شما قطعا می‌توانید به موفقیت برسید

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
موفقیت
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

نمیدانم چه کسی ادعا کرده که رسیدن به موفقیت راهی آرام و آسوده و سرشار از روزهای خوش و لذت است که اینچنین همه با دیدن سختی‌هایش جا میزنند؟ قرار نبوده که یک شبه همه چیز به کامت شود و حالا که نشده ناراضی و نالان هستی. به جای اینکه وقتت را پای اینترنت و موبایل و تلویزیون بگذاری  و تبدیل به یک مرده متحرک شوی، بلند شو و شروع کن.

مطالعه بیشتر: آیا برای رسیدن به موفقیت باید سختی کشید؟ (ویدئو انگیزشی)

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی با موضوع راز موفقیت افراد موفق در زندگی

فیلم انگیزشی رسیدن به موفقیت

رسیدن به موفقیت تنها به شرط تلاش

صرف نظر از اینکه که هستی و از زندگی چه می‌خواهی، و صرف نظر از اینکه چه اهدافی داری یا از چه نقطه‌ای شروع کرده‌ای، تو می‌توانی طعم شیرین رسیدن به موفقیت را بچشی. هر کس در زندگی فرصت‌های زیادی در اختیار دارد تا بتواند به چیزی تبدیل شود که همیشه آرزویش را داشته، برای این منظور باید رفتار، شخصیت و سبک زندگیت را طوری تغییر دهی تا آرام آرام تغییرات اساسی را در زندگی و سرنوشتت مشاهده کنی.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
اولین قدم موفقیت را محکم بردارید

اما این را بدان که در مسیر رسیدن به موفقیت باید از جان مایه بگذاری و بسیار تلاش کنی. این مسیر پر است از شکست، طعنه، زمین خوردن و بسیاری وقایع تلخ. ولی زمانی که میبینی به هدفت نزدیک شده‌ای و تغییرات مثبت را مشاهده می‌کنی، به این نتیجه خواهی رسید که ارزشش را داشته.

هیچ جادو یا راه میانبری برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. شما در زندگی‌تان مسئول موفقیت و شکست‌هایتان هستید. در واقع برای همه اتفاقات زندگی، چه تلخ و چه شیرین، شما مسئولید. پس به جای مقصر خواندن اطرافیان یا ارتباط دادن ناکامی‌ها به نام شانس، مسئولیت زندگی‌ات را به عهده بگیر تا با کار و تلاش بتوانی موفقیت را لمس کنی.  این فیلم انگیزشی تلگنر شیرینی است که با دیدنش تصمیم مهمی خواهی گرفت.

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *