چرا مشاوره برای استارتاپ ها امری ضروری است؟

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
مشاوره استارتاپ ها
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

راه اندازی استارتاپ

برای کسانی که کارآفرین هستند یا تجربه‌ راه‌اندازی استارتاپ‌ دارند، شروع یک پروژه و کسب و کار جدید چندان دشوار نخواهد بود. چنین افرادی عموما از حضور مشاور راه‌اندازی استارتاپ بهره می‌برند.

اولین قدم برای راه‌اندازی استارتاپ، انتخاب مشاور خوب است. اما مشاور استارتاپ چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد؟ و اهمیت استارتاپ چیست؟ حرفه‌ای‌ها قبل از شروع هر کاری مشورت می‌گیرند و از دانش و فکر دیگران برای پیشبرد کار خود استفاده می‌کنند. اگر صاحب ایده و فکر هستید، با آکادمی بازار همراه شوید تا بتوانید استارتاپی موفق را پایه‌گذاری کنید.

چرا مشاوره راه‌اندازی استارتاپ سودمند است؟

هدف مدیریت هر شرکتی برای راه‌اندازی شغل و تولید محصول جدید، اطمینان از نتیجه‌بخش بودن کار است. مشاوری که با دانش امروزی، بازار را به خوبی می‌شناسد و با بررسی لحظه‌ به‌ لحظه‌، بهترین راهکار را به شما ارائه می‌دهد، می‌تواند نقش موثری در این راستا داشته باشد.

به راستی چه کسی می‌تواند توصیه‌های یک متخصص کاردرست را رد کند؟ حتی اگر مدیر و کارآفرینی در زمینه کاری خود متخصص باشد نمی‌تواند از وجود مشاوره راه‌اندازی استارتاپ در کنار خود غافل شود.

همیشه در ارزیابی برنامه‌هایی که در فکرتان است، شنیدن نظرات شخص دوم که مشاورتان است خالی از لطف نیست و می‌تواند در شناسایی زمینه‌های پیشرفت کمک کننده باشد.

مشاور استارتاپ به‌ شما کمک می‌کند تابع تغییرات باشید

همانطور که یک روز حال شما بسیار عالی است، روز دیگر می‌تواند خسته کننده و تکراری باشد.

مشاور خوب تجاری در همه روزها و در بازاری که همیشه در حال تغییر است، از بی‌ثباتی بازار تا پیشرفت‌های فناوری روزانه ثابت قدم و پایدار است و می‌تواند در هر شرایطی بهترین خدمات مشاوره‌ای را به شما ارائه دهد.

مشاوراستارتاپ نظراتی کاملا صادقانه و بی‌طرفانه دارد

یک کارآفرین و صاحب استارتاپ در مورد ایده‌اش، از خانواده، دوستان و حتی شبکه های اجتماعی بازخورد درخشان خواهد گرفت. او فکر می کند که نظر او کاملا بی عیب و نقص است.

اما ارائه نظرات بی طرفانه و عملی کار دشواری ا‌ست، مگر اینکه شما در کنارتان از وجود یک مشاوره راه‌اندازی استارتاپ بهره برده باشید.

شما نه تنها درباره ایده های مربوط به تجارت خود، بلکه در مورد جزئیات بازار، سازماندهی و سایر موارد مهم انتقادات و پیشنهادات را دریافت خواهید کرد. مشاورانی خارج از شرکت که نظراتش کاملا صادقانه و بی‌طرفانه است.

بیشتر بخوانید: مشاور استارتاپ چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد؟

مشاور تجاری مشکلات استارتاپ را حل می‌کند

گاهی برخی مدیران به مشکلات و موانعی برخورد می‌کنند و مدام با خود در کنکاش هستند که چرا به چنین مشکلی برخورده‌اند.

عدم برنامه ریزی، عدم تحقیق یا نداشتن آگاهی در مورد جنبه خاصی از تجارت یا چیز دیگری ممکن است موجب به وجود آمدن مشکل باشد.

اما این مدیران با دیدی مثبت کار را به مشاوران می‌‌سپارند تا در این موقعیت به کمک‌شان بیایند. هر چه مشاور باتجربه‌تر باشد و سابقه‌ کاری متنوعی داشته باشد، بهتر می‌تواند راهکار ارائه دهد.

مشاوره راه‌اندازی استارتاپ، حرکتی رو به جلو دارد

استارتاپ - کسب و کار -

مشاوران دوست دارند شرکت حرکتی رو به جلو و دارای رشد داشته باشد و به اهدافش برسد. آن‌ها به مدیران و کارکنان انگیزه فوق‌العاده‌ای می‌دهند تا مسائل را پشت سر گذاشته و برای پیش‌برد اهداف تلاش کنند. تلاش آن‌ها از شروع ایده و استارتاپ تا اجرایی شدن و به نتیجه رسیدنش ادامه دارد تا به پیروزی برسند.

مشاوران همیشه در حال آموختن هستند

برای رسیدگی به مسائل پیش رو در آینده باید مجهز بود، مجهز به دانش و آگاهی همگام با علم و فناوری روز.

این امری ضروری برای مشاور استارتاپ است.

مشاوران استارتاپ کمک می‌کنند تا فعال باشید

مشاوران کارها را طوری اولیت‌بندی می‌کنند که فعالیت از شروع پیشرفت منظمی داشته باشد و در زمان مقرر به نتیجه برسد. زمان برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد.

تجزیه و تحلیل‌شان موشکافانه است

آن‌ها در بررسی و تجزیه و تحلیل بسیار دقیق هستند و هیچ‌چیز را از دست نمی‌دهند. از مفهوم اولیه گرفته تا برنامه تجاری، تحقیقات بازار، ساختار شرکت و سازمان و مراحل بعدی بعد از راه اندازی، مشاوره مدیریت همه چیز را به طور کامل بررسی می‌کند.

مشاور به فکر برندینگ شرکت است

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها برای شروع کار، برندینگ شرکت‌ است. رسیدن به برند تجاری با زمان، تلاش، سرمایه‌گذاری و مسائل مالی همراه است. بخشی از مشاوره مدیریت به شما یاد می‌دهد که چگونه یک کمپین اولیه بازاریابی را دوره برنامه‌ریزی کنید که برند شخصی شما به ثمر برسد.

استاد احمد محمدی

اثرات کارهای درست مانند دانه‌های برف است، اگر تحمل کنی که ببارند و ببارند، به‌زودی بهمنی خواهند شد که هر مشکلی را از پیش روی خود بر می‌دارد.

استاد احمد محمدی

شما روش‌هایی را یاد خواهید گرفت که بیشترین بازده سرمایه‌گذاری را ایجاد می‌کنند و چگونگی ایجاد یک برنامه عملی را به گونه‌ای انجام می‌دهند که از بودجه تجاوز نکنید و وقت زیادی را برای یک فعالیت بالقوه بی‌ثمر صرف نکنید.

اعتماد به مشاوره استارتاپ امری ضمنی است

هیچ چیز نمی‌تواند بدتر از سرمایه‌گذاری وقت، تلاش و پول در یک ایده و استارتاپی باشد که نتیجه‌ای ندارد یا استارتاپی که بخش‌هایی از آن لو رفته باشد. در مشاوره مدیریت، یک مدیر اجرایی بدون هیچ گونه سوال از حریم شخصی شما دفاع می‌کند.

مشاوره کسب و کار میانبری برای رونق کار

اگر برای کسب و کار نوپای خود و راه‌اندازی شرکت‌تان به دنبال مشاوری معتمد و حرفه‌ای هستید یکی از اهداف مجموعه آکادمی بازار معرفی علم به روز فروش و بازاریابی و همچنین راهکارهای مدیریت صحیح یک کسب و کار موفق از جمله شروع استارتاپ می‌باشد.

آراستگی در فروش

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

به همین خاطر این شرکت علاوه بر تولید محتوایی مفید در سایت خود در خصوص کسب و کار “دوره آموزشی غیرحضوری – موفقیت و ثروت در 90 روز ” را فراهم کرده است که  در زمینه فروش و بازاریابی مطالبی بسیار کاربردی و به روز در مورد توسعه و مدیریت یک کسب و کار موفق را به شما آموزش خواهند داد

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید