مشکلات و شکست‌ها سمومی هستند که پادزهرش در دستان توست

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

گاهی نزدیکترین آدمهای دور و برمان باعث این غصه‌ها و حسرت‌ها می‌شوند، متاسفانه حقیقت دارد، خانواده و دوستان بیشترین سهم را در آن دارند. چقدر از دهانشان حرفهای نیش‌دار شنیده‌ای؟ چقدر گفته‌اند تو هیچی نیستی؟ به هیچ جا نمی‌رسی؟ تو موفق نمی‌شوی و همیشه همین آدم بدردنخور خواهی ماند! ترسو، ضعیف، بی‌مصرف، بی‌عرضه و ده‌ها القاب دیگر که از شنیدنشان دست و دل هیچ آدمی دیگر به کار و تلاش نمی‌رود.

از مشکلات و شکست‌ها پلی بساز برای موفقیت

اما هرچه تا به امروز اینطور خطابت کرده‌اند کافی است، بگذارد هر چه می‌خواهند بگویند، مهم این است که تو با تمام وجود خودت را، توانایی و استعدادهایت را بشناسی و باورشان داشته باشی.

از همین حالا همه‌شان را کنار بگذار و سعی کن برای آنچه همیشه آرزویش را داشتی تمام قد تلاش کنی. با جان و دل، از شکست و نشدن هم هراسی نداشته باش. این راه افراد موفقی است که قبل از تو از آن گذشته‌اند. تو هم از آن عبور خواهی کرد و در انتهای راه قطعا به فرد دیگری تبدیل خواهی شد.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
تکنیک شکست

شکست‌ها از تو آدم دیگری خواهند ساخت، یک منِ قوی که کاملا برای همه ناآشنا خواهد بود. همان‌هایی که  تو را بی‌عرضه می‌خواندند یا می‌ایستند و ساعت‌ها برایت کف می‌زنند یا خجالت زده ترکت خواهند کرد.

اینکه آنها چه می‌کنند اصلا مهم نیست، اما این را بدان اینکه تو تصمیم به تغییر بگیری مهم و با ارزش است. این زندگی توست و باید به دست تو متحول شود. زندگی که تنها یکبار به تو هدیه داده شده و باید به درستی از آن استفاده کنی.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

2 پاسخ

 1. سلام خداقوت واقعا کارتون 20
  من از وقتی که با این سایت اکادمی بازار اشنا شدم فکرم عوض شده باور هام منطقی تر و خوب تر شده
  و این فیلم علت شکست و موفقیت واقعا عالی بود

  1. سلام رامین عزیز
   از اینکه از سایت و مقالات آکادمی بازار رضایت دارید بسیار خرسندیم.
   خوشحالیم که میتونیم در تصمیم ها و باورهای شما تاثیر مثبتی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *