قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهایتان

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

قانون جذب یکی از مهم ترین قوانین جهان هستی است. قانون جذب باعث می شود تا هر فکری که در هر لحظه در ذهن شما به وجود می آید؛ جذب شود. در هر لحظه چه نوع افکاری ذهن شما را مشغول می کند؟ هنگامی که به تصاویر مختلف نیز نگاه می کنید و درباره آن تصویر، فکری در ذهن شما نقش می بندد، درحال جذب انرژی های هستی در رابطه با فکر خود هستید.

در این مقاله:

با قانون جذب و گام های موثر در راستای کسب موفقیت در آن آشنا می شوید که با عملی کردن آن ها در زندگی خود به تدریج تأثیر فوق العاده آن را در زندگی خود، احساس خواهید کرد. همچنین می توانید با آموزش گام های مؤثر به دیگران هر چه بیشتر اطراف خود را نسبت به جذب انرژی های مثبت قانون جذب پر کنید.

ذهن خود را از اطلاعات نادرست و بیهوده پاکسازی کنید

ذهن شما به واسطه دریافت های نادرستی که از محیط پیرامون خود داشته است؛ موارد زائد و اطلاعات نادرستی را در خود جای داده که با فکر به آن ها باتوجه به تأثیر قانون جذب، اتفاقات خوشایندی را در پی ندارد. در واقع اطلاعات نادرست و بیهوده به شما دید منفی نسبت به پدیده های مختلف می دهد. اگر با شیوه ای صحیح و عملی اطلاعات نادرست و انرژی های منفی ذهنی را از بین ببرید؛ می توانید با حرکت به سمت توانایی های شخصی درجهت استفاده صحیح از قانون جذب  گام مؤثرتری بردارید.

تاثیر فرکانس های افکار مثبت و منفی بر قانون جذب

باید بدانید که هر فکری دارای فرکانس می باشد. پس باید افکار منفی و مثبت را شناسایی کنید و از افکار منفی پرهیز کنید. افکار مثبت فرکانس های مثبتی دارند؛ درحالی که افکار منفی فرکانس های منفی به دنبال خواهند داشت. دقت کنید که با فکر خود چه فرکانسی را به جهان هستی ارسال می کنید؛ زیرا که انعکاس آن را دریافت خواهید کرد. ازموقعیت هایی که باعث می شود دچار افکار منفی شوید؛ اجتناب کنیدو از تلقین های منفی دوری کنید و به دنبال تقویت افکار مثبت باشید.

حضرت علی (ع) در این مورد می فرمایند: «ای انسان! به چه می اندیشی؟ همان خواهی شد!»

در درون خود شکرگزار واقعی باشید

همیشه نسبت به داشته های خود احساس رضایت کنید و توجه کنید که رضایت و شکرگزاری زبانی کافی نیست و حتماً باید از درون به آن ایمان و باور داشته باشید. در این حالت شما آماده دریافت انرژی های مثبت دیگری می شوید ولی اگر شکرگزار واقعی نباشید دائماً انرژی های منفی را به سمت خود جذب می کنید و طبق قانون جذب هم  انتظار نداشته باشید که به خواسته های خود برسید.

شفافیت اهداف به جهت تأثیر قطعی قانون جذب

شفافیت اهداف یک قدرت است و اگر بدانید که واقعاً و دقیقاً چه چیزی در برهه های مختلف زمانی از زندگی می خواهید؛ قانون جذب بهتر می تواند به کمک شما بیاید. مغز یک مکانیسم قدرتمند دارد و زمانی که بداند شما در پی چه هستید به سمت آن می رود. اگر فقط یکسری موارد کلی در ذهن خود دارید؛ به خواسته خود نمی رسید و باید حتماً خواسته خود را مشخص کنید و سپس هدف گیری نمائید.

علاوه بر تخیل اهداف، برای رسیدن به آن ها تلاش کنید

شما باید در راستای اهداف خود حرکت کنید و برای رسیدن به تک تک آن ها تلاش کنید. اگر فقط راجع به آرزوها و اهداف خود حرف بزنید و تلاشی برای رسیدن به آن ها نکنید؛ به جایی نمی رسید. عزم خود را جزم کنید و بعد از انتخاب هدف با تلاش به سرعت به طرف آن حرکت کنید؛ در اینجا قانون جذب نیز با شما یاری می کند و شما را به مقصود متعالی می رساند.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
رسیدن به سقف آرزوها

نتیجه گیری:

با به کارگیری موارد فوق گام به گام به سمت بهره گیری هرچه بیشتر از قانون جذب به نفع خود پیشروی کنید. ذهن خود را از افکار منفی که مانند سرعت گیر عمل می کنند خالی نمائید و سپس با رضایت درونی از وضعیت فعلی و البته توجه به حرکت به سمت موقعیت های بهتر و البته تعیین اهدافی شفاف و تلاش برای آن ها به آرزوهای منحصر به فرد خود دست پیدا کنید و استفاده مثبت از قانون جذب را به افراد پیرامون خود نیز آموزش دهید.

  • آیا تا به حال با تأثیرات مطلوب قانون جذب در زندگی خود مواجه شده اید؟
  • شما چه موارد دیگری را برای بهره گیری بیشتر از قانون جذب می شناسید؟

لطفاً نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما و سایر علاقمندان در میان بگذارید

دستیابی به آرزوها، اهداف و رویاها هم مانند بسیاری از کارهای دیگر فنونی دارد. اگر این فنون را ندانید، باید انقدر راه های مختلف را امتحان و تجربه نمایید، حال ممکن است سرانجام بعد از صرف زمان و انرژی زیادی این فنون را خود کشف کنید یا اینکه به هیچ نتیجه ای نرسید و با شکست روبرو گردید. قانون جذب هم یکی از این فنون است که شما را در کمترین زمان و زحمت به هدفتان می رساند. اما این قانون مستقیماً با افکار و ذهن شما در ارتباط است، و شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را مثبت نمایید و به عبارتی آنان را به کنترل خود درآورید. 

آکادمی بازار جهت کمک به شما عزیزانی که سعی در کنترل ذهن، افکار و به کار بستن صحیح قانون جذب در جهت تحقق بخشیدن به رویاهایتان هستید، دوره غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن» را پیشنهاد می دهد. شما با صرف زمان، انرژی و حتی هزینه ای کمتر از سایر محصولات و دوره های حضوری می توانید تمامی مهارت ها و فنونی را که برای کنترل افکار و ذهن و در نتیجه کنترل زندگی و شرایط آن نیاز دارید، بیاموزید و با به کار بستن آن ها تحولات اساسی در شیوه نگرش، تفکر و نگاه خود به زندگی، مشکلات و چالش های آن به وجود آورید و به یک حل کننده ی موفق مشکلات تبدیل و زندگی خود را همان گونه که دلخواه شماست، شاد و مثبت بسازید. لطفاً جهت تهیه محصول روی لینک زیر کلیک نمایید.

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *