مقالاتموفقیت / انگیزشی

سخنرانی لس براون – من پیروز خواهم شد

اگر از قبل شکست خورده اید و دیگر نمیخواهید دوباره شکست بخورید نا امید نباشید . خیلی از ماها کاری نمیکنیم چون ستایش مردم را میخواهیم .میخواهیم که مارا دوست داشته باشند و بپذیرند .ما در جایی زندگی میکنیم که سزاوارمان نیست . از آن لذت نمیبریم اما در ذهنمان خودمان را قانع میکنیم .

وبا یک سری دلایل آن  را توجیه میکنیم تا همه چیز را درست کنیم .بیشتر مردم دوست دارند احساس کنند پادشاه آن منطقه از محل زندگیشان هستند . آنها میخواهند کارهایی را انجام دهند که خوب بلدند . پس دلایل بسیاری برای این است که چرا فعالیت نمیکنیم . مسئله ی دیگری که بر روی ما تاثیر میگذارد این است که نمیخواهیم مسئولیت خودمان را قبول کنیم . و میخواهیم شخص دیگری این مسئولیت را به دوش بکشد و این امکان پذیر نیست .

سخنرانی لس براون - من پیروز خواهم شد

و وقتی به این صورت وارد زندگی بشوید یک چیزی داخل شما میمیرد و لازم دارید یک سری سوال از خودتان بپرسید که من دقیقا چه چیزی میخواهم ؟ وقتتان را برای چیزی که قرار است درست باشد تلف نکنید .منتظر چیزهای عالی نباشید . منتظر موقعیت های مناسب نباشید وقتی میدانید هیچ وقت مناسب نخواهند شد .این فرصتی که اکنون دارید ممکن است سال های بعد نداشته باشید و شاید این تنها لحظه ای است که شما دارید . وقتی تصمیم میگیرید که نقش بازی کنید چه چیزی بدست می آورید ؟ وقتی تصمیم میگیرید که زندگی را جدی بگیرید اینجا دقیقا جایی است که امکان رشد کردنتان وجود دارد .

افزایش مهارت فن بیان
بخوانید

هیچوقت از خودتان راضی نباشید و همیشه بدانید شما وقت و تلاشتان را سرمایه گذاری کرده اید و این بهترین توانایی است که انسان را بالاتر از حیوان نگه میدارد .یک سگ نمیتواند همه چیز باشد جز یک سگ . و یک درخت نمیتواند همه چیز باشد جز یک درخت .

سخنرانی لس براون - من پیروز خواهم شد

انسان بی نهایت نیروی نهفته دارد .شما میتوانید با تلاش وتمرکز و پیشرفت و رشد خود موفق شوید زندگیتان را هر جایی که هست تغییر دهید . خیلی از افراد این دنیا را بدون  گذاشتن اثری از خود ترک میکنند .وهیچ کس نمیفهمد که این آدم ها روزی بوده اند . قراراست چه چیزی از خودتان به جا بگذارید و قرار است چه چیزی عوض شود . به صدای خاموش و آرام درون خودتان گوش کنید . سعی نکنید همه چیز را منطقی انجام دهید . زیرا چیز هایی در زندگی وجود دارند که منطق را رد میکنند .

ببینید چه چیز خوب و منطقی در این دنیا برای شما وجود دارد که شما را تکان میدهد . و بدانید هیچکس نمیتواند چیز هایی که متعلق به شما است را از شما بگیرد زیرا فقط مال شماست . پس وقتی میدانید دنباله هر چیزی که بروید آن نیز دنباله شما میگردد نترسید و فرار نکنید . شما باید به رویا هایتان ایمان داشته باشید و به این باوربرسید که آن ها را بدست می آورید . شما هیچکسی را برای تایید رویای خود نیاز ندارید . زیرا این به شما داده شده و اگر آن ها نمیبینند به این دلیل است که به آن ها داده نشده و قرار است دوباره زمین بخوری اما وقتی تصمیم مصممی دارید و ایمان دارید که کاری که انجام می دهید درست است به شما آن انگیزه و قدرت را می دهد و مهم نیست در این راه چندین بار شکست میخورید .

حتی دشمنانتان هم می توانند درس هایی به شما بیاموزند
بخوانید

 

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

یک ثروتمند خودساخته شوید
با عادت‌ های خوب افراد موفق آشنا شویم
خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث
خلاصه کتاب « قدرت اعتماد به نفس » نوشته برایان تریسی
معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس
خلاصه کتاب” چگونه در فروشندگی از شکست به موفقیت رسیدم” نوشته فرانک بتگر
کتاب ” رشد فروش ماورایی ” نوشته جک دیلی
خلاصه کتاب ” برنامه بازاریابی در یک صفحه ” نوشته آلن دیب
خلاصه کتاب ” ثروتمند ترین مرد بابل ” نوشته جرج ساموئل کلشاسون
خلاصه کتاب ” انگیزش ” نوشته دن آرییلی
خلاصه کتاب “خرید شناسی” نوشته مارتین لیندستروم
خلاصه کتاب ” کار عمیق ” نوشته کال نیوپورت
خلاصه کتاب “برند ماندگار ” نوشته جرمی میلر
خلاصه کتاب ” رسیدن به فروش بیش از حد ” نوشته دنیل پریستلی

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن