برای بهتر شدن و رشد در زندگی این فیلم انگیزشی را ببینید

بهتر شدن در زندگی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
روزمرگی و عادت به زندگی عادی گاهی ما را از بهتر شدن و رشد کردن در زندگی باز می‌دارد. هم اکنون زمان تغییر کردن است.

گاهی شاید حواسمان نباشد اما بدجوری به زندگی عادی و گذراندن لحظات زندگی به یک شکل عادت کرده‌ایم و این عادت ما را از رشد شخصیتی و فرصت‌های بهتر شدن باز می‌دارد. زمان می‌گذرد و حس بدی وجودمان را فرامی‌گیرد، در بیشتر مواقع متوجه دلیل این حس نارضایتی نمی‌شویم و غافلیم که چرا وجودمان را بی‌انگیزگی فرا گرفته است.

شما چطور؟ این حس سراغتان آمده، گاهی احساس افسردگی و حس و حال بد نمی‌کنید؟

شاید با دوست صمیمی خود در مورد حال بدی که دارید صحبت کرده باشید و این جمله را هم گفته باشید « خودمم نمی‌دونم چِمه!» ما در این فیلم انگیزشی به شما خواهیم گفت که چطور حالتان را به سرزندگی تبدیل کنید. حس مفید بودن و تغییر مثبت داشته باشید.

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند

مطالعه بیشتر: راز موفقیت در کسب لذت جهت امید به زندگی بهتر

فیلم انگیزشی بهتر شدن

نیاز به بهتر شدن یعنی اینکه شما زنده‌اید

برای اینکه بتوانید به فرد بهتری تبدیل شوید، باید ابتدا از شر عادات بد خلاص شوید. اگر همیشه دوست دارید تا ظهر بخوابید، اولین گام را برای بهتر شدن بردارید و صبح‌ها کمی زودتر بلند شوید. روزتان را با ورزش شروع کنید و برای ساعت‌های هر روز برنامه‌ریزی داشته باشید. دقت کرده‌اید که وقتی چیز جدیدی یاد می‌گیرید، آن روز حالتان بهتر است؟

با توجه به نیاز و علاقه‌هایتان سعی کنید سراغ آموزش بروید و ساعت‌هایی را به آموختن مهارت‌ها اختصاص دهید.

اگر شاغل هستید علاوه بر اینکه وقتی را به باشگاه و ورزش می‌پردازید، زمانی را به خودتان اختصاص دهید. با دوستانتان وقت بگذارید و سعی کنید دوره‌های دوستانه داشته باشید.

برای پیشرفت و موفقیت در شغل‌تان سعی کنید بیاموزید و خارج از ساعت کاری برای کسب مهارت‌های بیشتر اقدام کنید. یک جا ساکن نمانید، موقعیت‌تان را ارتقاء دهید و به امید این نباشید اوضاع خود به خود بر وفق مرادتان شود. برای بهتر شدن و تبدیل شدن به منِ دیگر، برای داشتن حال خوب، همین حالا وقت تغییر کردن است. تماشای این فیلم انگیزشی را از دست ندهید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *