مورگان فریمن در این فیلم انگیزشی از سرسخت بودن می‌گوید

مورگان فریمن
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
هیچ‌وقت یک ستاره را از موقعیتی که اکنون دارد نباید قضاوت کرد. حتما او روزهای سختی داشته، شکست‌های زیادی خورده اما سرسخت بودن راز موفقیت آنها در زندگی بوده است.

زندگی همه آدمها پر از بالا و پایین است، روزهای خوشی و ناخوشی را همه تجربه کرده‌اند، کسی نمی‌تواند ادعا کند که خوشبختی محض را در زندگی‌اش چشیده و روزهای تلخ نداشته است. در این فراز و نشیب‌ها بعضی‌ها جا می‌مانند، بعضی‌ها آهسته قدم بر می‌دارند، گاهی هم کسانی با دلسردی هر از گاهی از رفتن باز می‌مانند.

اما هستند کسانی که با سرسخت بودن در مقابل مشکلات سر خم نمی‌کنند، زمین می‌خوردن اما بلند می‌شوند، طعم تلخ شکست را بارها تجربه می‌کنند اما با عزمی راسخ‌تر دوباره شروع می‌کنند. شاید در این راه پر گیچ و خم زندگی بارها مشکلات و مسائل زندگی ناامید و مایوست کرده باشند، اما تو در این موقعیت چه کرده‌ای؟ چقدر امید داری به اینکه به آرزوها و خواسته‌های برسی؟ چند بار تصمیم گرفته‌ای دیگر ادامه ندهی؟

مطالعه بیشتر: سخنرانی لس براون _ سرسخت تر از زندگی باش

مطالعه بیشتر: سرسخت باشید و هرگز در راه رسیدن به اهدافتان تسلیم نشوید

سرسخت بودن، زندگی را با تو همگام خواهد کرد

سخنان مورگان فریمن بازیگر و ستاره هالیوودی در این فیلم انگیزشی بسیار جذاب و دیدنی است. او از راهی که تا به اینجا آمده می‎‌گوید. از اینکه در مقابل سختی‌ها سرسخت بودن را انتخاب کرده و هیچگاه به آنها اجازه نداده سد راهش شوند. ستاره‌ها به راحتی تبدیل به ستاره نشده‌اند، گاهی فکر کردن و مرور کردن زندگی برخی از آدمهای دور و برمان کمک می‌کند تا بهتر و آسان‌تر با مشکلات زندگی منار بیاییم.

اگر زندگی سخت می‌گیرد، تو باید سرسخت‌تر باشی، سر تسلیم فرود نیاوری و با چشم دوختن به هدف و خواسته‌ات پیش بروی. اصلا به فکر این نباش که زودتر برسی به آخر راه، فکر این باش که از این مسیر لذت ببری. چشم روی هم می‌گذاری و این روزها تند و سریع از پی هم می‌آیند و می‌روند.

در لحظه زندگی کن، از هر چیزی که اکنون در اختیارت است لذت ببر، منتظر رسیدن موقعیت بهتر نباش برای زندگی کردن، در هر جا و هر موقعیتی که هستی خوب زندگی کن. احساس رضایت و شادی لحظه‌ها هستند که احساس خوشبخت بودن را ایجاد می‌کنند.

هر کس تعیین کننده سرنوشت خودش است. این تو هستی که آینده‌ات را میسازی نه هیچ‌کس دیگر. مورگان فریمن در این فیلم انگیزشی از تو می‌خواهد با اشتیاق و پشتکار زندگی‌ات را بسازی.

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments