رسیدن به افزایش درآمد با کمک جملات تاکیدی مثبت

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
رسیدن به افزایش درآمد با کمک جملات تاکیدی مثبت
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

مثبت اندیشی در همه زمینه‌ها از جمله افزایش درآمد تاثیر دارد. با تکرار روزانه جملات تاکیدی مثبت نگرش خود را تغییر داده و به فردی ثروتمند تبدیل شوید. با توجه به شرایط امروز همه افراد به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستند.

در این اوضاع داشتن یک منبع درآمد کافی نیست و باید درآمد خودمان را افزایش دهیم. برای افزایش درآمد راه‌های زیادی وجود دارد اما همه آن‌ها کارآمد نیستند و درآمد آن‌ها نسبت به زحمتشان نمی‌ارزد. یکی از کارهای مفید و آسان برای افزایش درآمد به طور چشمگیر استفاده از جملات تاکیدی مثبت است.

اگر این جملات تاکیدی مثبت را به کار بگیرید به درآمد بالا خواهید رسید و راه جاری شدن ثروت در زندگی‌تان را هموار خواهید کرد. وقتی مثبت باشید، اتفاقات خوب را به خود جذب می‌کنید و جذب پول و ثروت هم یکی از بهترین اتفاقات است. در ادامه جملاتی را به شما آموزش می‌دهیم تا با کمک آن به‌درآمد فوق‌العاده‌ای برسید.

پرسشنامه ارزیابی مهارتهای فروش

دریافت هدیه ای 100 هزار تومانی
بعد از پر کردن پرسشنامه

بازاریابی و فروش

مثبت اندیشی و افزایش درآمد

استفاده از جملات تاکیدی مثبت یکی از تکنیک‌هایی است که از آن می‌توان برای جذب موارد مختلف بهره برد. جذب ثروت، موفقیت، پول، نگرش مثبت و حتی نیمه گمشده یا جفت روحی. پس برای آن‌که به افزایش درآمد برسید نیز می‌توانید از این جملات و عبارات تاکیدی استفاده کنید.

مجموعه‌ای از عبارت تاکیدی و جملات تاکیدی مثبت تهیه کنید. البته در راه رسیدن به موفقیت نباید صرفا به این تکنیک بسنده کرد. شرط اصلی دست‌یابی به افزایش درآمد تنها تلاش بی‌وقفه و تسلیم نشدن است. این روش‌ها تنها ابزارهایی برای کمک به اصل ماجرا هستند. سرسخت باشید و هرگز در راه رسیدن به اهداف‌تان تسلیم نشوید.

محدودیت تنها در ذهن شماست و لاغیر. با تکرار این جملات در کنار باور به آن‌ها، می‌توانید افکار محدود کننده در ذهن‌تان را کنار گذاشته و قدم موثرتری به سمت اهداف خود بردارید. جملات تاکیدی مثبت باعث می‌شوند تا شما نگرش قدرتمندی در مورد جذب پول و افزایش درآمد پیدا کنید.

اثراتی که جملات تاکیدی بر زندگی شما می گذارند

اثراتی که جملات تاکیدی بر زندگی شما می گذارند

این جملات در زمینه افزایش درآمد دو اثر می‌گذارند:

۱. شما را برای رسیدن به افزایش درآمد ترغیب می‌کند

جملات تاکیدی مثبت، شما را واردار می‌کنند تا برای رسیدن به افزایش درآمد متعهد بوده و تمام تلاش خود را بکنید. تلاش همیشه به موفقیت می‌رسد اگر از آن خسته نشوید.

استاد احمد محمدی
اگر کارهای انسان‌های موفق را انجام دهی به همان نتایجی می‌‎رسی که آن‌ها رسیده‌اند.
استاد احمد محمدی

مهم‌ترین دلیلی که مانع از رسیدن شما به خواسته‌هایتان می‌شود، نبود باور کافی در شما برای رسیدن به این خواسته‌هاست. اگر در ذهن‌تان احساس تردید می‌کنید و همواره به خود و توانایی‌هایتان شک دارید با استفاده از این تکنیک می‌توانید این تردید‌ها را برطرف کرده و گام‌های محکم‌تری بردارید.

با فکری باز بر شک و تردیدهای زندگی غلبه کنید. طبق تحقیقات انجام شده ثابت شده است که برخی از این جملات در طی ۲۱ روز اثر خودشان را نشان می‌دهند و افکار محدود کننده را از شما دور می‌کنند. تفکرات و باورهای محدود کننده مانع اصلی موفقیت هستند.

زمانی که قلبا به خودتان قول دادید و به خودتان برای رسیدن به خواسته‌هایتان متعهد شدید، کم کم امواج مثبت به سمت شما سراریز خواهند شد.

۲. همانند افراد ثروتمند فکر و عمل خواهید نمود

داشتن طرز فکر افراد موفق به شما کمک می‌کند تا مسیر درست‌تری را برای رسیدن به اهداف‌تان انتخاب کنید. همانند افراد موفق فکر کردن و تمایل به استفاده از تجربیات آن‌ها باعث می‌شود تا قدم‌هایی با درصد خطای کمتری بردارید.

درمورد ویژگی‌های افراد موفق که شما نیز باید داشته باشید تحقیق کنید. این جملات باعث می‌شوند تا شما همانند افراد ثروتمند ریسک پذیر باشید، بزرگ فکر کنید، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، خود را لایق دوره ثروت و فراوانی بدانید، فرصت‌های جدیدی خلق کنید و … .

نمونه جملات تاکیدی مثبت برای تمرین

نگرش مثبت و افزایش درآمد - نمونه جملات تاکیدی مثبت برای تمرین

 • در جهانی پر از نعمت و ثروت و فراوانی زندگی می‌کنم.
 • من سزاوار ثروت و فراوانی هستم.
 • هر کجا که هستم پول و ثروت را جذب می‌کنم.
 • برای دریافت نعمات و ثروت‌ها آماده‌ام.
 • ثروتمند شدن والاترین هدف من است زیرا با ثروتمند شدن به افراد زیادی کمک می‌کنم.
 • من ایده‌های فراوانی دارم که من را به ثروت و پول می‌رسانند.
 • هیچ کمبودی در جهان من نیست و روز به روز به نعمات آن افزوده می‌شود.
 • همه کائنات به یاری من می‌آیند تا به ثروت برسم.
 • من در آرامش کامل به سر می‌برم و غرق در ثروت و فراوانی‌ام.
 • رسیدن به پول و ثروت برای من بسیار آسان است.
 • خداوند از نعماتش به من می‌دهد و زندگی من غرق در شادی و آرامش است.
 • به خواست خداوند یکتا تمام اقدامات من برای رسیدن به ثروت نتیجه بخش است.
 • با ثروتمند شدنم دنیا را به مکان بهتری برای زندگی کردن تبدیل می‌کنم.
 • من بسیار خلاق هستم و ایدهای نویی که من را به ثروت می‌رساند را جذب می‌کنم.
 • در راه رسیدن به ثروت و موفقیت هیچ چیز جلودار من نیست.
 • من انسان ثروتمندی هستم.
 • در تک تک سلول‌های من ثروت و فراوانی جاریست.

چه می‌خواهید؟

آیا تا بحال فکر کرده‌اید که از زندگی چه می‌خواهید؟ آیا می‌خواهید تمام افکار محدود کننده‌تان در مورد پول را کنار بگذارید؟ آیا می‌خواهید یک کارفرما باشید یا برای همیشه یک کارمند بمانید؟ آیا می‌خواهید خلا میان طرز نگرش‌تان و رسیدن به افزایش درآمد و جذب ثروت را پر کنید؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
پادکست فکرانه - کلمات مثبت

آیا باور دارید که شما توانایی تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند را دارید؟ آیا با تمام وجود مایلید که یک زندگی سرشار از شادی و فراوانی را تجربه کنید؟

پس قطعا باید روی افکار و باورهایتان کار کنید و آن‌ها را به سمت جذب پول و ثروت سوق دهید. افکارتان به طور مستقیم روی این‌که چه مقدار ثروت در زندگیتان دریافت خواهید کرد تاثیر خواهد داشت.

اگر شما نیز می‌خواهید با راهکارهای مطمئن قدمی در راه رسیدن به این اهداف بردارید پیشنهاد ما دوره آموزشی غیرحضوری – موفقیت و ثروت در ۹۰ روز است. با این محصول می‌توانید با رشد و توسعه مهارت‌های فردی خود به ثروت و موفقیت دست یابید.

 

پرسشنامه ارزیابی مهارتهای فروش

دریافت هدیه ای 100 هزار تومانی
بعد از پر کردن پرسشنامه

بازاریابی و فروش

17 پاسخ

 1. با سلام خدمت شما بزرگواران
  دوره موفقیت در ۹۰ روز بسیار عالی بود خواستم این تجربه خوب رو با تمام کاربران محترم به اشتراک بگذارم

 2. اگر کارهای انسان‌های موفق را انجام دهی به همان نتایجی می‌‎رسی که آن‌ها رسیده‌اند.
  امیدوارم همینطور باشه که میگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *