ویدیوهای انگیزشی

شما قطعا می‌توانید به موفقیت برسید

رسیدن به موفقیت راه آسوده‌ای نیست، که اگر آسان بود قطعا نامش را موفقیت نمی‌گذاشتند.

در طول زندگی‌تان چند بار برای رسیدن به موفقیت تلاش کرده‌اید؟ چند بار خواسته‌اید و اقدام کرده‌اید؟ بیا و لطفی در حق خودت بکن، دست از ناله کردن و مقصر خواندن این و آن و بد و بیراه گفتن به بخت و اقبال بردار و به جای آن دست به زانو بزن و بلند شو.

نمیدانم چه کسی ادعا کرده که رسیدن به موفقیت راهی آرام و آسوده و سرشار از روزهای خوش و لذت است که اینچنین همه با دیدن سختی‌هایش جا میزنند؟ قرار نبوده که یک شبه همه چیز به کامت شود و حالا که نشده ناراضی و نالان هستی. به جای اینکه وقتت را پای اینترنت و موبایل و تلویزیون بگذاری  و تبدیل به یک مرده متحرک شوی، بلند شو و شروع کن.

فیلم انگیزشی رسیدن به موفقیت
موفقیت

مطالعه بیشتر: آیا برای رسیدن به موفقیت باید سختی کشید؟ (ویدئو انگیزشی)

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی با موضوع راز موفقیت افراد موفق در زندگی

رسیدن به موفقیت تنها به شرط تلاش

صرف نظر از اینکه که هستی و از زندگی چه می‌خواهی، و صرف نظر از اینکه چه اهدافی داری یا از چه نقطه‌ای شروع کرده‌ای، تو می‌توانی طعم شیرین رسیدن به موفقیت را بچشی. هر کس در زندگی فرصت‌های زیادی در اختیار دارد تا بتواند به چیزی تبدیل شود که همیشه آرزویش را داشته، برای این منظور باید رفتار، شخصیت و سبک زندگیت را طوری تغییر دهی تا آرام آرام تغییرات اساسی را در زندگی و سرنوشتت مشاهده کنی.

اما این را بدان که در مسیر رسیدن به موفقیت باید از جان مایه بگذاری و بسیار تلاش کنی. این مسیر پر است از شکست، طعنه، زمین خوردن و بسیاری وقایع تلخ. ولی زمانی که میبینی به هدفت نزدیک شده‌ای و تغییرات مثبت را مشاهده می‌کنی، به این نتیجه خواهی رسید که ارزشش را داشته.

هیچ جادو یا راه میانبری برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. شما در زندگی‌تان مسئول موفقیت و شکست‌هایتان هستید. در واقع برای همه اتفاقات زندگی، چه تلخ و چه شیرین، شما مسئولید. پس به جای مقصر خواندن اطرافیان یا ارتباط دادن ناکامی‌ها به نام شانس، مسئولیت زندگی‌ات را به عهده بگیر تا با کار و تلاش بتوانی موفقیت را لمس کنی.  این فیلم انگیزشی تلگنر شیرینی است که با دیدنش تصمیم مهمی خواهی گرفت.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

مطالب مرتبط

با ترس‌های زندگی چه باید کرد؟
معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌های پیشرفت شخصی و موفقیت ۲۰۱۹
خودت را بشناس و رویاهایت را محقق کن
به هدف و راهت شک و تردید نداشته باش و ادامه بده
شکست در زندگی یعنی تلاش برای شروع دوباره
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن