مقالاتموفقیت / انگیزشی

سخنرانی انگیزشی جول اوستین – خدا با ماست

همه ی ما از چالش ها و مشکلاتی عبور کرده ایم که میتوانستند ما را متوقف سازند موانعی که به ظاهر خیلی بزرگ بود .

مشکلی که غیر قابل تحمل  به نظر میرسید اما به طریقی ما از آن ها عبور کردیم . و درهایی به روی ما باز شدند که نباید باز میشدند . یک ترفیعی که حقمان نبود . آدم هایی که بدون دلیل خاصی ، خارج از وظایفشان به ما لطف کردند .آن شانس نبود و فقط یک اتفاق خوب نبوده بلکه دست خدا بوده است که نیروهای سیاه را کنار زده و از ما محافظت کرده ، درمانمان کرده و به ما ترفیع داده است.

حضرت داوود در آیه سوره 41 سالم میفرماید : از این رو من میدانم که خدا با من است و اجازه نداده دشمنانم بر من چیره شوند .وقتی حضرت داوود به جایگاه خودش نگاه کرد و به این فکر کرد که چگونه به آنجا رسیده است پس زده شدن ها و ترک شدن توسط پدرش و پادشاه طالوت که سعی کرده بود او را به قتل برساند ، توهین هایی که مردم به او میکردند ، متوجه شد که تمام این مدت خدا بوده است که در پشت پرده برایش مبارزه میکرده و اجازه نمیداده دشمنانش شکستش بدهند .

آشنایی با عواملی که اغلب ما را از تعیین اهدافمان باز می دارند
بخوانید

و این به او شجاعت ، اعتماد به نفس میداد زیرا او می دانست که خداوند پشتش است . و همه ی ما تجربه این را داشته ایم و به این فکر کرده ایم به طور مثال : آن بیماری میتوانست پایان کار باشد اما به لطف خدا شما هنوز اینجا هستید، پابرجا و در سلامت کامل . شما هم میتوانید مانند حضرت داوود به عقب نگاه کنید و بگویید از این رو میدانم که خدا با من است . آن طلاق یا جدایی  میتوانست شما را غمگین و تنها کند اما خداوند نه تنها شما را التیام بخشید بلکه یک فرد جدید را برایتان آورد .یک نفر که از تصوراتتان نیز هم بهتر است .

دکتر احمد محمدی
دکتر احمد محمدی

حالا خوشحالید ، کاملید و زندگی را دوست دارید . و میتوانید بگویید میدانم که خدا با من است . او عزای من را به شادی تبدیل کرده .وقتی به عقب نگاه میکنید میبینید که چگونه رقبایتان را کنار زدید . چگونه آن بچه را تنهایی بزرگ کرده اید چطور به تنهایی کالج را گذرانده اید ، چطور اعتیاد را ترک کرده اید ، چطور درمان سرطان را پشت سر گذاشته اید، اینکه چطور خودتان به خود روحیه داده اید.زمانی که هیچ کسه دیگری را نداشتید . و اگر کس دیگری جای شما بود تسلیم میشد .زیرا بقیه گله میکردند که روحیه و سرنوشت خود را از دست داده اند اما شما نه .

10 دلیلی که نشان می دهد مدیتیشن اتلاف وقت نیست
بخوانید

و درهایی به روی ما باز شدند که نباید باز میشدند

زیرا شما هنوزم با قدرت رو به جلو میروید وقتی که میدانید خدا با شماست و به شما شجاعت ، اعتماد به نفس میدهد زمانی که با چیزی روبه رو شدید خودتان را نمیبازید .دیدتان طوری میشود که میگویید خدای بزرگ و خالق هستی پشت من است و اگر به گذشته برگردید و کار هایی که خدا برایتان کرده را به یاد آورید به شما این ایمان را میبخشد .

و من ایمان دارم که خداوند در آینده ی شما قرار است کارهایی را بکند که به شما این اطمینان را می دهد که سمت شماست پس هیچ شکی نداشته باشید .

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

«ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار
چگونه رفتار و گفتار انگیزشی داشته باشیم؟
سخنرانی فوق انگیزشی آنتونی رابینز( بهترین راه برای رسیدن به خواسته هایمان )
ویدئو انگیزشی آخرین روز عمر با صحبت‌های دکتر احمد محمدی
۷ مرحله چرخه عمر کارآفرینان
برچسب ها

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن