مستند زندگی خانم Yang Lan – ثروتمندترین زن چینی

Yang Lan - خانم لان یانگ - ثروتمندترین زن چینی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

مستند زندگی خانم Yang Lan – ثروتمندترین زن چینی را در این مقاله مرور می‌کنیم.

خانم لان یانگ (Yang Lan) متولد ۳۱ مارس ۱۹۶۸ در شهر بژین چین، روزنامه نگار تلویزیونی و بازرگان چینی است که به خاطر تمرکزش روی مسائل اجتماعی و فرهنگی، معروف شده است. لان یانگ (Yang Lan) رئیس و بنیانگذار گروه Sun Media و مؤسس Sun Culture است و همچنین  در سال ۲۰۱۳ در مجله فوربز ( Forbes magazine)  جزء ۱۰۰ زن قدرتمند جهان برشمرده شده است.

لان یانگ فرزند دو استاد دانشگاه است و مدرک کارشناسی خود را در رشته زبان انگلیسی در سال ۱۹۹۰ از دانشگاه مطالعات خارجی بژین دریافت نمود. در همان سال از بین ۱۰۰۰ متقاضی برای آزمون هنرپیشگی، در تلویزیون مرکزی چین ( تنها شبکه تلویزیونی ملی) انتخاب گردید و در بهترین تاک شو هفتگی چین یعنی Zheng Da Variety Show در سال های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۳ ایفای نقش کرد. لان یانگ (Yang Lan) با اجرای مشترکش همراه مجری دیگری، بر روی موضوعاتی چون فشارهای اقتصادی وارد بر خانواده های متوسط چین، متمرکز بود و از احساس افروزی و افشاء پرحرارتی که مشخصه تاک شوهای آمریکایی است، اجتناب می کرد.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

لان یانگ ثروتمندترین زن چینی

لان یانگ (Yang Lan) تحت کنترل دولت و تلویزیون دولتی چین مجبور بود یک سری مطالب را سانسور کند، ولی با این وجود اذیت نمی شد. او در مجله نیوزویک گفت: «به نظر شخصی من، یک سری سانسور کردن ها ضروری هستند،‌ زیرا ملت ها زمینه فرهنگی و اجتماعی متفاوتی دارند. مطمئناً من فضای کافی برای حرکت، طبق برنامه هایم را دارم».

لان یانگ در سال ۱۹۹۳ جایزه میکروفون طلائی چین را به خاطر مجری گری تلویزیون به خود اختصاص داد. تلاش های لان یانگ (Yang Lan) سبب شد که جایگاهی خاص را در معروفترین مراسم عمومی پیدا کند، لان یانگ (Yang Lan) به عنوان مدیر مراسم و تشریفات در بسیاری از موقعیت ها از جمله مراسم افتتاحیه چهارمین کنفرانس جهانی ملل متحد در سال ۱۹۹۵ در بژین انتخاب شد. لان یانگ (Yang Lan) در سال ۱۹۹۶ مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ی مدیریت امور بین المللی از دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک اخذ نمود. لان یانگ (Yang Lan) در آنجا توجه زیادی را به خود جلب نکرد، طوری که همکلاسی های او از محبوبیت وی در رسانه های چین اطلاعی نداشتند!

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی شخصی و شغلی ثروتمندترین زن چینی، لان یانگ (Yang Lan) و همچنین علل و شیوه موفقیت وی ویدئوی فوق را ملاحظه بفرمایید.

– افراد موفق چگونه فکر می کنند؟

– افراد موفق به هنگام ناامیدی به خود چه می گویند؟

– افراد موفق به هنگام رویایی با مشکلات و شکست چه رفتاری از خود  بروز می دهند؟

– چرا برخی از افراد در هر شرایطی که باشند، ناامید نمی شوند و موفق می گردند؟

برای یافتن پاسخ این سؤالات و آشنایی بیشتر با طرز تفکر و زندگی افراد موفق، می توانید در سمینار موفقیت، با تدریس استاد احمد محمدی شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن، روی لینک زیر کلیک نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments