مقالاتموفقیت / انگیزشی

سخنرانی اریک توماس – فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

دوست دارید در مورد سخت کوشی صحبت کنید اما نمی دانید سخت کوشی چه چیزی است ؟ اما من میدانم سخت کوشی چه شکلی است . من بی خانمان بودم و از یک سطل آشغال غذا میخوردم و اکنون در حاله جلو رفتن در هر لحظه هستم و میخواهم بهترین سخنران دنیا باشم . من در دیتروید بی خانمان بودم و وقتی مادرم 17 سال داشت من را به دنیا آورد از دبیرستان اخراج شدم 12 سال طول کشید تا یک لیسانس که 4 سال است را بگیرم . اکنون من را ببینید ، شما تازه به لیگ های بزرگ رسیده اید و می خواهید به خوش گذرونی بپردازید؟ و مغرور هم هستید؟ و حالا دست از تلاش برداشته اید؟

شما تا به اینجا رسیده اید و تصمیم دارید تمامش کنید؟

حالا وقت خوشگذرانی است؟

از اینجا به بعد دیگر راحت شده اید ؟

سخنرانی اریک توماس - فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

اکنون تا به اینجا آمده اید و تا نصفه های راه را رفته اید و در لیگ های بزرگ قرار دارید و چشم همه به شماست و اینجاست که باید موفقیتتان را دائمی کنید .

تمرین به تنهایی شما را به بهترین فرد تبدیل نمیکند تمرین فقط بهترین نگهتان میدارد . همه ی شما باید بهترین بمانید و این را دائمی کنید . از اینجا است که میتوانید به هر جایی برسید و این به استعداد نیاز ندارد و نیاز نیست که مهربان باشی نیاز نیست سریع ترین و قوی ترین باشید نیازی نیست باهوش باشید برای رسیدن به جایی که من رسیده ام .

توجه کنید که باید زحمت زیادی بکشید و سخت کوشی را ادامه دهید بسیاری از شما این حرف را از من شنیده اید که شاید پدرتان یک کارخانه دار باشد و مادرتان یک میلیونر باشد و امتیازات ویژه ای داشته باشید و همه چیز برایتان به آسانی تامین میشود و آشنای زیادی دارید که راحت میتوانید در یک شغل خوب استخدام  شوید . اما نمیتوانید به اندازه ی من تلاش کنید و در این موقعیتی که اکنون هستید باید کاری انجام دهید که هیچ تیم دیگری در لیگ نتواند بیشتر از شما انجام دهد . باید از فرصت هایی که در زندگی به دست آورده اید بهترین استفاده را ببرید . فکر میکنید تا آخر عمرتان همینگونه 18 الی 19 ساله باقی می مانید؟

سخنرانی اریک توماس - فکر می کنید فرصت های زندگی را برای همیشه دارید ؟

فرصتی که اکنون داردید 5 سال دیگر نخواهید داشت . و همین حالا نیز یک فرصت دارید که هر گز نداشته اید .

مردم از من میپرسند اریک چرا تو اینقدر زحمت میکشی ؟ چون شاید تا 5 سال دیگر هم بهترین سخنران انگیزشی دنیا نباشم اما هر کاری که میتوانم را باید اکنون انجام بدهم وهر کتابی که میتوانم بنویسم .

سازمان من اکنون به دلیل پرورش قهرمان ها در حال حقوق گرفتن است الان بیشترین زحمت ها را برای این کار می کشم و هرگز نمیتوانید یک فرصت دیگری مانند این پیدا کنید و برای بعضی از شما این آخرین فرصت خواهد بود . بگذارید چیزی را به شما بگویم که به قهرمان ها همیشه میگویم بدترین چیز این نیست که در فقر بزرگ شوید بدترین چیز آن است که در فقر بزرگ شده باشید و فرصتی عالی داشته باشید و آن را از دست بدهید و این بدترین چیزی است که میتواند برای هر کسی اتفاق بیفتد. و خیلی بد است بعد این فرصت در آخر برگردید سرجای اولتان و هیچ کسی نباشید . نباید فرصت هارا از دست بدهید . و بدانید خانواده های شما پدر ، مادر و خواهر برادرتان روی شما حساب بازکرده اند تا از این فرصت استفاده کنید .

مطالب مرتبط

با عادت‌ به تعویق انداختن کارها برای همیشه خداحافظی کنید
تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت
یک ثروتمند خودساخته شوید
با عادت‌ های خوب افراد موفق آشنا شویم
چگونه از زمان حال لذت ببریم؟
خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث
خلاصه کتاب « قدرت اعتماد به نفس » نوشته برایان تریسی
چگونه خواسته خود را خلق کنید
همیشه تشنه موفقیت و پیشرفت باش
خودتان را آماده کنید
معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس
خلاصه کتاب” چگونه در فروشندگی از شکست به موفقیت رسیدم” نوشته فرانک بتگر
بازدهی خود را افزایش دهید
کتاب ” رشد فروش ماورایی ” نوشته جک دیلی

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

بستن