مقالاتموفقیت / انگیزشی

سخنرانی لس براون – من پیروز خواهم شد

اگر از قبل شکست خورده اید و دیگر نمیخواهید دوباره شکست بخورید نا امید نباشید . خیلی از ماها کاری نمیکنیم چون ستایش مردم را میخواهیم .میخواهیم که مارا دوست داشته باشند و بپذیرند .ما در جایی زندگی میکنیم که سزاوارمان نیست . از آن لذت نمیبریم اما در ذهنمان خودمان را قانع میکنیم .

وبا یک سری دلایل آن  را توجیه میکنیم تا همه چیز را درست کنیم .بیشتر مردم دوست دارند احساس کنند پادشاه آن منطقه از محل زندگیشان هستند . آنها میخواهند کارهایی را انجام دهند که خوب بلدند . پس دلایل بسیاری برای این است که چرا فعالیت نمیکنیم . مسئله ی دیگری که بر روی ما تاثیر میگذارد این است که نمیخواهیم مسئولیت خودمان را قبول کنیم . و میخواهیم شخص دیگری این مسئولیت را به دوش بکشد و این امکان پذیر نیست .

سخنرانی لس براون - من پیروز خواهم شد

و وقتی به این صورت وارد زندگی بشوید یک چیزی داخل شما میمیرد و لازم دارید یک سری سوال از خودتان بپرسید که من دقیقا چه چیزی میخواهم ؟ وقتتان را برای چیزی که قرار است درست باشد تلف نکنید .منتظر چیزهای عالی نباشید . منتظر موقعیت های مناسب نباشید وقتی میدانید هیچ وقت مناسب نخواهند شد .این فرصتی که اکنون دارید ممکن است سال های بعد نداشته باشید و شاید این تنها لحظه ای است که شما دارید . وقتی تصمیم میگیرید که نقش بازی کنید چه چیزی بدست می آورید ؟ وقتی تصمیم میگیرید که زندگی را جدی بگیرید اینجا دقیقا جایی است که امکان رشد کردنتان وجود دارد .

هیچوقت از خودتان راضی نباشید و همیشه بدانید شما وقت و تلاشتان را سرمایه گذاری کرده اید و این بهترین توانایی است که انسان را بالاتر از حیوان نگه میدارد .یک سگ نمیتواند همه چیز باشد جز یک سگ . و یک درخت نمیتواند همه چیز باشد جز یک درخت .

سخنرانی لس براون - من پیروز خواهم شد

انسان بی نهایت نیروی نهفته دارد .شما میتوانید با تلاش وتمرکز و پیشرفت و رشد خود موفق شوید زندگیتان را هر جایی که هست تغییر دهید . خیلی از افراد این دنیا را بدون  گذاشتن اثری از خود ترک میکنند .وهیچ کس نمیفهمد که این آدم ها روزی بوده اند . قراراست چه چیزی از خودتان به جا بگذارید و قرار است چه چیزی عوض شود . به صدای خاموش و آرام درون خودتان گوش کنید . سعی نکنید همه چیز را منطقی انجام دهید . زیرا چیز هایی در زندگی وجود دارند که منطق را رد میکنند .

ببینید چه چیز خوب و منطقی در این دنیا برای شما وجود دارد که شما را تکان میدهد . و بدانید هیچکس نمیتواند چیز هایی که متعلق به شما است را از شما بگیرد زیرا فقط مال شماست . پس وقتی میدانید دنباله هر چیزی که بروید آن نیز دنباله شما میگردد نترسید و فرار نکنید . شما باید به رویا هایتان ایمان داشته باشید و به این باوربرسید که آن ها را بدست می آورید . شما هیچکسی را برای تایید رویای خود نیاز ندارید . زیرا این به شما داده شده و اگر آن ها نمیبینند به این دلیل است که به آن ها داده نشده و قرار است دوباره زمین بخوری اما وقتی تصمیم مصممی دارید و ایمان دارید که کاری که انجام می دهید درست است به شما آن انگیزه و قدرت را می دهد و مهم نیست در این راه چندین بار شکست میخورید .

 

مطالب مرتبط

با عادت‌ به تعویق انداختن کارها برای همیشه خداحافظی کنید
تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت
یک ثروتمند خودساخته شوید
با عادت‌ های خوب افراد موفق آشنا شویم
چگونه از زمان حال لذت ببریم؟
خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ
خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث
خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن
خلاصه کتاب 10 ستون ثروت نوشته الکس بکر
خلاصه کتاب قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی
چگونه خواسته خود را خلق کنید
همیشه تشنه موفقیت و پیشرفت باش
خودتان را آماده کنید
معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن