راه هایی که به افزایش درآمد شما کمک می کنند (2)

افزایش درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

7. به سرانجام رساندن کارها و اتمام آنها

اینکه کاری را که شروع کرده اید را به پایان نرسانید هیچ فایده ای ندارد. کاری را که امروز باید انجام دهید را همین امروز تمام کنید. اینکه دائما کارهایتان را به تعویق می اندازید نه تنها شما را از موفقیت دور می کند بلکه کم کم بعد از مدتی اعتماد به نفس شما را نیز کاهش می دهد. زیرا زمانی که کارهایتان را نصفه و نیمه رها می کنید بعد از مدتی به این نتیجه می رسید که هرگز توان رسیدن به جایگاه مورد نظر خود را ندارید و احساس ضعف می کنید ولی دیگر یادتان نمی آید که تمامی اینها به خاطر تعلل در به اتمام رساندن کارهایتان است.

8. مثبت باشید و مثبت فکر کنید

success advises

افراد با تفکرات منفی هرگز به موفقیت دست پیدا نمی کنند و هیچ انسان موفقی را پیدا نمی کنید که با طرز فکر منفی راه موفقیت را پیموده باشد. زیرا موفقیت ماهیت و انرژی مثبتی دارد و با نگرش منفی در تضاد است. پس سعی کنید هیچگاه در فاز منفی قرار نگیرید زیرا منفی ها را جذب خواهید نمود.  در این راه سعی کنید از اخبار ناراحت کننده دوری کنید، فیلم های انگیزشی و با پیام مثبت تماشا کنید، کتب موفقیت را بخوانید و …

9. همیشه پس انداز داشته باشید

افراد موفق ۱۰ تا ۲۰ درصد درآمد ناخالص‌ شان را پس‌ انداز یا سرمایه‌ گذاری می‌ کنند یا برای بازنشستگی‌ شان برنامه‌ ریزی می‌ کنند. همه‌ افراد توانایی این کار را ندارند، اما مهم این است شما چند درصد کنار می‌ گذارید؟

10. حذف افکار محدود کننده

success advises

افراد موفق بر افکار و هیجانات‌ شان مسلط هستند و به‌ محض اینکه افکار بد وارد ذهنشان می‌ شوند، آنها هر چیزی را که توانایی‌ شان را برای موفقیت در وظیفه‌ کنونی‌ به چالش می‌ کشد، از سرشان بیرون می‌ کنند. آنها خودشان را با افکار منفی معطل نمی‌ کنند. با خودشان مثبت حرف می‌ زنند و از خودشان خیلی انتقاد نمی‌ کنند. آنها افکار منفی را با اندیشه‌ های خوب جایگزین می‌ کنند. از آنجا که افراد موفق به توسعه‌ی فردی روزانه متعهدند و همیشه درگیر کارهای مثبت هستند، به خودشان فرصت غرق شدن در احساسات منفی را نمی‌ دهند.

11. کنترل مخارج

افراد ثروتمند از ولخرجی اجتناب می‌ کنند. اما در میان افرادی که با مشکلات مالی دست‌ و پنجه نرم می‌ کنند، برخی افراد بیش از «دخل‌»شان «خرج» می‌ کنند. چنین افرادی پشت سر هم چک می‌ کشند و قرض می‌گیرند. اگر شما نیز اینگونه هستید، همین امروز عزم‌ تان را جزم کنید که وضعیت‌ تان را تغییر دهید.

12. مطالعه داشته باشید

success advises

افراد موفق روزانه دست‌کم ۳۰ دقیقه مطالعه می‌ کنند. مطالعه‌، دانش و مهارت شما را افزایش می‌دهد. هنگامی که مطالعه می‌ کنید، اغلب به دنبال پیشرفت خودتان هستید. پس این کار به‌طور خودکار شما را از هم‌ قطاران‌ تان متمایز می‌کند و در نتیجه شما برتر از آنها خواهید بود.

قانون 10 برابر کردن درآمد

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

برای ثروتمند بود و افزایش درآمد ابتدا باید ذهنیت ثروتمندی داشته باشید. بناربراین باید به مثبت یا منفی بودن نگرش خود توجه داشته باشیم. شما باید همواره نهایت تلاش خود را در این باره بکنید تا بتوانید جنبه مثبت مسائل را در نظر بگیرید و با هر اتفاق بدی دست از تلاش نکشید. در واقع هر چه بیشتر تلاش کنیم تا منفی گرایی را کنار بگذاریم، بیشتر به این سمت کشیده می شویم که اتفاق های مثبت نیز برای ما رخ دهند. اما چگونه و با کمک چه تکنیکی می توانیم ذهن خود را برای نگرش مثبتی که ما را به افزایش درآمد برساند سوق دهیم؟راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *