می‌خواهم پیشرفت کنم اما موفق نمی‌شوم. مشکل کجاست؟

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

علت اصلی ناکامی و عدم موفقیت بسیاری از افرادی در چیست؟ چرا برخی نمی‌توانند در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرند؟

شاید شما هم این دیالوگ‌ها را شنیده باشید که چرا هر چقدر تلاش می‌کنم موفق نمی‌شوم؟ چرا تمام تکنیک‌های موفقیت را یاد گرفته‌ام ولی باز هم موفق نمی‌شوم؟ چرا بقیه راحت‌تر و با تلاش کمتری در مسیر موفقیت قرار می‌گیرند ولی این اتفاق برای من رخ نمی‌دهد؟

مشکل از کجاست؟ آیا مشکل از من است ؟ آیا باید باور کنم که خداوند نمی‌خواهد من موفق شوم؟ آیا بر پیشانی من نوشته که باید همیشه در شکست و نا امیدی زندگی کنم؟

مطالعه بیشتر: تار عنکبوت های ذهنی – ویدئو آموزشی دکتر احمد محمدی

مطالعه بیشتر: دوره فروش موفق (قانون ۸۰/۲۰ در فروش) – دکتر احمد محمدی

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

فرمول موقیت در کسب و کار
دکتر احمد محمدی

علت اصلی ناکامی‌ها و عدم موفقیت ما

افراد بسیاری را دیده‌ایم که بعد ازمدتی مطالعه‌ی کتاب‌های انگیزشی و بعد از مدتی شرکت در سمینارها و کلاس‌های آموزشی، دچار یاس و ناامیدی می‌شوند و نسبت به این موضوع اعتراض دارند که پس چه شد و چرا من موفق نشدم؟ چرا مشکلاتم برطرف نشد؟ چرا نتوانستم به آرزوهایم برسم؟ و هزاران چرای دیگر….

این چراها آنقدر ذهن فرد را دربرمی‌گیرند که به‌سرعت دچار افسردگی یا عدم توانایی حرکت در مسیر موفقیت می‌شود. به‌راستی چرا چنین وضعیتی پیش می‌آید؟ چرا بعد از مدتی تلاش مایوس می‌شویم ؟ و چطور می‌توانیم مجددا از نو شروع کنیم. آیا شروع کردن و دوباره استارت زدن پاسخگو خواهد بود؟ با آکادمی بازار همراه شوید. به شما کمک می‌کند تا بتوانید باری که برداشته‌اید سالم به مقصد برسانید و تلاش‌تان بی‌نتیجه و بدون محصول نباشد.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments