ویدیوهای انگیزشی

چطور می‌توانم بدانم در مسیر موفقیت قرار دارم؟

با تماشای این فیلم انگیزشی از درستی راه مطمئن شوید

گاهی با وجود تلاش‌هایی که داریم، از اینکه در راه درست قدم برمی‌داریم اطمینان نداریم، با تماشای این فیلم انگیزشی در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

وقتی انسان یه سنی می‌رسد که خود را شناخته، علاقه و خواسته‌هایش برایش معنا پیدا کرده‌اند و می‌داند از زندگی چه می‌خواهد شروع به نوشتن اهداف زندگی‌اش می‌کند، هدف‌هایش را دقیق و درست تعریف می‌کند و برای رسیدن به انها برنامه‌ریزی خاص خودش را انجام می‌دهد. این روال زندگی یک انسان معمولی است که قصد دارد تبدیل به فردی موفق شود.

شما چه؟ به عنوان یک فرد معمولی که تازه شروع به تلاش کرده؟ یا فردی که در گیر و دار رسیدن به خواسته‌های زندگی‌اش است گاهی احساس تنهایی می‌کنید؟ به راهی که در آن هستید شک می‌کنید، آیا من در مسیر موفقیت قرار دارم؟

از کجا بدانم راهی که می‌روم مرا به مقصدی که در نظر دارم می‌رساند؟ نکند اشتباه کرده‌ام و تمام تلاش‌هایم بیهوده شود؟ همه کسانی که این مسیر را پیموده‌اند می‌دانند این سوالها یعنی چه، آنها تمام این لحظات را با تمام وجود حس کرده‌اند.

مطالعه بیشتر: چگونه بعد از شکست در زندگی مجددا به حرکت خود ادامه دهیم؟

مطالعه بیشتر: چگونه بر ترس از شکست غلبه کنیم؟

فیلم انگیزشی مسیر موفقیت
مسیر موفقیت

این خصوصیات یعنی شما در مسیر موفقیت قرار دارید

داشتن احساس تنهایی اولین نشانه ای است که نشان می‌دهد شما در مسیر موفقیت قرار دارید. انسان‌های موفق دوستان زیادی ندارند و گاهی تنها با سایه خود هم مسیرند.

فیلم «شیر» فداکاری انسان‌های بزرگ را به تصویر می‌کشد
بخوانید

اما باید به ندای درونتان گوش دهید، ندایی که از دورن به شما می‌گوید که کاری که انجام می‌دهید درست است و به زودی نتیجه تلاش‌هایتان را خواهید گرفت. برای چیزی که به آن ایمان دارید بجنگید، چون ارزش جنگیدن دارد. این نبرد شما را به پیروزی خواهد رساند. بیشتر انسان‌ها چنین چیزی را تجربه کرده‌اند و در این مسیر قرار گرفته‌اند، اما در میانه راه شکست خورده‌اند. شما هم شکست را تجربه خواهید کرد، شکست متعلق به افرادی است که خواهان رسیدن به موفقیت در زندگی هستند.

باید تاب بیاورید و انگیزه‌تان را از دست ندهید. شما قرار نیست از شخص خاصی پیشی بگیرید و جلو بزنید. شما قرار است از منِ فعلی‌تان جلو بزنید و تبدیل به فرد بهتری شوید. این بزرگترین نبرد شماست. گاهی در مسیر موفقیت همراهی و توجه دوستان و اطرافیانتان را از دست می‌دهید.

شاید دلیلش این باشد که آنها احساس می‌کنند تلاششان کافی نبوده و شما دارید از آنها جلو می‌زنید. آنها در میانه راه کم آورده‌اند و شما دارید ادامه می‌دهید، این را نمی‌توانند ببینند و ترکتان می‌کنند. موفقیت شما یادآور شکست و تسلیم شدن آنهاست. تفاوت میان برندگان و شکست‌خوردگان همین است، پس تسلیم نشوید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
کتاب "اصول موفقیت" نوشته جک کانفیلد
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

فیلم «شیر» فداکاری انسان‌های بزرگ را به تصویر می‌کشد
فیلم «رکورد بزرگ» و داستان پیروزی انسان‌های جاه‌طلب
معجزۀ زندگی خودت باش و مشکلات و سختی‌ها را از پا در بیاور
پیروزی و عوامل مهم و مؤثر در رسیدن به آن
ذهن شکست ناپذیر!
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن