ویدئو های استاد احمد محمدی

تا رسیدن به رویای بزرگ خود متوقف نشوید

ویدئو انگیزشی دکتر احمد محمدی

آیا رویایی در سر دارید؟ در مسیر رسیدن به رویای خود تلاش می‌کنید؟

داشتن رویای بزرگ در زندگی باعث می‌شود، هیچ وقت متوقف نشوید. افرادی که رویای بزرگی دارند، افسرده نمی‌شوند. تا رسیدن به موفقیت متوقف نشوید.

داشتن رویای بزرگ به معنی حرکت کردن و انگیزه داشتن است. اگر رویایی ندارید، باید آن را پیدا کنید. اگر بی هدف زندگی می‌کنید، هنوز دیر نشده می‌توایند برای خود کاری انجام دهید. در ویدئوی انگیزشی داشتن رویا، دکتر احمد محمدی داستانی از سیلوستر استالونه معروف به راکی تعریف می‌کند که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: دوره فروش موفق (قانون ۸۰/۲۰ در فروش) – دکتر احمد محمدی

ویدئوی انگیزشی برای افرادی که رویای بزرگی را دنبال می‌کنند، مناسب است. همچنین افرادی که رویایی ندارند، نیز با دیدن این ویدئو، به خود خواهند آمد. زندگی بدون رویا شبیه به زندگی بدون اکسیژن است. کسی که رویایی نداشته باشد، با چه انگیزه‌ای هر روز صبح بیدار می‌شود؟ زندگی بدون رویا، زندگی بی‌هدف و یکنواخت خواهد بود.

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

عادت ها - ویدئو آموزشی دکتر احمد محمدی
بخوانید
رویایت را دنبال کن
داشتن رویای بزرگ

رویای بزرگ خود را پیدا کنید و با آن زندگی کنید

هر کس رویای خودش را دارد. ممکن است افراد علایق مشابهی داشته باشند ولی رویای هرکس مخصوص خودش است. رویای زندگی خودتان را پیدا کنید. تصور نکنید دیر شده و زمان پرداختن به آن گذشته است. هیچ وقت دیر نیست. وقتی رویایی داریم، شبیه به این است که خوبی تازه در رگ‌های ما جریان پیدا خواهد کرد.

هر روز به رویای خود توجه کنید. برای رسیدن به آن طرح و برنامه داشته باشید. در ویدئوی آموزشی آکادمی بازار، با شنیدن داستان راکی درمی‌یابید که افراد دیگری هم هستند که همچون ما و با شرایط مشابه ما در دنیا زندگی می‌کنند که مسیر رویای خود را طی کرده و موفق شده‌اند.

اگر آنها توانسته‌اند چنین کنند، پس ما نیز می‌توانیم.  خود را برای حرکتی با انرژی آماده کنید. امروز از آن شماست. شما باید سکان زندگی خودتان را در دست بگیرید و کشتی را به سمت هدف برانید. بی‌شک ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید ولی این مسیر پرهیجان، محصولی بیش ارزشمند در نهایت خواهد داشت.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
چگونه صبح را با انرژی شروع کنیم؟
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چگونه می‌توانیم با انجام کارهای ساده در مسیر موفقیت قرار بگیریم؟
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در مشهد برگزار شد
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق برگزار شد
دوره مربیگری در فروش برای نمایندگان بیمه ایران در اهواز برگزار شد
دوره آموزشی مربیگری در فروش برای نمایندگان بیمه ایران برگزار شد
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن