اگر در زندگی شکست نخورده‌ای یعنی هیچ تلاشی نکردی

تلاش در زندگی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
برای اینکه بتوانی زندگی که آرزویش را داری بسازی باید ریسک کنی و دایره امنی که دور خودت کشیده‌ای بشکنی. وقتی این فیلم انگیزشی را تماشا می‌کنی متوجه می‌شوی چقدر در زندگی اشتباه کرده‌ای. چرا اجازه ندادی دست و دلت کاری را انجام دهند که همیشه دلت می‌خواست؟ چرا دنبال ورزش مورد علاقه‌ت نرفتی و نگذاشتی وجودت هیجان را تجربه کند؟

کی قرار است تمام آنچه رویاهایت بوده را تجربه کنی؟! بعد از این زندگی و بعد از مرگ؟ آه که اگر فرصتی که برای زندگی کردن در این دنیا داریم را از دست دهیم، هرگر فرصت دومی در اختیارمان نمی‌گذارند که بخواهیم سراغ محقق کردن رویاهایمان برویم.

ترس از چه چیزی باعث شده اینطور محتاطانه زندگی کنیم؟ که گفته همه ما باید زندگی‌های شبیه هم داشته باشیم؟ اصلا چه کسی گفته باید فکر اندوخته و پس‌انداز و کار و زندگی روزمره باشیم؟ آن هم همیشه، یعنی من حق ندارم سراغ رویاهایم بروم؟ این حق را چه کسی از من گرفته جز من؟

مطالعه بیشتر: مارک زاکربرگ در این فیلم انگیزشی از محقق شدن هدف می‌گوید

مطالعه بیشتر: برای بهتر شدن و رشد در زندگی این فیلم انگیزشی را ببینید

ریسک کردن را همه بلد نیستند، اما تو اینطور نباش

جرات داشته باش و ریسک کن و سعی کن طور دیگری زندگی کنی، طوری که دلت می‌خواهد. اگر فکر می‌کنی به درس خواندن و رفتن به دانشگاه علاقه نداری و تو می‌توانی در ورزش موفق باشی و تبدیل به ستاره شوی، معطل نکن. همین حالا سراغش برو.

فیلم انگیزشی ریسک کردن

از نقطه صفر شروع کن و با تلاش اجازه زمین خوردن و تجربه شکست را به خودت بده. قطعا افرادی که در زندگی شکست نمی‌خورند یعنی هیچ تلاشی نکرده‌اند. وقتی رو به جلو زمین می‌خوری یعنی رو به جلو در حال پیشرفتی . یک قدم به خواسته‌ت نزدیکتر شده‌ای.

اگر در کاری که مشغول به آن هستی موفق نیستی و احساس میکنی موفقیت تو در کار دیگری است، آن را تغییر بده، حتی شده به قیمت از دست دادن کارت این حرکت را انجام بده.

زمانی را تصور کن که مُرده‌ای و در حال تماشای لحظات زندگی‌ت در این دنیا هستی. به نظرت راضی خواهی بود؟ حسرت و ای‌ کاش‌ها وجودت را فرا نخواهد گرفت؟ از اینکه ریسک نکرده‌ای ناراحت و پشیمان نیستی؟ پس جرات داشته باش و برای رسیدن به رویاهایت تلاش کن، زندگی رویاییت را از نو بساز.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments