سخنرانی سی تی فلیچر -دکتر ها همیشه درست تشخیص نمی دهند

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
سی تی فلیچر
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

داستان زند گی سی تی فلیچر ،که یکی از مربیان  فوق العاده و الهام بخش بدنسازی است که بسیار خواندنی می باشد .  سی تی فلیچر، با رکوردهای زیادی که توانسته بود  در لیفتینگ کسب کند،یکی ازقهرمانان دنیا به حساب می رفت تا زمانی که مجبور شد عمل قلب باز انجام دهد و یک دفعه، همه موفقیت ها و موفقیت هایش تا آن روز با خاک یکسان شد.

سی تی فلیچر  ، از ورزشکاران معروف آمریکایی، بازیگر و قهرمان چند دوره مسابقات جهانی بدن‌سازی  است از دکترها به او گفتند که باید  ورزش را کنار بگذارد وگرنه مرگش حتمی‌ است.

سی تی فلیچر از مادرش این مشکل قلبی را به ارث برده  بود و مادر و نُه خواهر و برادرش به دلیل داشتن این بیماری جان‌شان را از دست داده بودند. سی تی فلیچر در سال ۲۰۰۵ همه امیدش را به زندگی از دست داده بود اما از زیر تیغ  جراحی جان سالم به در برد.

و جوابی که سی تی فلیچر به دکترها داد خیلی جالب و شنیدنی ا‌ست. این سخنرانی را دقیقا بعد از حمله‌‌ی قلبی که در سال ۲۰۱۷ برای او رخ داد کرده است .

سخنرانی سی تی فلیچر -دکتر ها همیشه درست تشخیص نمی دهند

قسمتی از سخنرانی سی تی فلیچر

این سخنرانی انگیزشی روحیه شما را برای گرفتن بزرگترین انتقام تان از زندگی، یعنی به دست آوردن یک موفقیت عظیم دو چندان میکند.

بعد از 35 سال وزنه برداری یک جراحی باز قلب داشتم سه دفعه نزدیک بود  روی تخت بیمارستان جانم را از دست بدهم .

زیرا به من گفته بودند که : آزمایش های شما نشان می دهد که باید بنشینی و منتظر بمانی تا چه چیزی پیش می آید . هر بار که به دکتر میروم به من میگوید که چه کاری انجام دهم و چه کار انجام ندهم . چه کاری میتوانم بکنم و چه کاری نمیتوانم بکنم .و من با احترام از در بیرون میروم و هر کاری که بخواهم را انجام میدهم و تا زمانی که زنده هستم این کار را انجام می دهم .زیرا این زندگی من است و من انتخاب میکنم که چگونه زندگی کنم .و هر طوری که دلم میخواهد .

سخنرانی سی تی فلیچر -دکتر ها همیشه درست تشخیص نمی دهند

کلمه غیر ممکن را هزار بار شنیده ام کاملا غیر ممکنه ، نمیشه انجامش داد .غیر ممکنه تا وقتی که یکی پیدا میشود و جسارت این را دارد که باور کند تا باور کند چیز هایی که دکتر ها ومتخصصان میگویند اصلا مهم نیست . ومن هنوز میتوانم همان کار های قبل ر ا انجام بدهم زیرا کلید اصلی اراده است . قدرت اراده  هر زمان که بهترین و بیشترین تلاش را کردی و هر چیزی را که اماکانش را داری پایش گذاشتی آن میشود موفقیت . و بدان وقتی بهترین تلاشت را کردی و هر کاری را برایش انجام دادی آن وقت است که موفقیت از راه می رسد . یادت باشد که کی هستی یادت باشد که چقدر سرسختی .

تغییر نگاه به زندگی

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

هر فردی علاقه دارد در زندگی اش موفق باشد و به هدف های در ذهن خود هرروز نزدیک‌تر شود و این امرمستلزم داشتن پشتکاری بسیار زیاد است برای خیلی از ما پیش‌آمده که بعضی وقت ها با یک جمله یا یک فیلم یا کتاب تغییر کرده و متحول می‌شویم و بسیار انگیزه می‌گیریم تا حرکت کنیم به سوی رسیدن به  اهدافمان.به همین علت هدفی را انتخاب می‌کنیم که به آن دست یابیم  و درزمانی که آغاز به کار می‌کنیم باانگیزه‌ی خیلی بالا کار را شروع می‌کنیم،خیلی پرشور و باانرژی کار را آغاز می‌کنیم اما پس از گذشت مدت زمانی سرد می‌شویم و دیگر مانند قبل کار نمی‌کنیم و کار را رها کرده و دیگر برای رسیدن به آن هدف تلاش نمی‌کنیم.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *