مقالاتموفقیت / انگیزشی

هر روز می تواند شروع تازه و جدیدی برای زندگی باشد

نه فقط اولین روز از سال بلکه هر روز از زندگی‌تان شروعی تازه است. می‌توانید هر روز تصمیماتی داشته باشید نه اینکه فقط سال جدید تصمیم و اهدافی برای خود تعیین کنید. هر روز برای تصمیم گرفتن مناسب است. هر روز را به عنوان سرآغازی برای زندگی شادتر، بهتر و جدیدتر در نظر داشته باشید. هر روز از سال را با احساس شادی و با پیش‌بینی اینکه چیزهای شگفت‌انگیز و فوق‌العاده‌ای برای شما رخ می‌دهند، شروع کنید.

بدون توجه به شرایط هر روز را با لبخند و امید و آرزو شروع کنید. شما خود را گول نمی‌زنید چراکه با این نگرش به فردی مثبت‌تر و خوشحال‌تر تبدیل می‌شوید. هر روز اهداف و تصمیمات خود برای زندگی موفق، شاد و جدید بازبینی کنید. در عین حال فرصت‌ها و ایده‌های جدید و شیوه‌هایی برای دستیابی به اهدافتان به وجود آورید.

اگر هر روزتان را آغازی تازه بدانید، شادتر و باانگیزه‌تر خواهید بود

اغلب افراد تصمیمات جدیدی می‌گیرند اما برای به اجرا درآوردن آن ها کاری نمی‌کنند یا کار را شروع می‌کنند ولی آن را رها می‌کنند. این باعث می‌شود که شما حس ناامیدی، ناراحتی و شکست داشته باشید. شما فقط یک فرصت برای انجام یک تصمیم یا دستیابی به یک هدف ندارید. اگر موفق به عملی کردن آن ها نشدید، نباید آن را به سال بعد موکول کنید. می‌توانید هر روز تصمیم جدید و شروعی دوباره داشته باشید. اگر بار اول موفق نشدید برای بار دوم و سوم تلاش کنید.هیچ محدودیتی برای تصمیم‌گیری‌ها و شکل‌گیری اهداف و انجام کارهای جدید وجود ندارد. هر روز زمان مناسبی برای تصمیم‌گیری و شروعی تازه است. هر روز شروعی تازه برای زندگی جدید است.

Every day is a fresh new start to live your life

سئوال این است که آیا آنچه که تصمیم‌ گرفته‌اید و قول داده‌اید عملی می‌سازید؟ این مهم است. اگر قرار باشد که تصمیمات خود را عملی نسازید، به چه دردی می‌خورند؟ آیا برای سال جدید تصمیماتی می‌گیرید؟ اگر بله، آیا آن ها را انجام می‌دهید. اگر شروع کنید که آن ها را اجرا سازید، آیا تا انتهای کار پشتکار دارید؟ تصمیم گرفتن برای سال جدید یا هر وقت از زندگی ساده و آسان است. این تصمیمات اغلب در واکنش به برخی احساسات گرفته می‌شوند.

اما مردم زود آن را رها می‌کنند، انگیزۀ خود را از دست می‌دهند، خسته می‌شوند و دوباره همان سبک زندگی قبلی خود را ادامه می‌دهند بدون اینکه کاری برای بهبود زندگی خود انجام دهند. به همین دلیل است که پس از تصمیم‌گیری باید آن ها را تکرار کنید. این کافی نیست که در آغاز سال آن ها را یک بار بگویید.  ایدۀ خوبی هست که آن ها را روی یک برگه بنویسید، یا در گوشی‌همراهتان ذخیره داشته باشید و هر از گاهی را بخوانید و درمورد آن ها فکر کنید.

باید هر روز تصمیمات خود را با باور و انگیزه تکرار کنید و مایل باشید که هر کاری که برای به تحقق پیوستن آن ها نیاز است، انجام دهید نه اینکه تنها آن ها را با زبان بیان کنید. صرف نظر از شرایط زندگی‌تان باید منتظر موفقیت، شادی و سلامتی خود باشید. این نگرش، ذهنِ ناخودآگاهتان را به کار می‌اندازد و به شما کمک می‌کند و انگیزه می‌دهد. اگر به دنبال چیزهای معجزه‌آسا برای عملی ساختن تصمیمات و اهدافتان هستید، این ها عبارتند از انگیزه، پایداری، اراده و خود-انضباطی که زندگی‌تان را تغییر می‌دهند و شما را به اهدافتان می‌رسانند.

” هر روز فرصتی برای شماست تا نفس بکشید، کفش‌هایتان را درآورید و برقصید.”  «اُپرا وینفری»

” هر روز شروعی تازه است. مانند شروعی تازه با آن برخورد کن. «از آنچه می‌توانست باشد» دوری گزین و «به آنچه می‌تواند باشد» بنگر.”  «مارشا پتری سو»

اینکه شما باورداشته باشید که هر روز از خواب بیدار می شوید یک فرصت دوباره برای شروع بهتر است به شما این امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن شکست های گذشته به راهتان ادامه دهید. این توانایی تا حد زیادی روحیه و انگیزه شما را افزایش می دهد. روحیه مانند جریان باد از ساکن ماندن شما در یک وضعیت جلوگیری می کند؛ در واقع روحیه بالا یکی از عامل های پیشرفت شماست. یقین بدارید که وقتی در حرکت هستید برنده خواهید بود و زیرا هر لحظه دارید به مقصدتان نزدیکتر میشود؛ در نتیجه پیشرفت شما حتمی است. کارکردن روی خودتان تا روحیه بالایی داشته باشید برگ برنده شما است. آکادمی بازار راهکارهای مطمئنی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با تکیه برآن ها و صد البته تلاش و استمرار فاکتور های لازم برای رسیدن به موفقیت را برای خودتان مهیا سازید. برای شروع می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و در سمینار بزرگ استاد احمد محمدی شرکت کنید:

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

مطالب مرتبط

چرا در تلاش برای تغییر زندگی روزمره موفق نمی شویم؟
8 راهکار برای تقویت روحیه مسئولیت پذیری در زندگی
به چه میزان از اتفاقات دنیای پیرامون خود آگاهی دارید؟
چگونه تغییر افکار منجر به تغییر زندگی‌تان می شود؟
6 دلیلی که نشان می‌دهد صبر شما را به انسانی مفیدتر تبدیل ‌می‌کند
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن