معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریت زمان در سال ۲۰۱۹

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
کتاب های مدیریت زمان
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

کسانی که در راه رسیدن به هدف بزرگ زندگی‌شان در پی راهنمای خبره برای مدیریت زمان هستند، در این مقاله پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریت زمان را به شما معرفی خواهیم کرد.

کتاب‌های مدیرت زمان برای همه افرادی که در راه رسیدن به خواسته و اهداف زندگی‌شان در تلاش و تکاپو هستند، معیار مهم و کلیدی است. آکادمی بازار این بار در مجموعه مقالات معرفی کتاب دست به کار هیجان انگیزی زده و برای شما کتاب‌هایی که به تازگی منتشر شده‌اند و مورد استقبال عموم قرار گرفته است را معرفی خواهد کرد.

مطالعه بیشتر: معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس

مطالعه بیشتر: معرفی کتاب «راز قدرت» نوشته راندا برن

با پرفروش‌ترین و جدیدترین کتاب‌های مدیریت زمان در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

اگر اهل مطالعه و پیگیری کتاب‌های مدیریت زمان و مقالات جدید هستید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

۱. «راهنمای هدف شما» کتابی راهگشا در دستیابی به اهداف

کتاب «Your Goal Guide»  اثر دبرا ایکرلینگ اولین گزینه‌ای است که به شما پیشنهاد می‌کنیم سراغش بروید.

بدون استرس به دنبال اهدافتان باشید.
با یک برنامه شروع کنید. یکی از بزرگترین دلایلی که اهداف به سرانجام نمی‌رسند این است که ما اغلب قبل از شروع کردن واقعا در مورد آنچه می‌خواهیم انجام دهیم فکر کافی را نمی‌کنیم. «راهنمای هدف شما» توسط دبرا ایکرلینگ با اولین قدم مهم و اساسی شروع می شود: کشف کردن اهداف خود و ایجاد برنامه برای رسیدن به آن .

ایکرلینگ به عنوان یک نویسنده حرفه‌ای، متخصص ارتباطات و کاتالیزور پروژه با بیش از 20 سال تجربه، آماده کمک به شما در دستیابی به موفقیت است.

راهنمالی هدف شما
کتاب راهنمای هدف شما نوشته دبرا ایکرلینگ

روشی که مؤثر است. ایکرلینگ خوانندگان را با روش آزمایش شده و اثبات شده خود راهنمایی می‌کند، روش DEB

DEB یک سیستم طوفان مغزی و وظیفه محور است و مخفف این است: ماموریت خود را تعیین کنید، گزینه های خود را اکتشاف کنید، مسیر خود را بسازید.

روش ایکرلینگ نقشه راهی است برای اهداف شما. او  به متخصصان کمک می‌کند تا یک نقشه را تنظیم کنند و رسالت خود را انجام دهند.

انجام روند تا حد امکان بدون استرس. به دلیل فشارهایی که اغلب برای رسیدن به موفقیت در خودمان به وجود می‌آوریم، اهداف می‌توانند ترسناک باشند. با این حال، ایکرلینگ معتقد است که تعیین اهداف باید آسان باشد، ما فقط به ابزارهای مناسب برای مقابله با آنها احتیاج داریم. ایکرلینگ از طریق ترکیبی از تمرین‌ها و سیستم‌های نوشتن، فرآیندی را برای تهیه و تعیین اهداف فراهم می‌کند که بدون استرس و مدیریت آسان است.

نام کتابنام نویسندهسال انتشارتعداد صفحهانتشارات

Your Goal Guide

Debra Eckerling

January 14, 2020

224 صفحهMango

«راهنمای هدف شما» اثر دبرا ایکرلینگ گام بعدی موفقیت است. آن را باز کنید و راهتان را پیدا کنید.

چه چیز این کتاب را متمایز می‌کتد:

  • توصیه‌های به جا و کاربر پسند
  • نمونه‌ها و مطالعات آسان برای خواندن
  • برگه‌های قابل تنظیم و منابع بی‌شماری برای اینکه شما را یک قدم برای رسیدن به هدف نزدیک کند.

خوانندگان کتاب‌هایی مانند «عادتهای اتمی»، «بهترین سال شما همیشه» و «روش Bullet Journal»، کتاب «راهنمای هدف شما» را دوست خواهند داشت. نقشه راهی برای تنظیم، برنامه ریزی و دستیابی به اهداف.

۲. کتاب انتخاب کنید تا برنده شوید

زندگی خود را تغییر دهید، یک انتخاب ساده در یک زمان

کتاب تازه منتشر شده تام زیگلار با عنوان « Choose to Win: Transform Your Life, One Simple Choice at a Time» یک کتاب فوق‌العاده در بحث مدیریت زمان است.

در این کتاب می‌خوانید که راز پیروزی در زندگی یک انتخاب خوب در هر زمان است.

آیا از شغل یا روابط خود نا امید شده‌اید؟ آیا مطمئن نیستید که کاری که اکنون در زندگی انجام می‌دهید درست است؟ در این کتاب انقلابی جدید، نویسنده در این کتاب به صورت تخصصی و حرفه‌ای به شما آموزش خواهد داد برای موفقیت و پیروزی در زندگی چه باید بکنید.

کتاب‌های مدیریت زمان
انتخاب کنید تا برنده شوید: زندگی خود را تغییر دهید، یک انتخاب ساده در یک زمان

باید انتخاب کنید که برنده شوید، او به شما نشان می‌دهد که چگونه می توانید بدون ایجاد ناراحتی گسترده به تغییرات گسترده دست یابید. همه چیز با مشخص کردن دلیل شما شروع می‌شود. برنامه انقلابی وی شما را با انجام یک انتخاب کوچک در یک زمان و دنباله ای از مراحل آسان برای پیروی کردن در هفت حوزه اصلی راهنمایی می کند:

  • ذهنی
  • معنوی
  • جسمی
  • خانواده
  • دارایی، مالی، سرمایه گذاری
  • شخصی
  • شغل

زیگلار همچنین به شما کمک می‌کند تا عادت‌های ناسالم که باعث بدبختی، نارضایتی و عدم موفقیت می‌شوند را شناسایی کنید و مهمتر از همه ، چگونگی اجرای عادات مثبت را برای داشتن زندگی پر معناتر خواهد آموخت.

شما می‌توانید کنترل سرنوشت خود را به دست بگیرید و به چیزی که در مورد آن آرزو کرده‌اید و شایسته آن هستید برسید. شما فقط باید این کار را انجام دهید.

نام کتابنام نویسندهسال انتشارتعداد صفحهانتشارات
Choose to Win: Transform Your Life, One Simple Choice at a TimeTom Ziglar March 5, 2019256Thomas Nelson

در مورد نویسنده این کتاب:

تام زیگلار پسر زیگ زیگلار و مدیرعامل شرکت زیگلار است. وی در سال 1987 به شرکت زیگ زیگلار پیوست و از کار در انبار، خرید و فروش، مدیریت و سپس رهبری صعود کرد. امروز، او در سراسر جهان صحبت می کند؛ میزبان نمایشگاه Ziglar ، یکی از پادکست‌های برتر تجاری. و فلسفه زیگلار را سرمشق خود کرده: « اگر فقط به اندازه کافی به افراد دیگر کمک کنید تا آنچه را می‌خواهند دریافت کنند، می توانید همه چیز را در زندگی داشته باشید.»

۳. زمان واقعی عملی شدن

تبدیل عدم قطعیت به یک برنامه عملی برای موفقیت شخصی و حرفه‌ای

کتاب «Time to Get Real» نوشته الکس جی پلیتینو و ملیسا اسمیت است. این کتاب در 20 سپتامبر سال 2019 منتشر شده است.

شما این کتاب را انتخاب کردید زیرا چیزهای مهمی در ذهن شما وجود دارد. این یک کتاب برای راهنمای بازار و مدیریت زمان برای پیشبرد یک زندگی عالی است. الگوی دوره برنامه‌ریزی زندگی و شغلی ما نیاز به توجه و تلاش دارد که از طرف شما انجام شود اما اگر درست پیش نروید زمان شما به پایان می رسد. کتاب «زمان واقعی عملی شدن» به شما کمک می‌کند تا کنترل خود را به دست بگیرید، این کتاب شما را از طریق فرآیندی که منجر به اقداماتی شود و آن اقدامات منجر به موفقیت شخصی و حرفه‌ای شود، هدایت می‌کند. چالش‌های پیش بینی نشده را با انعطاف پذیری، اعتماد به نفس و جهت‌گیری خود مدیریت کنید. تصمیماتی بگیرید و انتخاب کنید که فرصت‌هایی را برای شما ایجاد می‌کند. زندگی و حرفه خود را ادغام کنید و آینده‌ای را که می‌خواهید بسازید.

معجزه دوره اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کودکان قویترین و کاربردی ترین محصولات برای تقویت و افزایش اعتماد

الگوی برنامه‌ریزی زندگی و شغلی به موقع برای عملی شدن، در این کتاب و کتاب‌های مدیریت زمان این مقاله است. افراد زیادی اجازه می‌دهند زندگی برایشان اتفاق بیفتد. اما شما باید بیشتر زندگی خود را از طریق آمادگی کنترل کنید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا آینده‌ای را که می‌خواهید با بصیرت و مسیری را که می‌توانید برای رسیدن به آنجا سفر کنید، تجسم کنید.

کتاب‌های مدیریت زمان
کتاب زمان واقعی عملی شدن
نام کتابنام نویسندهسال انتشارتعداد صفحهانتشارات
Time to Get Real!Alex J. Plinio , Melissa SmithSeptember 20, 2019268Rutgers University Press; None edition

۴. کتاب یک روز در هفته چیزی نیست

در کتاب «Someday Is Not a Day in the Week» نوشته سم هُرن یکی دیگر از کتاب‌های مدیریت زمان در سال 2019 بوده که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

نویسنده قصد دارد در این کتاب «ده راه برای اینکه بقیه زندگی را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید» به شما آموزش دهد.

باید از خودم بپرسم چرا باید جلوی تحقق رویاهای فراموش شده را بگیرم. این کتاب سرشار از بینش‌ها و توصیه‌های الهام بخش، نکات زندگی و مثال‌های دنیای واقعی است. این کتاب نوشته راهنمای انگیزشیُ سم هرن است که به خوانندگان کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهند در زندگی  دریافت کنند.

آیا این خصوصیات شماست؟

• فقط کار کردن، کار کردن، کار کردن؟
• مشغول مراقبت از همه جز خودتان هستید؟
• نمی‌دانید با بقیه زندگی چه باید بکنید؟
• برنامه ریزی برای انجام چه کاری باعث می‌شود شما خوشحال شویدُ وقتی وقت، پول یا آزادی بیشتری دارید؟

چه می‌شود اگر روزی هرگز فرا نرسد؟ همانطور که بودا گفت : «مسئله این است، ما فکر می‌کنیم که وقت داریم.»
سم هرن بانویی است که رویای پدرش این بود که هنگام بازنشستگی از همه پارک‌های ملی بازدید کند. وی شش تا هفت روز در هفته به مدت چند دهه کار می کرد. یک هفته بعد از خواب طولانی متوجه شدند که سکته مغزی کرده. سم نمی‌خواهد که چنین اتفاقی برای شما رخ دهد. او یک سال  در طول سفر، از مردم پرسید: «آیا زندگی خود را دوست دارید؟ کارتان را چطور؟ اگر چنین است، چرا؟ اگر اینطور نیست، چرا نه؟ »

کتاب‌های مدیریت زمان
کتاب یک روز در هفته چیزی نیست

بینش‌های شگفت انگیز در مورد آنچه مردم را خوشحال یا ناراضی می‌کند، چه کاری در مورد آن انجام می‌دهند یا نه، و چرا… به شما الهام می‌بخشد تا وقت دیگری را برای آنچه که اکنون مهم است، بعداً توصیف نکنید.

زندگی برای به تعویق انداختن بسیار گرانبهاست. وقت آن است که خودتان را در داستان خود قرار دهید. خبر خوب این است که راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید همین حالا انجام دهید تا زندگی‌تان بیشتر از آنچه می خواهید باشد. لازم نیست خودخواه باشید، کار خود را رها کنید یا برای انجام آنها برنده شوید. سم هرن توصیه های عملی  را در فصل های کوتاه و پرتحرک ارائه می‌دهد تا به شما نشان دهد که چگونه می توانید اکنون بهترین زندگی را داشته باشید.

نام کتابنام نویسندهسال انتشارتعداد صفحهانتشارات
Someday Is Not a Day in the Weeksam horn March 12, 2019288St. Martin’s Press

۵. کتاب عملکرد شخصی‌تان را تسریع کنید

کتاب «Accelerate Personal Performance» نوشته رالف وارکو آخرین کتابی است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن چکیده‌ای را به شما اراپه دهیم. این هم مانند سایر کتاب‌های مدیریت زمان تلاش می‌کند به بهتر شدن شما در کار و زندگی راهکارهایی را اراپه دهد.

کتاب «تسریع عملکرد شخصی» راهنمای شما برای دستیابی به اهدافی است که همیشه دوست داشتید داشته باشید اما به آن توجه نکرده‌اید یا نمی‌دانید از کجا شروع کنید. این کتاب مملو از داستان‌های قهرمانان الهام بخش، مشاوره عملی و حقایق علمی جذاب در مورد انگیزه و چگونگی استفاده بیشتر از توانایی خود و روزهای شماست، این کتاب برای هرکسی است که می خواهد کارها را انجام دهد والبته آنها را سریعتر انجام دهد. «آنچه که من در مورد عملکرد شخصی شتاب ترجیح می‌دهم، ترکیب داستان پردازی و ایده‌های عملی است. هیچ مشکلی وجود ندارد که کار سختی را که برای رسیدن به موفقیت لازم است، انجام دهید بلکه یک واقعیت واقعی تشویق کننده است.

رالف وارکو، نویسنده پرفروش «اگر به دنبال دستیابی به اهدافی هستید که همیشه می خواستید» است و اگر به توصیه‌های درست و الهام بخش نیاز دارید پس این کتاب سرگرم کننده و مبتکرانه برای شما مناسب است. این کتابی شگفت انگیز برای همه است که به دنبال آن هستند که برای دستیابی به بهترین های خود همیشه در حال تلاش هستند. آن را دوست داشته باشید و مؤلفه های اصلی برای کمک به دستیابی به اهداف خود را بهتر بشناسید. یک ممیزی کهنه و قدیمی شما می‌تواند برنامه موفقیت خود را حول محور قرار دهید. چگونه می‌توانید براساس شواهد علمی خوشبخت‌ترین فرد زنده شوید؟ علم تأثیر چیست؟ بهترین استراتژی‌ها برای اتخاذ تصمیم و برای تبدیل شدن به یک شخصیت اصلی تأثیرگذار.  چگونه می توان با نتایج به خوبی شکل گرفته، اهدافی که می‌توانید به آنها برسید و استراتژی‌هایی را که برای شما کارآمد خواهد بود، تعیین کنید؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
مدیریت زمان
نام کتابنام نویسندهسال انتشارتعداد صفحهانتشارات
Accelerate Personal PerformanceRalph VarcoeOctober 2, 2019250Independent Publishing Network

اگر عادات بدی دارید که شما را عقب می اندازد، بیاموزید که چگونه موارد خوب را ایجاد کنید که شما را به سمت اهداف خود سوق می دهد. عادات خوب یک ویژگی اساسی است که توسط افراد موفق به اشتراک گذاشته می‌شود، بنابراین چگونه می‌توانید یک عزم و اراده محکم را توسعه دهید که شما را در مسیر نگه دارد؟ دستیابی به مسائل به تنهایی بسیار دشوار است اما اگر از قدرت تیم اطراف خود استفاده کنید، بسیار آسان تر است. چگونه آن تیم را ایجاد می‌کنید و آنها را در سفر با خود همراه می‌کنید؟ برخی از ابزارهای ضروری برای موفقیت شما چیست؟ کدام موارد را می آموزید و از داستان های قهرمانان و موفقیت های دیگران الهام می‌گیرید.

آکادمی بازار در این مقاله کتاب‌های مدیریت زمان را به شما معرفی کرد که هنوز وارد بازار نشده و ترجمه نیز نشده است. اگر دوست دارید در عرصه مطالعه این دست کتاب‌ها جلوتر از بقیه باشید حالا وقت مطالعه است.

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *