سمینار تکنیک‌های فروش موفق در هتل فردوسی تهران برگزار شد

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

سمینار تکنیک‌های فروش موفق برای شرکت انتخاب (دوو Daewoo و اسنوا  Snowa ) در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

سمینار تکنیک‌های فروش موفق در تاریخ ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۸ برای نمایندگی‌های فروش استان تهران و البرز برای شرکت انتخاب (دوو Daewoo و اسنوا  Snowa ) در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

چنین سمینارهایی فضایی برای آشنایی شرکت کنندگان با توسعه تفکر صحیح در فروش، تکنیک‌های فروش موفق، مهارت‌های ارتباط موثر جهت تاثیر گذاری بر مشتریان و ترغیب آنها، روش‌های حفظ، ارتقاء و  وفادارسازی مشتریان و … ایجاد می‌کند.  در این دوره آموزشی با تفکر صحیح فروش، تمرکز در فرایند فروش، رمز موفقیت یک برنامه فروش، تعریف فروش و نحوه ایجاد ارتباط صحیح و شناخت خود و روشهای کسب اعتماد به نفس در فروش آشنا می‌شوید.

مطالعه بیشتر: سمینار تکنیک‌های فروش موفق در بابلسر برگزار شد

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی مدیریت ارتباط با مشتریان با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

همچنین در این سمینار آموزشی به موضوعاتی همچون شناخت گروه‌های اصلی شخصیتی مشتریان، توصیه‌های مهم راجع به ظاهر یک فروشنده، نحوه مشتری یابی و آشنایی با ارتباطات صحیح و اصولی در فروش پرداخته می‌شود.

نکات تاثیرگذار در جلسه فروش، ویژگی‌های شخصیتی فروشندگان موفق و شرایط جسمانی و فکری فروشنده، همچنین طریقه برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و وفادارسازی مشتریان و بایدها و نبایدهای فروش و مراحل اتمام فرایند فروش از دیگر رئوس این سمینار آموزشی هستند.

تکنیک‌های فروش موفق
تکنیک‌های فروش موفق

کارگاه‌های عملی ارائه شده در سمینار تکنیک‌های فروش موفق

در این سمینار آموزشی کارگاه‌های عملی با موضوع اصل واگویه ها در فروش، دفترچه مشاهدات در فروش، ارزیابی رقبا ( سان تزو) به‌همراه لیست سوالات درست از مشتری و پرسش از ده مشتری به همراه لیست ترس‌ها در فروش و شیوه صد تماس در محصولات کم فروش، همچنین پیگیری مشتریان کم خرید ارائه شد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *