زندگی کوتاه نیست، ما کوتاهی می‌کنیم

زندگی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
توصیه می‌کنیم کمتر از سه دقیقه وقت بگذارید و این فیلم انگیزشی که از راز زندگی می‌گوید را تماشا کنید. قطعا ارزشش را دارد. تا به امروز و اکنون خیلی شنیده‌اید از جمله «زندگی کوتاه است» یا «فرصت‌ها محدود است» اما این بار طور دیگری می‌خواهیم از راز زندگی بگوییم.

اگر طور دیگری باشید خواهید دید که زندگی آنقدرها که می‌گویند کوتاه نیست، فرصت‌ها آنقدرها که تکرار می‌کنند کم نیست. همه فرصت زندگی کردن را دارند. کم و زیاد و بلند و کوتاه بودنش مهم نیست، به معنی واقعی اینکه چطور زندگی کنیم بسیار باارزش‌تر و مهم‌تر از این است که چقدر زندگی می‌کنیم.

راز زندگی که در این فیلم انگیزشی از آن گفته می‌شود بسیار مهم و ارزشمند است. اگر یاد بگیریم چگونه در دوران جوانی پخته رفتار کنیم، اگر بیاموزیم در دوران پیری به خودمان و بقیه سخت نگیریم. اگر تا آخرین نفس تلاش کنیم و جمله «دوستت دارم» را تا آخرین لحظه به عزیزانمان بگوییم، زندگی‌مان بسیار پربار خواهد بود.

مطالعه بیشتر: اگر امروز آخرین روز زندگی تان بود چه کار می‌کردید؟

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند

فیلم انگیزشی راز زندگی

تماشای فیلم انگیزشی راز زندگی را از دست ندهید

از راز زندگی می‌گفتیم و اینکه چگونه می‌توانیم در آخر راه زندگی برگردیم و به عقب نگاه کنیم و نگاهمان سرشار از رضایت باشد. نگاهی دور از پشیمانی و حسرت. کاش یاد بگیریم شبیه خودمان باشیم و کمتر سعی کنیم مانند کسی باشیم.

آرزوهای بزرگ داشته باشیم اما غرور و عزت نفس‌تان را هم فراموش نکنید. فراموش نکنید که نمی‌توانید زمان را متوقف کنید، هر چقدر هم تلاش کنید زمان می‌گذرد ولی حتما می‌توانید لحظه‌های بی‌نظیری را برای خودتان ثبت کنید. سعی کنید همیشه در حال یادگیری باشید.

کاری را به دست بگیرید که دوستش داشته باشید و اینگونه همیشه عاشق کار کردن خواهید بود و احساس خستگی و دلزدگی نخواهید کرد. اجازه شکست خوردن را از خودتان نگیرید، شکست شما را قوی‌تر و توامندتر می‌کند. انسان در سختی‌ها رشد می‌کند و یاد میگیرد. راز زندگی همین است، اینطور است که می‌توانید موفق شوید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments