نکاتی درباره نحوه دکوراسیون اجناس در فروشگاه موبایل

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
نحوه چیدمان
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

دکوراسیون اجناس در فروشگاه موبایل به یکی از مهم ترین موضوعات در بین افراد شاغل در زمینه دستگاه های الکترونیک تبدیل شده، زیرا روز به روز به افرادی که موبایل را جزئی از وسایل ضروری زندگی می دانند افزوده می شود.

استاد احمد محمدی
برای به دست آوردن نتایج جدید باید به آدم جدیدی تبدیل شویم.
استاد احمد محمدی

مغازه های موبایل فروشی تقریبا در هر منطقه ای از شهر وجود دارند اما در دکوراسیون و نحوه چیدمان ویترین، با هم تفاوت های بسیاری دارند. تعدادی از مغازه ها دکوراسیون بسیار مدرنی دارند و تعدادی دیگر هم دکوراسیون و ویترینی کاملا ساده دارند.

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

از دید بسیاری از طراحان، جذب کردن مشتری به داخل مغازه برای سفارش و خرید یک علم است و به هیچ وجه نباید با آن ساده برخورد کرد.

بسیاری از افراد علاقه مند به تکنولوژی، سعی در دنبال کردن اخبار و مدل های جدید اینگونه دستگاه ها بوده که با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند.

بنابراین طبیعی است که بازدید کننده ها و خریداران زیادی روزانه به مغازه های موبایل فروشی در سرتاسر شهر سر بزنند. در نتیجه داشتن دکوراسیون اجناس در فروشگاه موبایلی که از دیگر مغازه های موجود در سطح شهر زیباتر و باشکوه تر باشد به جذب بیشتر مشتری کمک بسیار شایانی خواهد کرد.

بنابراین دکوراسیون اجناس در فروشگاه باید چگونه باشد تا مشتریان بیشتری به داخل مغازه جذب شوند؟

با آکادمی بازار همراه باشید ،در این مطلب بطور خلاصه تعدادی از نکات مهم را بررسی می کنیم

نورپردازی صحیح از نکات مهم تاثیر بر دکوراسیون اجناس در فروشگاه

اولین نکته رعایت نورپردازی صحیح در مغازه است. برای بسیاری از مغازه ها نورپردازی مهم است، مغازه موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست.

هیچ کس حاضر نیست در داخل مغازه ای کم نور به خرید موبایل مورد نظر خود بپردازد، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در کنار اینکه نمی تواند دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای خرید دستگاهی بهتر اجتناب می کند.

چیدمان محصولات

چیدمان محصولات

دومین نکته در دکوراسیون اجناس فروشگاه نوع آرایش محصولات است. طبقه بندی موبایل ها باید بر اساس برند، طرح و عملکرد صورت بگیرد.

موبایل های بسیاری با قابلیت بیشتر از برندهای ناشناخته تر وجود دارند که از قیمت پایین تری برخوردار هستند، همیشه بیاد داشته باشید که مشتری معمولا طرح و استایل موبایل را بهتر بخاطر می سپارد تا ویژگی های دیگر.

دکوراسیون

نکته سومی که در دکوراسیون اجناس فروشگاه باید در نظر گرفته شود، هم نوع نمایش دستگاه های موبایل است.

همانطور که یک گل بدون برگ های سبزش زیبایی خود را تا حدود زیادی از دست می دهد یک مغازه موبایل فروشی هم بدون داشتن ویترین و مکانی که جدیدترین و بهترین دستگاه های موبایل را به شیوه ای زیبا بنمایش بگذارد، چیزی جز یک مغازه معمولی نخواهد بود.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
آراستگی در فروش

مشاوره کسب و کار میانبری برای رونق کار

آکادمی بازار با هدف ایجاد انگیزه و شادی در جامعه و آموزش مهارت های موفقیت در زندگی و کسب و کار به زودی سمیناری به نام «موفقیت» برگزار می نماید، که در آن استاد احمد محمدی مدرس، مشاور و سخنران انگیزشی، ابزارها و مهارت های مورد نیاز موفقیت در همه جنبه های زندگی و همچنین ویژگی ها و عادت های سازنده کارآفرینان موفق و ثروتمند جهان، را به شما تدریس خواهند نمود.

جهت حضور یافتن در محیط  مثبت و پرنشاط این سمینار و آشنایی با محتوای آموزشی آن، می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *