مقالاتموفقیت / انگیزشی

قانون ارتعاش ، قسمت اول

دکتر وان بران، که به اعتقاد بسیاری پدر علم فضانوردی است، در فیلم راز می‌گوید: «قوانین دنیا به قدری دقیق هستند که ما می‌توانیم بدون هیچ مشقتی فضاپیما بسازیم، با آن انسان را به فضا بفرستیم و زمان دقیق فرود او را با دقت تنها یک ثانیه، محاسبه کنیم!» او همچنین می‌گوید: «این قوانین حتماً باید توسط کسی تعیین شده باشد!»

قانون جذب ، قانون ثانویه

مدت زمان زیادی از زمانی که علم و مذهب بر سر این موضوع دچار تناقض بودند، نمی‌گذرد؛ امروزه دیگر این چنین نیست! امروزه اینگونه است که عده‌ای دلایل یک چیز را مطالعه می‌کنند و عده‌ای دیگر اثرات آن را. وان بران می‌گوید: «پس از سال‌ها مطالعه بر روی رمز و راز شگفت انگیز کیهان، به این اعتقاد راسخ رسیدم که خدایی وجود دارد؛ به اعتقاد من، این قوانین راهی برای تحقق خواسته‌های خداوند است.»

فیلم راز، بر اساس نظریه قانون جذب ساخته شد. این فیلم در سراسر دنیا بسیار مشهور شد؛ هرکسی از گوشه و کنار دنیا درباره قانون جذب صحبت می‌کرد. حتی انسان‌هایی که هنوز آن را به خوبی درک نکرده بودند، شروع به نوشتن کتاب درباره قانون جذب کردند!

بسیاری دیگر شروع به سخنرانی درباره آن کردند! اما پس از گذشت این چند سال، این قانون هنوز توسط بسیاری از افراد به طور دقیق و کاملاً درست درک نشده است. باب پراکتور درباره قانون جذب، چیزی حدود 50 سال تحقیق و مطالعه کرده است!

او می‌گوید که قانون جذب، با همه شهرت و محبوبیتش، یک قانون ثانویه است. قانون اولیه، قانون «ارتعاش» یا «فرکانس» می‌باشد! قانونی که اساس و پایه جهان هستی است، و بیان کننده این است که هر چیزی در حال حرکت است و هرگز متوقف نمی‌شود، قانون ارتعاش است.

جهان گسترده‌ی جملات انگیزشی و تاثیرات آن‌ها بر جنبه‌های متفاوت زندگی انسان‌
بخوانید

 

استاد احمد محمدی
رادیو فکرانه – قانون جذب (برای شنیدن Play کنید )

 

قانون ارتعاش

ما در اقیانوسی از جنبش زندگی می‌کنیم؛ آیا می‌دانید همه چیز در جهان، تنها از یک چیز ساخته شده و آن هم انرژی است؟ همه موجودات زنده و غیر زنده، و هرآنچه در آسمان و زمین است، از انرژی ساخته شده و همه چیز همواره در حرکت است.

گاهی اوقات اشیاء را می‌بینیم و فکر می‌کنیم که آن‌ها جامد و بی حرکت‌اند. اما حقیقت این است که همه چیز در سطحی مولکولی، در حال جنبش و حرکت است و فقط سرعت این جنبش است که باعث می‌شود اجسام به صورت جامد و ثابت، یا مایع و گاز دیده شوند.

همانطور که خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: «کوه‌ها را می بینی و آن‌ها را ثابت می‌پنداری، حال آنکه مانند ابرها در حرکت‌اند!» بنیان انسان و سایر موجودات زنده نیز انرژیست. همه چیز در کائنات از لحاظ جنس، یکی هستند و تنها از لحاظ سطح ارتعاش و فرکانس با یکدیگر متفاوت‌اند.

قانون ارتعاش بدن انسان
قانون ارتعاش بدن انسان

قانون ارتعاش و بدن انسان!

بدن شما، یک سازه مولکولی با سرعت ارتعاشی بسیار زیاد است و مغز شما، یک مرکز کنترل الکترونیکی می‌باشد. این مغز شما نیست که فکر می‌کند، بلکه شما با مغزتان فکر می‌کنید! این دو جمله کاملاً با یکدیگر متفاوت‌اند! زمانی که سلول‌های مغزی خود را فعال می‌کنید، ارتعاشی را در بدن خود ایجاد می‌کنید؛

مثلاً برای اینکه بتوانید دستتان را تکان دهید، باید ابتدا سلول‌های مغزتان فعال شده باشند. دست شما به تنهایی نمی‌تواند خودش را تکان دهد. اگر فردی دچار سکته مغزی شود و خون به بخش‌های مختلف مغزش نرسد، آن سلول‌ها خواهند مرد و آن بخش از بدن که توسط آن سلول‌ها کنترل می‌شده، از کار خواهد افتاد.

با این ترفند ساده ذهن خود را آگاهانه آموزش دهید
بخوانید

قانون ارتعاش، قانونی است که اگر می‌خواهید کنترل سلامتی خود را به دست بگیرید، باید آن را خوب درک کنید. همینطور، اگر می‌خواهید روابط اجتماعی، روابط عاشقانه، کسب و کار، تفریحات، امور مالی و سایر جنبه‌های زندگی‌تان را تحت سلطه خود بگیرید، باید قانون ارتعاش را به خوبی درک نمائید.

قانون ارتعاش، به سادگی می‌گوید که همه چیز در سطح کوانتومی در حال جنبش و حرکت است، و قانون جذب بر اساس ارتعاش می‌گوید که یک ارتعاش خاص، ارتعاش مشابه خودش را جذب می‌کند. مغز شما، گیرنده و فرستنده ارتعاش است؛

شما توسط افکار، توجهات، باورها و احساسات خود، ارتعاشات را به کائنات ارسال می‌کنید و درست مشابه همان‌ها را به زندگی خود جذب می‌کنید. در مقاله بعدی، بیشتر به موضوع ارتعاش خواهیم پرداخت. با «آکادمی بازار» همراه باشید…

حتما برای شما هم پیش آمده که بسیار بی انگیزه بوده و برای انجام هرکاری بی رمق و بی حوصله باشید؛ این یک امر طبیعی است و تنها خود شما هستید که چاره‌ی کار خود را می‌دانید! اما در سراسر دنیا سمینارهایی برگزار می‌شود که شما با شرکت در آن‌ها به خوبی انگیزه برای ادامه دادن به کار خود را پیدا می‌کنید… تیم آکادمی بازار با برگزاری کنفرانس‌های موفقیت، نقش مؤثری در بهبود این روند خواهد داشت.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

هنر آفرینش و آشکار سازی
قانون ارتعاش – قسمت دوم
ما موجوداتی ارتعاشی هستیم
جذب یک فرد خاص
برچسب ها

پویا دهقان

کارشناس مدیریت جهانگردی از دانشگاه علم و فرهنگ، و متقاضی شرکت در آزمون ارشد... نوشتن رو دوست دارم، در کنارش از انجام کارهای هیجان انگیز هم به شدت خوشم میاد! به عکاسی شدیداً علاقه مندم و فرصت باشه کارای کوچیکی هم میکنم... دو ژانر مورد علاقم توی موسیقی، راک و سنتیه، اما با این حال خودمو به این دو محدود نمیکنم...

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
Open

دانلود هدیه نوروز 99 آکادمی بازار

Close
بستن