ویدئو های استاد احمد محمدی

برای موفقیت در زندگی چه رژیمی باید بگیریم؟

معمولا انسان‌ها برای تناسب اندام، رژیم‌ غذایی مناسب می‌گیرند و ورزش می‌کنند. اما آیا رژیمی هست که برای موفقیت در زندگی کاربرد داشته باشد؟

وقتی فردی تناسب اندام ندارد، می‌تواند به‌راحتی به متخصص تغذیه مراجعه کرده و با دریافت رژیم غذایی مناسب و تمرینات ورزشی، در بازه‌ی زمانی مشخصی به تناسب اندام ایده‌آل خود برسد.

اما در سایر ابعاد زندگی چطور؟ وقتی کسی در زندگی می‌خواهد در مسیر موفقیت قرار گیرد، وقتی می‌خواهد تناسب و تعادل درستی را در زندگی تجربه کند، باید به سراغ چه متخصصی برود؟ آیا همان‌طور که جسم ما می تواند با رژیم غذایی به تعادل و تناسب برسد، ذهن و فکر ما نیز برای رسیدن به تعادل و تناسب می‌تواند رژیم بگیرد؟

اصلا رژیم ذهن و فکر از چه نوعی است؟ وقتی مشکلی پیش می‌آید، وقتی بر سر دوراهی قرار می‌گیریم، وقتی باید تصمیم مهمی در زندگی بگیریم، وقتی ارتباطات ما دچار مساله است، وقتی در مسایل مالی و کسب‌وکار در مخمصه افتاده‌ایم و در شرایط مختلف دیگری قرار گرفتیم که قدرت تصمیم‌گیری نداریم، چگونه باید پیش برویم تا موفقیت را تجربه کنیم و بتوانیم همه‌چیز را سر‌وسامان بدهیم؟ آیا راهکاری برای حل و‌ فصل درست و منطقی مسایل وجود دارد؟

یکی از وجود تمایز انسان با سایر موجودات زنده، قوه‌ی تفکر و تعقل است. خداوند حواس مختلفی به انسان عطا کرده تا بتواند با کمک آنها مسایل و امور مختلف خود را پیش ببرد. هر لحظه رشته‌های فکری مختلفی از ذهن ما خطور می‌کند. قدرت معجزه‌آسای تفکر و پتانسیلی که ذهن انسان دارد بر کسی پوشیده نیست. پس چرا با این همه نعمتی که خداوند به ما عطا کرده باز نمی‌توانیم تصمیم‌های درستی بگیریم.

راز طول عمر در ویدئو انگیزشی دکتر احمد محمدی
بخوانید

مطالعه بیشتر: می‌خواهم پیشرفت کنم اما موفق نمی‌شوم. مشکل کجاست؟

مطالعه بیشتر: چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟

برنامه ریزی ذهن - شکست
ذهن قدرتمند

قدرت‌های ذهنی و وضعیت ما

بیایید نیم نگاهی به وضعیت خودمان بیندازیم. خداوند به ما قدرت تعقل و تفکر اعطا کرده ولی آیا به‌صورت کامل و درستی از آن استفاده می‌کنیم؟ آیا می‌توانیم مسایل‌مان را با قدر تفکر و تعقل حل کنیم؟ چقدر در تصمیم‌گیری خودمان از ذهن قدرتمند‌مان استفاده می‌کنیم؟ آیا مدیریت درستی بر افکار و احساسات خودمان داریم؟

خیلی از ما به‌درستی نمی‌دانیم چطور از قدرت تفکر و تعقل خودمان استفاده کنیم. با تکنیک‌های توانمندسازی ذهنی آشنایی نداریم و در واقع نمی‌دانیم همان طور که جسم با ورزش کردن و رعایت‌ رژیم‌های غذایی درست می‌تواند توانمندتر شود، ذهن و فکر ما نیز می‌تواند با رژیم‌های درستی در مسیر موفقیت قرار گیرد.

باید ذهن و ابعاد آن را بهتر بشناسیم. لازم است یاد بگیریم از قدرت تفکر و تعقل خود به ‌درستی و در مسیر درستی استفاده کنیم. اگر ندانیم چگونه باید از حواس خود برای بهتر شدن زندگی به‌درستی استفاده کنیم، با مشکل روبرو خواهیم شد. تعداد انسان‌هایی که سعی می‌کنند از قدرت‌های ذهنی و حواس خود به‌درستی برای موفق شدن استفاده کنند، زیاد نیست. به همین دلیل تعداد افرادی که با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند، بسیار زیادتر از افراد موفق است.

دکتر احمد محمدی در ویدئوی انگیزشی رژیم‌ها، در مورد رژیم‌های مختلفی که می‌توانیم برای حرکت در مسیر موفقیت از آنها استفاده کنیم، صحبت می‌کند. آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، درکنار شما است تا گام‌به‌گام و قدم‌به‌قدم شما را در رسیدن به موفقیت و خواسته‌هایتان یاری برساند.

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که قدرت مدیریت بر رشته‌ی افکار خودتان را ندارید، اگر در تصمیم گیری دچار مساله هستید و به نوعی در سردرگمی به سر می‌برید، یا حتی در وضعیتی هستید که دوست دارید تجربه‌ی بهتری از زندگی را برای خود رقم بزنید، با ما همراه شوید. ما در کنار شما هستیم.

نصب محصول در ذهن مشتری (وفادارسازی مشتریان) – دکتر احمد محمدی
بخوانید

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

گزیده‌ای از انیمیشن «فرار مرغی» برای فرار از زندان افکار
مطالعه اخبار منفی و داشتن تفکرات منفی چه تاثیری در زندگی ما دارد؟
ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند
تکنیک‌ های طلایی مدیریت زمان که می‌تواند زندگی شما را متحول کند
نقش تصویر سازی ذهنی در سلامتی و بیماری انسان‌ها در کتاب « جهان هولوگرافیک »
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن