ویدیوهای انگیزشی

ویدئو انگیزشی با موضوع راز موفقیت افراد موفق در زندگی

افراد موفق چگونه عمل می‌کنند؟

رسیدن به موفقیت در زندگی خواسته همه ماست. همه روزها در پی تلاش و شب‌ها با فکر برنامه فردا به خواب می‌رویم تا درک کنیم چطور به موفقیت می‌رسیم.

موفقیت در زندگی راه‌های بسیاری دارد که برای هر کس متفاوت از فرد دیگری است. نمی‌توان یک نسخه ثابت و یکسان برای همه تعریف کرد و به همه نشان داد و فریاد زد: خودش است، این راه همانی است که به موفقیت ختم می‌شود. اما می‌توان گفت با به کار بردن برخی راه‌کارها و توصیه‌ها احتمال اینکه به موفقیت برسیم بالاتر می‌رود. یا اینکه مرتکب شدن به برخی اشتباهات ما را از رسیدن به هدف دور می‌کند. فهمیدن این موارد هم خالی از لطف نیست.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

یکی از توصیه‌های بسیار موثری که به عنوان فردی از آکادمی بازار می‌توانم برایتان داشته باشم انجام مشاوره یا شرکت در دوره‌های آموزشی و انگیزشی آکادمی بازار است. تهیه برخی محصولات مرتبط در این زمینه راه را برایتان روشن‌تر می‌کند و می‌توانید با گام‌هایی استوارتر برای رسیدن به موفقیت قدم بردارید.

محصولات مرتبط: دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه ذهن قدرتمند»

گاهی تماشای برخی ویدئوها و فیلم‌های انگیزشی تحولی را در ذهن و وجود ما ایجاد می‌کند که همان می‌شود نقطه آغاز برای رسیدن به موفقیت در زندگی. افرادی که میانه راه مانده‌اند، مایوس و نا امیدند، راه درست را از غلط تشخیص نمی‌هند و بلاتکیف‌ند، چه کنم چه کنم لقلقه زبان‎شان است یا آنهایی که همانطور نشسته‌اند و منتظر معجزه هستند تا شاید موفقیت را در دستانشان لمس کنند.

این ویدئوی انگیزشی شامل تکه‌هایی از لحظات زندگی و سرنوشت همین افراد است، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی انگیزشی این مطلب را حتما ببینید.

دستیابی به موفقیت در زندگی چگونه محقق می‌شود؟

شاید بتوان برای موفقیت در زندگی برای همه یک تعریف واحد داشت، «رسیدن به اهداف». این اهداف شماست که موفقیت‌هایتان را از دیگران متمایز می‌کند. موفقیت در زندگی می‌تواند به معنای چیزهای مختلف برای همه باشد. اگر آرزو، رویا یا هدفی دارید که می‌خواهید به آن برسید تنها آنچه شما نیاز دارید، طرز فکر درست و یک مجموعه قوی از اهداف است. در طول فرآیند متمرکز و با انگیزه بمانید. هنگامی که با شکست روبرو شدید، به یاد داشته باشید که خود را بیابید و ادامه دهید. با گذشت زمان و تلاش، ممکن است دریابید که به تعریف خود از موفقیت رسیده‌اید.

تاثیر تفکر مثبت بر سرنوشت ما در ویدئو انگیزشی
بخوانید

برای کسب موفقیت مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که قدم اول را بردارید. این قدم تعریف دقیق و درست خواسته و هدف شماست.

موفقیت در زندگی
موفقیت

تعریف موفقیت برای شما چیست. بگذارید صراحتا بگویم اگر واقعا ندانید چه می‌خواهید، نمی‌توانید موفقیت را کسب کنید. افراد موفقیت متفاوت را مشاهده می‌کنند. موفقیت واقعی حاصل از دستیابی به آنچه است که شما را تبدیل به شادترین فرد می‌کند. چه چیز شما را راضی و خوشحال می‌کند.

پس از مشخص کردن این موضوع، می‌توانید اهداف معنی‌دار و مهم را برای خودتان تعیین کنید. سعی کنید تعریف موفقیت خود را یادداشت کنید. اگر در حال تلاش هستید، در نظر بگیرید که چه چیزی باعث رضایت شما در زندگی می‌شود.

آیا صرف اوقات با خانواده، مسافرت، سرگرمی یا چیز دیگری برای شما شادی می‌آورد؟  اگر مشکل پول نبود، چه کاری انجام می‌دادید؟ در مرحله بعد، برای رسیدن به آن خوشبختی، آنچه در کسب موفقیت به زندگی به آن نیاز دارید را مشخص کنید.

اگر با برداشتن اولین گام شکست خوردید یا نتیجه نگرفتید، هرگز مایوس نشوید و از حرکت نایستید. دوباره و دوباره و دوباره تلاش کنید. راهی جدید بیابید تا به آنچه می‌خواهید برسید.

هدف نهایی خود را مشخص کنید. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید مشخص کنید، کارهایی که رضایت شما را به همراه دارد. پس از شناسایی کارهایی که دوست دارید انجام دهید، از این اطلاعات برای یافتن هدف زندگی خود استفاده کنید. پیدا کردن کاری که دوست دارید انجام دهید، انگیزه‌ای در طول مسیر به شما می بخشد که از سختی راه خسته نشوید.

از شکست نهراسید، بیشترین شکست‌ها سهم موفق‌ترین انسان‌ها است
بخوانید

اگر هدف شما چیزی است که شما از آن لذت می برید، پشت سر گذاشتن و انجام آن بسیار ساده‌تر خواهد بود. پس کاری را انتخاب کنید که از انجام دادنش لذت می‌برید. در نظر بگیرید که می خواهید در ۵، ۱۰ و ۲۰ سال حضور داشته باشید. چه کاری می‌توانید انجام دهید که به شما در دستیابی به آن رویا کمک می کند؟

اگر در مورد اینکه هدف شما چه چیزی است گیج شده‌اید یا به نظرتان در اشتباه هستید، سعی کنید با یک مربی یا یک روانشناس خوب ملاقات کنید. اهداف شما باید قابل سنجش باشد. به عنوان مثال، به جای تعیین هدف برای بهتر بودن در شغل خود، معیارهایی را ایجاد کنید مانند «هدف من افزایش ۳۰ درصدی بهره‌وری من است.»

لازم نیست از اهداف بزرگ بترسید، آن را به اهداف کوچکتر بشکنید. مثلا دوست دارید در رشته ورزشی عضو تیم ملی شوید. این هدف را غیر قابل دستیابی نبینید یا از آن نترسید. از انتخاب در تیم محلی، شهری و سپس کشوری می‌توان به تیم ملی رسید. هر بار که به موفقیت کوچکی رسیدید هدف را نزدیکتر حس خواهید کرد. تماشای انواع ویدئوی انگیزشی در این راه کمکتان خواهد کرد.

کسانی که موفقیت در زندگی را تجربه کرده‌اند جادو نکرده‌اند و یکباره به جایی که هستند دست نیافته‌اند. راه آنها هم قدم به قدم بوده است. این ویدئوی انگیزشی شاید بهانه‌ای باشد برای اینکه شروع کنید.

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چگونه می‌توانیم اعتماد به نفس خودمان را بالا برده و تقویت کنیم؟
آیا از تحت فشار قرار گرفتن می‌ترسید؟
ویدئو انگیزشی موفقیت شاهکار قهرمانانه نیست
این هفت قانون مهم را در زندگی رعایت کنید
تصمیم‌های بزرگ و تصمیم‌های کوچک، کدام یک اهمیت بیشتری دارند؟
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن