مشکلات و شکست‌ها سمومی هستند که پادزهرش در دستان توست

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
مشکلات و شکست‌ها
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

گاهی نزدیکترین آدمهای دور و برمان باعث این غصه‌ها و حسرت‌ها می‌شوند، متاسفانه حقیقت دارد، خانواده و دوستان بیشترین سهم را در آن دارند. چقدر از دهانشان حرفهای نیش‌دار شنیده‌ای؟ چقدر گفته‌اند تو هیچی نیستی؟ به هیچ جا نمی‌رسی؟ تو موفق نمی‌شوی و همیشه همین آدم بدردنخور خواهی ماند! ترسو، ضعیف، بی‌مصرف، بی‌عرضه و ده‌ها القاب دیگر که از شنیدنشان دست و دل هیچ آدمی دیگر به کار و تلاش نمی‌رود.

مطالعه بیشتر: فیلم انگیزشی از آکادمی بازار که گره مشکلات زندگی را باز خواهد کرد

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

از مشکلات و شکست‌ها پلی بساز برای موفقیت

اما هرچه تا به امروز اینطور خطابت کرده‌اند کافی است، بگذارد هر چه می‌خواهند بگویند، مهم این است که تو با تمام وجود خودت را، توانایی و استعدادهایت را بشناسی و باورشان داشته باشی.

مشکلات و شکست‌ها

از همین حالا همه‌شان را کنار بگذار و سعی کن برای آنچه همیشه آرزویش را داشتی تمام قد تلاش کنی. با جان و دل، از شکست و نشدن هم هراسی نداشته باش. این راه افراد موفقی است که قبل از تو از آن گذشته‌اند. تو هم از آن عبور خواهی کرد و در انتهای راه قطعا به فرد دیگری تبدیل خواهی شد.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
تکنیک شکست

شکست‌ها از تو آدم دیگری خواهند ساخت، یک منِ قوی که کاملا برای همه ناآشنا خواهد بود. همان‌هایی که  تو را بی‌عرضه می‌خواندند یا می‌ایستند و ساعت‌ها برایت کف می‌زنند یا خجالت زده ترکت خواهند کرد.

اینکه آنها چه می‌کنند اصلا مهم نیست، اما این را بدان اینکه تو تصمیم به تغییر بگیری مهم و با ارزش است. این زندگی توست و باید به دست تو متحول شود. زندگی که تنها یکبار به تو هدیه داده شده و باید به درستی از آن استفاده کنی.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید