مارک زاکربرگ در این فیلم انگیزشی از محقق شدن هدف می‌گوید

مارک زاکربرگ
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
مارک زاکربرگ را همه به دلیل شهرت فیس‌بوک می‌شناسند. اما اگر او این شبکه اجتماعی مشهور را خلق نکرده بود کسی او را می‌شناخت؟ فیس‌بوک و خالق آن، مارک زاکربرگ را کمتر کسی هست که نشناسد. در این فیلم انگیزشی حرف‌های جالبی از زبان او می‌شنوید. اینکه فیس‌بوک ابتدا چه ایده‌ای بود و چطور به این جایگاه کنونی رسید.

سخنرانی مارک وقتی جالب می‌شود که خودش می‌گوید در سن ۲۲ سالگی و در اوج سردرگمی باید تصمیمات بزرگی می‌گرفت. او در اوج تنهایی شبکه اجتماعی را راه اندازی کرد که افراد را در سراسر جهان با هم آشنا می‌کرد. کافی بود در تصمیمش اندازه اپسیلن خطا می‌کرد تا اوضاع به کل شکل دیگری می‌شد و آن موقع بود که سرنوشت خودش هم به کل تغییر می‌کرد.

او اکنون یکی از ثروتمندترین افراد جهان است و همه او را می‌شناسند. برای محقق شدن هدف و آروزهایی که دارید باید افراد موفق را الگو قرار دهید.

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی با موضوع راز موفقیت افراد موفق در زندگی

مطالعه بیشتر: ویژگی های افراد موفق که شما نیز باید داشته باشید

 

محقق شدن هدف به شرط نترسیدن از شکست

فکر نکنید وقتی اهدافتان را دقیق مشخص کردید یعنی موفق شده‌اید. موفقیت و محقق شدن هدف زمانی باورکردنی است که از شکست خوردن نهراسید. افرادی مانند مارک زاکربرگ شاید هیچگاه از ذهن‌شان هم نمی‌گذشت که روزی به چنین جایگاهی در زندگی‌شان برسند.

فیلم انگیزشی محقق شدن هدف

عکس آن هم صادق است، گاهی هم افرادی که از همان ابتدا در اوج بوده‌اند و تنها با یک تصمیم و قدم اشتباه همه چیزشان را از دست داده‌اند. وقتی بتوانیم در زمان درست، تصمیم درست بگیریم و از شکست نهراسیم می‌توانیم امید داشته باشیم به محقق شدن هدف و خواسته‌مان نزدیک شده باشیم.

وقتی از هدف و راهی که انتخاب کرده‌اید مطمئن هستید و عزمتان را جزم کرده‌اید که به آن برسید، نترسید که با تصمیم‌تان ممکن است دوستان یا اطرافیانتان را رنجیده خاطر کنید. حتما وقتی آنها در آینده نزدیک ببینند که کارتان اشتباه نبوده مجددا به سمت شما جذب خواهند شد. اگر به محقق شدن هدف و خواسته‌تان ایمان دارید، نترسید که ممکن است سرمایه و موقعیت فعلی‌تان از دست برود، نترسید که ممکن است دیگر پیشنهادهای فعلی را نداشته باشید همه وجودتان را یکجا جمع کنید و تصمیم درست را بگیرید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments