سمینار مهارت‌های سرپرستی توسط آکادمی بازار برگزار شد

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

سمینار مهارت‌های سرپرستی برای شرکت سینا پخش ژن با حضور دکتر احمد محمدی از آکادمی بازار برگزار شد.

آکادمی بازار تاکنون دوره‌های آموزشی و سمینارهای مختلفی برگزار کرده است. یکی از این سمینارها، سمینار مهارت‌های سرپرستی است که توسط دکتر احمد محمدی مشاور ۱۱۰ برند برتر کشور و مشاور و سخنران انگیزشی برگزار شده است.

سمینار مهارت‌های سرپرستی در تاریخ ۲۲ خردادماه ۱۳۹۸ باحضور دکتر احمد محمدی برای شرکت سینا ژن پخش برگزار شد. از اهداف این دوره‌ی آموزشی می‌توان به چگونگی تقویت فرهنگ در سازمان، توسعه تفکر و برنامه ریزی موثر، چگونگی جذب نیروی توانمند و آموزش آنها، کسب مهارت‌های رهبری تیم و استراتژی‌های گوناگون در جهت اجرا برنامه‌ها و نحوه برنامه‌ریزی‌، تشکیل، اجرا و بهبود درتیم کاری اشاره کرد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در شیراز برگزار شد

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای برگزار شد

سمینار مهارت‌های سرپرستی
سمینار مهارت‌های سرپرستی

سرفصل‌های سمینار آموزشی مهارت‌های سرپرستی

سرفصل‌های این دوره آموزشی می‌توان به نقش سرپرستان در سازمان، مدیریت بر مبنای اهداف، تشکیل یک تیم پیشرو، جنبه های روان شناختی تیم، فرمول عملکرد، نحوه سبک رهبری، چگونگی جذب نیروی مناسب، ارزیابی عملکرد تیم، آموزش نیروهای تحت سرپرستی، نحوه برنامه ریزی برای فعالیت های مرتبط، چگونگی تمرکز بر کار، انضباط در تیم، کسب مهارت های رهبری، بحث های ارتباط موثر با کارکنان، تکنیک های شنود موثر یک سرپرست، روشهای مذاکره خوب و بد با کارکنان، نحوه جاذبه و دافعه در برخورد با تیم، الگو سازی در اعضاء تیم و … اشاره کرد.

کارگاههای ارائه شده در سمینار

در بخش کارگاهی سمیناز نیز، کارگاه‌های ذیل برقرار شد:

  • تست میزان شنود موثر
  • کارگاه تعیین سبک ارتباطی سرپرستان
  • کارگاه شخصیت شناسی
  • …..

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar