مقالاتموفقیت / انگیزشی

قانون جذب چه می گوید و چه نقشی در زندگی شما دارد؟

حتما شنیده اید که هر کدام از ما در نهایت به آن چیزی که فکر می کنیم تبدیل می شویم. برای مثال اگر فکر کنید که آدم بدشانسی هستید و مدام با بدبیاری مواجه می شوید در حال جذب بدبختی ها و موارد منفی هستید و بالعکس اگر فکر می کنید که در زندگی تان باید به فرد موفقی تبدیل شوید پس مطمئنا این اتفاق برایتان خواهد افتاد. در این مطلب قصد داریم تا درباره قانون جذب و اهمیت آن با شما صحبت کنیم.

attraction law

قانون جذب چیست؟

ابتدا تعریف ساده ای از قانون جذب ارائه می دهیم. طبق قانون جذب موارد مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که شما خودتان آنها را جذب کرده اید. در واقع این خود شما هستید که برای آنها کارت دعوت فرستاده اید. سالیان زیادی است که بحث های جذابی در مورد قانون جذب مطرح می شود اما چیزی که باعث همه گیر شدن آن در سطح جهان و ایران شد کتاب معروف راز بود که در سال 2006 منتشر شد که فیلمی بر همین اساس نیز درباره آن ساخته شد. شاید این قانون برای شما قابل باور نباشد اما به هر حال پژوهش های زیادی درباره آن صورت گرفته و به صورت کلی ثابت شده که این قانون در روند زندگی افراد تاثیرگذار است.

قانون جذب چه کاربردی دارد؟

آن چیزی که هر کس از قانون جذب انتظار دارد این است که به کمک آن بتواند به خواسته های خود برسد. برخی گمان می کنند که قانون جذب مانند جادو و سحر عمل می کند و به صورت نامعلومی آرزوهای افراد را برآورده می کند. اما این طور نیست قانون جذب سعی می کند با توجه به آنچه که در اطرافتان دارید به آرزوهای شما جامه عمل بپوشاند. هر آنچه که در اطرافتان وجود دارد در واقع همان چیزی است که تاکنون فرکانس جذب آن را به کائنات ارسال کرده اید. اما اینطور نیست که قانون جذب برای برخی عمل کند و برای دیگری که به آن باور ندارد انجام نشود.

attraction law

اگر در محل کارتان همکارانی دارید که اخلاق و رفتارشان خوشایند شما نیست این را بدانید که خودتان آنها را جذب کرده اید. البته این بدان معنی نیست که رفتار ناخوشایند آنها را بپذیریم و قبول کنیم طبق خواست کائنات این اتفاقات رخ داده خیر هرگز اینگونه نیست بلکه کائنات این افراد را به این دلیل سر راه ما قرار داده است زیرا که خودمان ناخواسته باعث جذب آنها شده ایم. شما از همین الان با کار کردن بر روی آرزوها و خواسته هایتان می توانید این اتفاقات را تغییر دهید.

اگر از شغلی که دارید ناراضی هستید، اگر خانه ای  را که دارید دوست ندارید، اگر ماشین مورد علاقه تان را سوار نمی شوید و … سعی کنید نگرش تان را تغییر بدهید. آرزوهای دیگری داشته باشید. از کائنات بخواهید تا آن را به شما بدهد زمانی که سکوت می کنید و راضی هستید کائنات چیز بیشتری به شما نمی دهد.

 

دستیابی به آرزوها، اهداف و رویاها هم مانند بسیاری از کارهای دیگر رمز و رازی دارد. اگر این رازها را ندانید، باید انقدر راه های مختلف را امتحان و تجربه نمایید تا به نتیجه برسید، پس از آن دو حالت اتفاق می افتد یک اینکه پس از صرف زمان و انرژی زیادی این فنون را خودتان کشف خواهید کرد و دوم اینکه علیرغم سعی و کوشش فراوان به هیچ نتیجه ای نرسیده و با شکست روبرو خواهید شد. قانون جذب هم یکی از این رازها است که شما را در کمترین زمان ممکن به هدفتان می رساند. اما این قانون مستقیما با افکار و نحوه نگرش شما در ارتباط است. برای استفاده از قانون جذب شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما این رازها را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

مطالب مرتبط

جذب یک فرد خاص
آیا قانون جذب صحت دارد؟ 6 باور غلط درباره قانون جذب(1)
چگونه با قانون جذب به موفقیت دست پیدا کنیم؟ (1)
7 راه افزایش درآمد به کمک قانون جذب (2)
قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهایتان
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن