ویدئو های استاد احمد محمدی

راز طول عمر در ویدئو انگیزشی دکتر احمد محمدی

چه راهکارهایی برای افزایش طول عمر وجود دارد؟ آیا می‌توانیم روندی را در پیش بگیریم که طول عمر بیشتری داشته باشیم؟

می‌گویند عمر دست خدا است. این درست است که همه‌ی قدرت‌های عالم در دستان قدرتمند خداوند بخشنده و مهربان است. اما آیا راهکارهایی وجود دارد بتوانیم در این دنیا مسیرهایی را در پیش بگیریم که منجر به موفقیت بیشترمان شود؟

بی‌شک زمان و داشتن طول عمر بیشتر، نعمتی از نعمت‌های خداوند است. وقتی زمان بیشتری برای زندگی کردن در این دنیا داشته باشیم، می‌توانیم تجربه‌های بیشتری در کوله بارمان برای ادا‌مه‌ی سفر قرار دهیم. می‌توانیم با طول عمر بیشتر، طعم شیرین زندگی را بیشتر بچشیم و بیشتر کنار عزیزانمان باشیم.

عمر دست خدا است ولی راهکارهایی وجود دارد که می‌توانیم این تن و جسمی که خداوند نزد ما به ودیعه گذاشته را سالم‌تر و قوی‌تر کنیم. تصور کنید دستگاهی الکترونیکی مثل کامپیوتر به دو نفر داده شده است. نفر اول روی سیستم کامپیوتری آنتی ویروس مناسب می‌ریزد. فلش مموری‌ها را قبل از اتصال به رایانه اسکن می‌کند تا ویروس نداشته باشند، هر برنامه‌ای که ممکن است به سیستم آسیب می‌رساند روی آن نصب نمی‌کند و بعد از استفاده، رایانه را خاموش می‌کند.

اما نفر دوم، موقع خوردن چای بخشی از آن روز کیبورد دستگاه می‌ریزد. اصلا نمی‌داند آنتی ویروس چیست و اصلا اطلاعاتی در مورد نحوه نگهداری از سیستم کامپیوتری ندارد. آنتی ویروس روی آن نصب نکرده، درنتیجه دستگاه به‌سرعت ویروسی می‌شود. حافظه‌ی دستگاه آنقدر پر شده که به‌شدت به رایانه فشار وارد می‌شود.

برخی از ما نیز با جسم و ذهن خودمان رفتاری مشابه همین داریم. برخی نیازهای جسم و ذهن خودمان را خوب می‌شناسیم ولی برخی دیگر اصلا شناخت درستی نسبت به نیازهای جسمی و ذهنی خودمان نداریم.

فروش ترسناک (ورود به بازارهای جدید) – دکتر احمد محمدی
بخوانید
دوره آموزشی غیر حضوری آکادمی بازار
تعادل بین کار و زندگی

مطالعه بیشتر: ویدئو انگیزشی آخرین روز عمر با صحبت‌های دکتر احمد محمدی

مطالعه بیشتر: اگر امروز آخرین روز زندگی تان بود چه کار می‌کردید؟

راز طول عمر در ویدئوی انگیزشی

اگر می‌خواهید طول عمر بیشتری را تجربه کنید. باید یک سری کارها را انجام داده و یک سر کارها را برای همیشه کنار بگذارید.  باید جسم و ذهن خودتان را بشناسید و رفتاری متناسب با آن داشته باشید. تصور کنید خوردن یک ماده سمی منجر به مرگ آنی می‌شود. کسی که آن ماده‌ی سمی را بخورد می‌میرد.

افکار منفی همانند همان ماده‌ی سمی هستند که می‌توانند به ذهن و فکر شما صدمه وارد کنند. خوردن برخی خوردنی‌ها می‌تواند باعث افزایش طول عمر شود. انجام دادن برخی کارها به طول عمر بیشتر کمک می‌کند. از کجا بدانیم چه کارهایی به افزایش طول عمر کمک می‌کند و چه کارهایی باعث کاهش طول عمر می‌شود؟

آیا روش‌هایی برای افزایش طول عمر وجود دارد؟ آیا کارهایی که باعث کاهش طول عمر می‌شود را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید چطور می‌توانید از پیری زودرس جلوگیری کنید؟ آیا می‌دانید چگونه می‌توانید به خودتان کمک کنید تا جسم و ذهنی سالم داشته باشید؟

دکتر احمد محمدی در ویدئوی انگیزشی راز طول عمر اطلاعات مفیدی در مورد طول عمر بیشتر ارائه می‌دهد. قلم و کاغذ را بردارید و راهکارهایی که در ویدئو به آن اشاره شده یادداشت برداری کنید. اگر چنین کارهایی را به‌عنوان راهکارهایی چاره‌ساز در زندگی پیاده سازی کنید، خیلی زود ثمرات آن را خواهید دید.

کار سختی نیست. افراد بسیاری چنین مسیری را طی کرده و موفق شده‌اند پس شما نیز می‌توانید در همین مسیر حرکت کنید. باید قدم به قدم و پله به پله پیش بروید و از چیزی نترسید. شما کار درست را انجام دهید و نتیجه را به خداوند واگذار کنید. بله، عمر دست خداست ولی ابزارهایی دراختیار ما قرار داده تا بتوانیم برای طول عمر بیشتر از آن استفاده کنیم. پس معطل نکنید و مسیر درست را در پیش بگیرید.

چکیده کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای (قسمت دوم)
بخوانید

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن