سخنرانی اریک توماس – فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
اریک توماس
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

دوست دارید در مورد سخت کوشی صحبت کنید اما نمی دانید سخت کوشی چه چیزی است ؟ اما من میدانم سخت کوشی چه شکلی است . من بی خانمان بودم و از یک سطل آشغال غذا میخوردم و اکنون در حاله جلو رفتن در هر لحظه هستم و میخواهم بهترین سخنران دنیا باشم . من در دیتروید بی خانمان بودم و وقتی مادرم 17 سال داشت من را به دنیا آورد از دبیرستان اخراج شدم 12 سال طول کشید تا یک لیسانس که 4 سال است را بگیرم . اکنون من را ببینید ، شما تازه به لیگ های بزرگ رسیده اید و می خواهید به خوش گذرونی بپردازید؟ و مغرور هم هستید؟ و حالا دست از تلاش برداشته اید؟

شما تا به اینجا رسیده اید و تصمیم دارید تمامش کنید؟

حالا وقت خوشگذرانی است؟

از اینجا به بعد دیگر راحت شده اید ؟

سخنرانی اریک توماس - فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

اکنون تا به اینجا آمده اید و تا نصفه های راه را رفته اید و در لیگ های بزرگ قرار دارید و چشم همه به شماست و اینجاست که باید موفقیتتان را دائمی کنید .

تمرین به تنهایی شما را به بهترین فرد تبدیل نمیکند تمرین فقط بهترین نگهتان میدارد . همه ی شما باید بهترین بمانید و این را دائمی کنید . از اینجا است که میتوانید به هر جایی برسید و این به استعداد نیاز ندارد و نیاز نیست که مهربان باشی نیاز نیست سریع ترین و قوی ترین باشید نیازی نیست باهوش باشید برای رسیدن به جایی که من رسیده ام .

توجه کنید که باید زحمت زیادی بکشید و سخت کوشی را ادامه دهید بسیاری از شما این حرف را از من شنیده اید که شاید پدرتان یک کارخانه دار باشد و مادرتان یک میلیونر باشد و امتیازات ویژه ای داشته باشید و همه چیز برایتان به آسانی تامین میشود و آشنای زیادی دارید که راحت میتوانید در یک شغل خوب استخدام  شوید . اما نمیتوانید به اندازه ی من تلاش کنید و در این موقعیتی که اکنون هستید باید کاری انجام دهید که هیچ تیم دیگری در لیگ نتواند بیشتر از شما انجام دهد . باید از فرصت هایی که در زندگی به دست آورده اید بهترین استفاده را ببرید . فکر میکنید تا آخر عمرتان همینگونه 18 الی 19 ساله باقی می مانید؟

سخنرانی اریک توماس - فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

فرصتی که اکنون داردید 5 سال دیگر نخواهید داشت . و همین حالا نیز یک فرصت دارید که هر گز نداشته اید .

مردم از من میپرسند اریک چرا تو اینقدر زحمت میکشی ؟ چون شاید تا 5 سال دیگر هم بهترین سخنران انگیزشی دنیا نباشم اما هر کاری که میتوانم را باید اکنون انجام بدهم وهر کتابی که میتوانم بنویسم .

فرصت های قرنطینه (کرونا)

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

سازمان من اکنون به دلیل پرورش قهرمان ها در حال حقوق گرفتن است الان بیشترین زحمت ها را برای این کار می کشم و هرگز نمیتوانید یک فرصت دیگری مانند این پیدا کنید و برای بعضی از شما این آخرین فرصت خواهد بود . بگذارید چیزی را به شما بگویم که به قهرمان ها همیشه میگویم بدترین چیز این نیست که در فقر بزرگ شوید بدترین چیز آن است که در فقر بزرگ شده باشید و فرصتی عالی داشته باشید و آن را از دست بدهید و این بدترین چیزی است که میتواند برای هر کسی اتفاق بیفتد. و خیلی بد است بعد این فرصت در آخر برگردید سرجای اولتان و هیچ کسی نباشید . نباید فرصت هارا از دست بدهید . و بدانید خانواده های شما پدر ، مادر و خواهر برادرتان روی شما حساب بازکرده اند تا از این فرصت استفاده کنید .

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید