مقالاتموفقیت / انگیزشی

هنر آفرینش و آشکار سازی

در این مقاله، می‌خواهیم به هنر «آفرینش و آشکارسازی» بپردازیم. به راستی استاد شدن در هنر آفرینش و آشکارسازی، چه تفاوتی با قانون جذب دارد؟ پاسخ وین دایر در این خصوص را با هم می‌خوانیم:

آشکارسازیش
آشکارسازیش

هنر آفرینش و آشکارسازی

«خلق و آشکارسازی با قانون جذب بسیار بسیار متفاوت است! درک افراد از قانون جذب این است که اگر فقط یکجا بنشینند و به چیزی که می‌خواهند فکر کنند، آن را جذب خواهند کرد! اما در واقع برای جذب و آشکارسازی خواسته‌تان، باید با منبع خود (یعنی خداوند) هم جهت و هماهنگ باشید.

این یعنی شما نمی‌توانید فقط بنشینید و آرزو کنید! همه ما یک ظرفیت شگفت انگیز درونی داریم که می‌توانیم هر چیزی را که می‌خواهیم، خلق و آشکار کنیم. در فیلم راز گفته می‌شود که شما هرآنچه نیاز دارید (یعنی چیزی که اکنون ندارید) را بدست می‌آورید؛ اما این اشتباه است.

زیرا شما چیزی که «هستید» را به زندگی خود جذب می‌کنید، نه آنچه که می‌خواهید! این دقیقاً چیزیست که در کتاب مقدس نیز نوشته شده است. پس تفاوت آشکارسازی و خلق با قانون جذب در این است که شما چیزی که هستید را خلق و آشکار می‌کنید، نه چیزی که می‌خواهید را!

منبع (خداوند) همه چیزهایی که می‌خواهید را دارد؛ اما شما هرگز نمی‌توانید از او چیزی را درخواست کنید. بلکه شما باید شبیه او شوید تا بتوانید آنچه که او دارد را داشته باشید. شما باید به یک موجود الهی تبدیل شوید و وقتی که رفتار و کردارتان مانند یک موجود الهی شد، آن وقت می‌توانید هرآنچه که یک موجود الهی دارد را دریافت کنید.

زیرا گفتیم که شما آن چیزهایی را دریافت می‌کنید که در درونتان وجود دارد؛ به عبارتی، چیزی که هستید را دریافت می‌کنید.»

آشکارسازی موجود الهی
آشکارسازی موجود الهی

چطور باید یک موجود الهی شد؟

موجودات الهی که به منبع (خداوند) متصل هستند، همواره در ارتعاشات بالا قرار دارند. آن‌ها این ارتعاشات را از بخشش، بخشایش، خدمت به سایر موجودات، عشق ورزی، خیرخواهی و غیره بدست می‌آورند. زمانی که شما نیز این کارها را انجام دهید، در ارتعاش بالا قرار خواهید گرفت و تماماً چیزهایی را به سوی خود جذب می‌کنید که با شما هم ارتعاش هستند.

بودن در ارتعاش بالا، طبیعت اصلی انسان است. یعنی انسان به طور طبیعی باید در چنین سطح ارتعاشی قرار داشته باشد و همواره به منبع متصل باشد. شما تنها زمانی کمبود و مشکلات را حس می‌کنید که از منبع فاصله گرفته باشید!

طبیعت اصلی شما یعنی احترام به همه موجودات، ملایمت، بخشش، مهربانی، عشق ورزی و خدمت به دیگران. وقتی به چنین جایگاهی الهی برسید، دیگر درباره دیگر موجودات و دیگر انسان‌ها قضاوت نمی‌کنید؛ دیگر کسی را سرزنش نمی‌کنید؛ دیگر دست از عیب جویی می‌کشید و هیچ قضاوتی نمی‌کنید؛ حتی نسبت به شخصی مانند بن لادن!

آشکارسازی زندگی در جامعه
آشکارسازی زندگی در جامعه

چطور می‌توان در چنین جایگاهی قرار گرفت، وقتی در جهانی پر از مشکلات زندگی می‌کنیم؟

زمانی که این آگاهی‌ها گسترش پیدا کنند و بیشتر مردم از این قوانین الهی آگاه شوند و آن را درک کنند، جهان جای بهتری برای زندگی خواهد شد. هدف از سایت آکادمی بازار، آگاهی بخشی به انسان‌هاست. تعداد کافی از انسان‌ها باید این پیام‌ها را دریافت کنند تا شرایط زندگی در این کره خاکی بهتر شود.

شما باید به این درک برسید که از جنس عشق هستید؛ که موجودی الهی هستید و قابلیت انجام هرکاری را دارید. اگر خود را ضعیف، ناتوان، افسرده یا بی خرد فرض کنید، از جایگاه الهی‌تان دور خواهید شد و زمانی که از منبع فاصله بگیرید، کمبودها، مشکلات و شرایط نامطلوب را به خود جذب خواهید کرد. بنابراین، هربار که احساستان به شما گفت که شما نالایق، ناتوان یا عاجز هستید، فوراً آن فکر را با فکری دیگر جایگزین کنید.

برای خلق و آشکارسازی یک خواسته، باید چه کرد؟

گفتیم که ابتدا باید با خواسته‌تان هم ارتعاش شوید زیرا شما آنچه که هستید را به سوی خود جذب می‌کنید. سپس ، باید آن را در ذهن و تخیلات خود تصویر کنید؛ سپس ایمان داشته باشید که خواسته شما برای شما مهیاست و دارد به سوی شما می‌آید؛

بنابراین، پیشاپیش بابت دریافت آن شکرگزار باشید؛ طوری که انگار هم اکنون آن را دریافت کرده‌اید. سپس آن را در زندگی‌تان احساس کنید.

وقتی انسان‌ها به تعداد کافی چنین مهارتی را به دست آورند، این سیاره دگرگون خواهد شد. شما به طور اتفاقی و تصادفی در حال خواندن این مقاله نیستید؛ بلکه این بخشی از فرایند تکامل روح شماست!

با شرکت در سمینارهای موفقیت تیم آکادمی بازار ، موفقیت خود را دستیافتنی‌تر از گذشته ببینید.

مباحث مطرح شده در این کنفرانس‌ها به شما کمک می‌کنند تا انگیزه خود را بیش از پیش کرده و مسیر پیش روی خود را هموارتر کنید.

مطالب مرتبط

قانون ارتعاش – قسمت دوم
قانون ارتعاش ، قسمت اول
ما موجوداتی ارتعاشی هستیم
جذب یک فرد خاص
برچسب ها

پویا دهقان

کارشناس مدیریت جهانگردی از دانشگاه علم و فرهنگ، و متقاضی شرکت در آزمون ارشد... نوشتن رو دوست دارم، در کنارش از انجام کارهای هیجان انگیز هم به شدت خوشم میاد! به عکاسی شدیداً علاقه مندم و فرصت باشه کارای کوچیکی هم میکنم... دو ژانر مورد علاقم توی موسیقی، راک و سنتیه، اما با این حال خودمو به این دو محدود نمیکنم...

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن