ویدئوی انگیزشی که ثابت می‌کند غیر ممکن وجود ندارد

غیرممکن
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
چرا باید فقط با تصور اینکه فلان چیز غیر ممکن است حتی زحمت امتحان کردن را هم از خودمان بگیریم؟ هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد، همه چیز به قدرت اراده ما بستگی دارد. به جای ترس از شکست و پیش نرفتن بهتر است بخواهید و با تکیه بر قدرت اراده به پیش روید. هیچ کس و هیچ چیز جز خودتان نمی‌تواند مانع شما شود. حرف‌ها و گفته‌هایی که به صراحت بیان می‌شوند و خیلی زود در ذهن و قلب‌مان جای می‌گیرند. در این ویدئوی انگیزشی چنین مطالبی را خواهید دید و شنید. اگر هنوز در حال تعلل و این دست و آن دست کردن هستید، هنوز از جلو رفتن و شروع کردن می‌هراسید، هنوز نمی‌دانید برای تغییر باید چه کنید، حتما این ویدئوی انگیزشی آکادمی بازار را ببینید.

اگر مسیر زندگی‌تان را تا به اینجا دوست نداشتید، اگر از چیزی که هستید راضی نیستید و حس رضایت و خوشبختی را ندارید، همین حالا باید تغییر کنید. معجزه ذهن شما همه غیر ممکن‌ها را نیز ممکن می‌سازد.

رابرت اچ شولر: « گفتن آنچه غیرممکن است دشوار است، زیرا رویای دیروز، امید امروز و واقعیت فرداست.»

مطالعه بیشتر: ویدئوی انگیزشی با موضوع راز موفقیت افراد موفق در زندگی

مطالعه بیشتر: ویدئوی انگیزشی از آکادمی بازار که گره مشکلات زندگی را باز خواهد کرد

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

قدرت اراده چگونه در هفت مرحله رویاهاتان را محقق می‌کند؟

برای اینکه بتوانید به آنچه در قلب و ذهنتان می‌گذرد برسید می‌توانید با قدرت اراده و تلاش و از پا نایستادن آن را محقق کنید. از خداوند بخواهید در این راه کمکتان کند. با تمام وجودتان آن را تصور کنید، با تمام جزئیات و بسیار دقیق، درباره‌اش با خودتان حرف بزنید و اگر در مسیر رسیدن به گره و مشکلی رسیدید دست از تلاش برندارید و راه دیگری بیابید.

مرحله اول: رویای آن را بسازید.

همه چیز از قلب و ذهن شروع می‌شود. هر دستاورد بزرگ ابتدا در ذهن یک شخص آغاز شده است. آنها جرات کردند و در خواب و رویا آن را دیدند، تا باور کنند که این امکان پذیر است. مدتی وقت بگذارید تا به خودتان اجازه دهید و بزرگ فکر کنید. اجازه ندهید که تفکر منفی شما را دلسرد کند. شما می خواهید یک انسان صاحب آرزو و رویا باشید. رویا را برای خود، خانواده و دیگران ببینید و با قدرت اراده به آن برسید.

مرحله دوم: آن را باور کنید.

بله، رویای شما باید بزرگ باشد. باید چیزی باشد که ظاهراً فراتر از قابلیت‌های شما باشد. اما همچنین باید باورپذیر باشد. شما باید بتوانید بگویید که اگر اتفاقات خاصی رخ دهد، اگر دیگران کمک کنند، اگر به اندازه کافی سخت کار کنید، اگرچه یک رویا بزرگ است، هنوز هم می توان آن را انجام داد. مثال خوب: فردی که تحصیلات دانشگاهی ندارد، می‌تواند خیال کند که یک شرکت 50 میلیون دلاری در سال ایجاد کند. این بزرگ است، اما قابل باور است. مثال بد: اینکه یک زن 90 ساله مبتلا به آرتروز یک روز در کمتر از سه ساعت یک ماراتن برگزار کند. خیلی بزرگ است، اما غیرممکن است. او در عوض باید روی ساختن یک تجارت 50 میلیون دلاری در سال تمرکز کند!

ویدئوی انگیزشی قدرت اراده
قدرت اراده

مرحله سوم: آن را ببینید.

دستاوردهای بزرگ‌تان را تصور کنید. آنها تصور می کنند که در دفتر مرکزی خود در مزایده 25 میلیون دلاری جدید شرکت می‌کنند، حتی در حالی که روی صندلی تاشو در دفتر خود نشسته‌اند. گلف بازان تصویری از توپ را که مستقیماً از پشت منبر می رود، تصویر می‌کنند. همه اینها ذهن را کنترل می‌کند تا بدن را برای انجام آن کنترل کند و قدرت اراده شما را به آن برساند

مرحله چهارم: درباره‌اش حرف بزنید.

یکی از دلایلی که بسیاری از رؤیاها هرگز به جایی نمی‌رسند به این دلیل است که فرد همه چیز را برای خود نگه می‌دارد. این یک رویا آرام است که فقط درون ذهن او زندگی می‌کند. کسی که می‌خواهد به آرزوی خود برسد باید آن رویا را برای بسیاری از مردم بگوید. یک دلیل: همانطور که مرتباً آن را می‌گوییم، بیشتر و بیشتر شروع به باور کردن آن می‌کنیم. اگر ما در مورد آن صحبت می‌کنیم ، پس از آن باید امکان پذیر باشد. دلیل دیگر:وقتی به دیگران گفتیم، این وظیفه ماست که واقعا این کار را انجام دهیم تا احمق به نظر نرسیم.

مرحله پنجم: برنامه ریزی کنید.

هر رویایی باید به شکل یک نقشه باشد. این گفته قدیمی که آنچه را که برای آن برنامه‌ریزی می‌کنید دریافت می کنید، بسیار درست است. رویای شما فقط اتفاق نخواهد افتاد شما باید بطور منظم بنشینید و استراتژی خود را برای دستیابی به رویا برنامه ریزی کنید. به تمام جزئیات فکر کنید. کل طرح را به قسمت‌های کوچک و قابل اجرا تقسیم کنید. سپس یک کادر زمانی برای انجام هر کار در برنامه رویایی خود تنظیم کنید.

مرحله ششم: روی آن را کار کنید.

متاسفانه افراد موفق معمولاً سخت‌ترین کارگران هستند. در حالی که بقیه جهان روی مبل های خود نشسته‌اند و در حال مشاهده برنامه تلویزیونی محبوب خود هستند. دست اندرکاران در رسیدن به رویای خود روی هدف خود تلاش می‌کنند. من یک معادله دارم که با آن کار می‌کنم: وظایف کوتاه مدت شما، ضرب بر زمان، با دستاوردهای بلند مدت شما برابر است. اگر هر روز روی آن کار کنید، در نهایت به آرزوی خود خواهید رسید. کتاب جنگ و صلح به طرز طولانی، صفحه به صفحه نوشته شده بود.

مرحله هفتم: از آن لذت ببرید.

وقتی به هدف خود رسیدید، حتما از آن لذت ببرید. در حقیقت ، از سفر نیز لذت ببرید. به خودتان پاداش دهید. هنگام رسیدن به آنجا به خود پاداش بزرگی بدهید. به دیگران کمک کنید از آن لذت ببرند. بخشنده باشید. از رویای خود برای بهتر کردن دیگران استفاده کنید. سپس به مرحله اول برگردید و این بار کمی بزرگتر آرزو کنید. این ویدئوی انگیزشی سرشار از گفته‌هایی است که شما اکنون نیازمند آن هستید.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments