کنند و تنها افرادی خاص با شرایط خاص لایق زندگی خوب هستند. تصور می‌کنیم خوشبختی برای ما نیست و لیاقتش را نداریم.

وقتی خودمان باور نداریم که لایق بهترین‌ها هستیم، چطور باید هستی و جهان اطرافمان ما را لایق موفقیت بداند؟ تصور کنید، فردی دائما به این موضوع فکر می‌کند که فردی بی‌لیاقت است و نمی‌تواند پله‌های ترقی را طی کند. تصور کنید فردی دائما به زندگی افراد موفق نگاه می‌کند ولی خود را فرسنگ‌ها از چنین زندگی دور می‌بیند. بدتر از این وضعیت افرادی هستند که وقتی زندگی‌نامه فرد موفقی را می‌خوانند، در ذهن خود این باور را پرورانده‌اند که تنها افراد خاصی در دنیا می‌توانند موفقیت را تجربه کنند و آن فرد جزو آن گروه موفق‌ها نیست و فقط می‌تواند داستان موفقیت را بشنود ولی نمی‌تواند خودش تجربه کند.

مطالعه بیشتر: این هفت قانون مهم را در زندگی رعایت کنید

مطالعه بیشتر: روش درست تصمیم گیری را یاد بگیرید

اشتباهاتی که حتی بهترین برنامه‌ریزی فروش را هم خراب می‌کند
بخوانید
موفقیت
موفقیت

شما هم اکنون هم می‌توانید مسیر موفقیت را طی کنید

برای یک بار هم که شده بیایید با خودتان رو راست باشید. آیا در اعماق وجودتان باور دارید می‌توانید به آرزوها و خواسته‌هایتان برسید؟ آیا باور دارید می‌توانید پله‌های ترقی را یکی یکی بالا بروید؟ صادقانه پاسخ بدهید، آیا باور دارید شما هم لایق بهترین‌ها هستید؟ لایق بهترین شغل، بهترین درآمد مالی، بهترین همسر، بهترین خانه، بهترین ماشین، بهترین فرزندان و بهترین دوستان و …. ؟ آیا خود را لایق بهترین‌ها می‌دانید؟ برای پاسخ دادن به این سوالات، صادقانه و در اعماق وجود خودتان دقت را بنگرید.

به جرات می‌توانیم بگوییم که بسیاری از افراد، در اعماق وجودشان باور ندارند که لایق بهترین‌ها هستند. وقتی در خلوت و تنهایی با خودشان فکر می‌کنند، خود را لایق بهترین‌ها نمی‌دانند. در نتیجه بهترین‌ها را هم تجربه نمی‌کنند.

وقتی ما خودمان باور نداریم که لایق بهترین شغل‌ها هستیم، خب کسی که می‌خواهد ما را استخدام کند، این موضوع را خیلی زود بدون آنکه بگوییم متوجه می‌شود. وقتی در اعماق وجود باور ندارید که لایق همسر و زندگی ایده‌آلی هستید، خب همسر شما نیز همین امواج ذهنی را دریافت می‌کند. اگر ازدواج نکرده باشید قطعا شانس خوبی برای ازدواج موفق نخواهید داشت و اگر ازدواج کرده باشید هم به احتمال زیاد تجربه‌ی موفقی از ازدواج نخواهید داشت.

جبران عمل متقابل در فروش - دکتر احمد محمدی
بخوانید

مگر می‌شود کسی خودش را لایق زندگی و همسر خوب نداند و بتواند چنین زندگی را تجربه کند؟ مگر می‌شود کسی خود را لایق رسیدن به سطوح بالای شغلی نداند و بعد به چنین سطوح برسد؟ فردی که خودش را لایق نمی‌داند، پس هدفی تعیین نمی‌کند، وقتی هدفی تعیین نشود، برنامه‌ای نیز مشخص نخواهد شد.

وقتی برنامه‌ای نداشته باشیم درنهایت راه به‌جایی نخواهیم برد. ویدئو انگیزشی را مشاهده کنید و تجربیات خود را در مورد باورهای ذهنی اشتباه با ما در میان بگذارید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چگونه می‌توانیم با انجام کارهای ساده در مسیر موفقیت قرار بگیریم؟
چگونه می‌توانیم اعتماد به نفس خودمان را بالا برده و تقویت کنیم؟
آیا از تحت فشار قرار گرفتن می‌ترسید؟
این هفت قانون مهم را در زندگی رعایت کنید
تصمیم‌های بزرگ و تصمیم‌های کوچک، کدام یک اهمیت بیشتری دارند؟
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن