اگر در زندگی شکست نخورده‌ای یعنی هیچ تلاشی نکردی

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

کی قرار است تمام آنچه رویاهایت بوده را تجربه کنی؟! بعد از این زندگی و بعد از مرگ؟ آه که اگر فرصتی که برای زندگی کردن در این دنیا داریم را از دست دهیم، هرگر فرصت دومی در اختیارمان نمی‌گذارند که بخواهیم سراغ محقق کردن رویاهایمان برویم.

ترس از چه چیزی باعث شده اینطور محتاطانه زندگی کنیم؟ که گفته همه ما باید زندگی‌های شبیه هم داشته باشیم؟ اصلا چه کسی گفته باید فکر اندوخته و پس‌انداز و کار و زندگی روزمره باشیم؟ آن هم همیشه، یعنی من حق ندارم سراغ رویاهایم بروم؟ این حق را چه کسی از من گرفته جز من؟

ریسک کردن را همه بلد نیستند، اما تو اینطور نباش

جرات داشته باش و ریسک کن و سعی کن طور دیگری زندگی کنی، طوری که دلت می‌خواهد. اگر فکر می‌کنی به درس خواندن و رفتن به دانشگاه علاقه نداری و تو می‌توانی در ورزش موفق باشی و تبدیل به ستاره شوی، معطل نکن. همین حالا سراغش برو.

از نقطه صفر شروع کن و با تلاش اجازه زمین خوردن و تجربه شکست را به خودت بده. قطعا افرادی که در زندگی شکست نمی‌خورند یعنی هیچ تلاشی نکرده‌اند. وقتی رو به جلو زمین می‌خوری یعنی رو به جلو در حال پیشرفتی . یک قدم به خواسته‌ت نزدیکتر شده‌ای.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
تکنیک شکست

اگر در کاری که مشغول به آن هستی موفق نیستی و احساس میکنی موفقیت تو در کار دیگری است، آن را تغییر بده، حتی شده به قیمت از دست دادن کارت این حرکت را انجام بده.

زمانی را تصور کن که مُرده‌ای و در حال تماشای لحظات زندگی‌ت در این دنیا هستی. به نظرت راضی خواهی بود؟ حسرت و ای‌ کاش‌ها وجودت را فرا نخواهد گرفت؟ از اینکه ریسک نکرده‌ای ناراحت و پشیمان نیستی؟ پس جرات داشته باش و برای رسیدن به رویاهایت تلاش کن، زندگی رویاییت را از نو بساز.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *