مقالاتموفقیت / انگیزشی

نکاتی درباره تغییر طرز تفکر برای رسیدن به افزایش درآمد و ثروت

همیشه نداشتن پول کافی دلیل تمام مشکلات ما نیست، بلکه بسیاری از بن بست های زندگی به دلیل طرز فکر نادرست و کوتاهی های خودمان است. یکی از این نگرش های نادرست داشتن طرز فکری شبیه به افراد بازنده است. برای آنکه به افزایش درآمد و ثروت برسید ابتدا باید نگرش خود را از طرز تفکر افراد بی پول به طرز تفکر افراد ثروتمند تغییر دهید. تفکرات منفی و داشتن طرز فکر انسان های بازنده از شما فردی ضعیف می سازد که توانایی رویارویی با مشکلات و شکست ها را نداشته و همواره منفعلانه عمل می کند. در این مقاله قصد داریم تا شما را برای داشتن تفکری همچون افراد ثروتمند یاری کنیم.

1.  ریشه مشکل را پیدا کنید

برخی افراد همواره منتظر افتادن اتفاق های خوب در زندگی شان هستند. همیشه بدون آنکه تلاشی بکنند منتظرند تا روزی شانس در خانه آنها را بزند و یا از آسمان مبلغ هنگفتی برایشان نازل شود. این افراد در مواقع عادی نیز همواره در حال گله و شکایت از زندگی هستند، بدون آنکه تلاشی برای تغییر وضعیت شان بکنند. این افراد حاضر نیستند زحمتی به خودشان داده و همیشه به‌دنبال دستیابی به پول از طریق آسان‌ ترین راه ممکن هستند. در قرعه کشی ها شرکت می money & mindکنند، بلیط های بخت آزمایی می خرند و … . این افراد هرگز حاضر نیستند برای افزایش درآمد و موفقیت خود قدمی بردارند. متاسفانه این مشکل بسیاری از افراد است که ارتباط مستقیمی نیز با عدم پیشرفتشان دارد. باید بگوئیم هیچ چیز با ارزشی آسان به دست نمی آید. پول نیز همین گونه است هرگز فکر نکنید که افراد موفق تنها با خوش شانسی به افزایش درآمد و ثروت رسیده اند بلکه پشت ظاهر خوبشان سال ها تلاش و شکست های پی در پی نهفته است پس همین حالا این تفکر اشتباه را کنار گذاشته و دست بکار شوید. فراموش نکنید که هرچه بیشتر تلاش کنید شانس بیشتری به شما روی می آورد.

7 راه افزایش درآمد به کمک قانون جذب (2)
بخوانید

2. ارزش ها را گم نکنید

حقیقت این است که نباید بیش از ارزش حقیقی پول، برای آن تلاش کرد. متاسفانه شناخت ماهیت پول و ارزش آن به مسئله پیچیده ای تبدیل شده است. گسترش شبکه های اجتماعی این امکانی را فرآهم نموده که افراد شروع به اشتراک گذاری جزئیات زندگیشان کنند. در این بین برخی افراد شروع به اشتراک گذاری بهترین جزئیات زندگی شان کرده و مخاطبین زیادی را به خود جذب می کنند(سلبریتی ها و …). بسیاری از افرادی که آنها را دنبال می کنند حسرت زندگی آنها را می خورند و سعی می کنند مثل آنها باشند. این موضوع تبعات مختلفی را در پی دارد. برای مثال باعث می شود تا برخی خود را با آن فرد مقایسه کنند و به خود سرکوفت بزنند که چرا اندازه او ثروتمند نیستند. یا چرا به اندازه آن فرد احساس خوشبختی نمی کنند و … برخی دیگر نیز با وجود مشکلات مالی برای آنکه خود را شبیه به آن فرد کنند، شروع به خرج کردن های بیجا می کنند تا خود و سبک زندگی شان را هرچه بیشتر شبیه آن فرد کنند.

استاد احمد محمدی

در واقع این افراد به جای پذیرفتن وضعیت کنونی تنها برای پر کردن خلا روانی خود شروع به هدر دادن پول خود می کنند. در حالیکه می توانستند با مدیریت بهتر به موارد ضروری تری بپردازند و آن پول را برای آموزش و ارتقا فردی خود سرمایه گذاری کنند.

این یعنی نداشتن عزت نفس و احساس کمبود  و بی هویتی که هرگز نمی توانید آن را در افراد موفق ببینید. وجود شما بی همتا است هیچ کس در این دنیا به کس دیگری شبیه نیست پس بهتر است قبل از آنکه دیر شود خود واقعی تان را شناخته و اثری بی همتا از خود در این جهان بر جای بگذارید.

money & mind3. از شکست خوردن و غمم و ناراحتی هراس نداشته باشید

تلاش نکنید تا شکست نخورید این شعار افراد لذت طلب و منفعل درباره سختی ها و اهداف زندگی است. این افراد همواره در منطقه امن خود باقی می مانند تا مبادا آسیبی ببینند. باید بدانید که رسیدن به موفقیت بدون تحمل رنج و سختی هرگز امکان پذیر نیست.

آشنایی با روش های افزایش کسب درآمد از فضای مجازی
بخوانید

4.  هدفتان را از رسیدن به پول و افزایش درآمد مشخص کنید

برای بسیاری از افراد لذت بردن از زندگی و خوشگذرانی مهمترین هدف برای رسیدن به پول است. اما این پیش پا افتاده ترین موضوعی است که می توان به خاطر آن برای پول جنگید. زیرا حتی اگر به این لذت نیز برسید نیز ارزشی نخواهد داشت چون اینگونه لذات پایدار نیستند و شما در نهایت از آن نیز زمانی خسته خواهید شد. پس بهتر است برای رسیدن به پول اهداف والاتری داشته باشید تا در نهایت پس از رسیدن به آن احساس پوچی نکنید.

طرز فکر شما در همه فعالیت ها و در همه ابعاد زندگی شما تاثیر مستقیم دارد. آنچه که در ذهن شما شکل می گیرد بر نحوه عملکرد بیرونی شما بسیار موثر است. اگر می خواهید درامد بیشتری کسب کنید شما قبل از هرچیزی تفکرتان را در مورد این هدف تغییر دهید. اگر به دنبال راهکار های مطمئن و قابل اجرا هستید پیشنهاد ما محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

 

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چگونه پولدار شویم؟ روش پولدار شدن
افزایش درآمد از دیدگاه برایان تریسی
افزایش درآمد با از میان برداشتن موانع ذهنی
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن