ویدئو های استاد احمد محمدی

معاشرت با افراد درجه یک – دکتر احمد محمدی

آیا درست است که سرنوشت هر کس را، ارتباطش با دوستان و اطرافیانش تعیین می کند؟

بله همین طور است، افراد شبیه اطرافیان خود می شوند یا به نقلی دیگر کمال همنشین در من اثرکرد!!! بر حسب یک قانون کلی، میانگین افکار و حتی درآمد شما شبیه میانگین افکار و درآمد پنج نفر از افرادی است که با آن ها در ارتباط نزدیک هستید. به عبارتی میانگین ارتعاش وجودی اطرافیان شما، برابر است با میانگین ارتعاش وجودی خود شما !

پس بهتر است که در اطرافیان و جمع دوستان خود افراد درجه یک و موفق تر را داشته باشید تا ارتعاش وجودی شما تغییر کند و در مسیر موفقیت قرار بگیرید. با همنشینی و معاشرت با افراد درجه یک ، به تدریج ارتعاشات وجودی درون شما نیز تغییر می کند و شبیه به ارتعاشات درونی افراد درجه یک اطرافتان می ­شود. باید سعی کنید که از جمع های سمی که انرژی های منفی دارند دوری کنید و در عوض اطراف خود با افراد و دوستان درجه یک و موفق احاطه نمایید.

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

مطالعه بیشتر: ویدئو و فیلم‌ آموزشی که زندگی‌مان را متحول خواهد کرد

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید. در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟  
بخوانید

 


به عبارتی شبکه سازی (networking) یا معاشرت با افراد درجه یک و بسیار موفق، مسیر موفقیت شما را هموارتر می کند و امری الزامی است. شبکه سازی یا معاشرت با افراد درجه یک و موفق که قبل از شما پله های ترقی را طی کرده اند همیشه ساده نیست و نیازمند یک سری تکنیک و مهارت های خاصی است. باید بتوانیم به افراد درجه یک دست پیدا کنیم تا بتوانیم از تجربیات و نیروها و انرژی های مثبت درونی آن ها بهره بگیریم. شاید بهترین فرد درجه یک رشته فعالیتی شما در شهری دیگر باشد یا اصلاً در کشور یا قاره ای دیگر! باید به سمت آن ها پرواز کنیم؟!!! یا اینکه با آن ها تلفنی صحبت کنیم! راهکار چیست؟

در ویدئوی فوق، آقای احمد محمدی راهکاری بسیار ساده، کاربردی و قابل استفاده برای تمامی افراد، ارائه می دهند که با پیروی از این شیوه می توانید با افراد درجه یک و پیشگام رشته فعالیتی خود در ارتباطی مؤثر باشید.

با توجه به مطالب فوق و همچنین ویدئوی تدریس استاد احمد محمدی، متوجه این نکته گشتید که نقش اطرافیان بر روی رفتار، تصمیم گیری و نحوه ی عملکرد شما چگونه است. بنابراین بسیار مهم است، با افراد مناسبی که با اهداف شما هماهنگ تر هستند، معاشرت نمایید و از افراد سمی و منفی نگر دوری نمایید. استاد احمد محمدی در سمینار موفقیت ویژگی های افراد درجه یک را ذکر می نمایند و همچنین از نقش آن در آینده و موفقیت شما سخن خواهند گفت. برای ثبت نام در این سمینار و آشنایی با محتوای آموزشی آن به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
تکنیک تماس در فروش را دست کم نگیرید
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چطور می‌توانم شادی را در زندگی تجربه کنم؟
در این فیلم انگیزشی یاد می‌گیرید که با کمک قوه تخیل به اهدافتان برسید
راز موفقیت در لذت بردن از کار هایی که دوست نداریم
داستان مردی که نشانی خوشبختی را از کائنات می‌پرسید
چند راهکار ساده برای افزایش اعتماد به نفس-قسمت دوم
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن