بازاریابی و فروشدوره آموزشی

دوره آموزشی «زبان بدن و آداب معاشرت در فروش» توسط آکادمی بازار برگزار شد

۳ و ۶ شهریور ۱۳۹۸ - شرکت پخش گلستان

دوره آموزشی «زبان بدن و آداب معاشرت در فروش» برای مدیران و کارمندان فروش شرکت پخش گلستان در تاریخ سوم و ششم شهریورماه با حضور دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار برگزار شد.

برای افزایش فروش و تجربه‌ی موفق‌تر در بازاریابی و فروش، لازم است مهارت‌هایی را کسب و در خود پرورش دهیم. مدیران فروش تنها با کلام خود محصولات و خدمات شرکت‌ها و موسسات را به‌ مشتری عرضه نمی‌کنند، بلکه مادامی که با زبان کلامی در حال توضیح و توصیف محصول و خدمات هستند، زبان بدن آنها نیز به مدد زبان کلامی در حال ارائه‌ی اطلاعات مختلفی به مخاطب است.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران تاکنون دوره‌های آموزشی و سمینارهای مختلفی با موضوعات مرتبط با بازاریابی و فروش برگزار کرده است که دوره آموزشی «زبان بدن و آداب معاشرت در فروش» یکی از آنها است. پیش از این نیز دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» شهر تبریز با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شده است.

علاوه بر این مقاله‌های متعددی در زمینه‌ی بازاریابی و فروش توسط تیم تحریریه‌ی آکادمی بازار به‌رشته تحریر درآمده است. مقاله‌هایی همچون شیوه های بکارگیری زبان بدن جهت تغییر دید دیگران نسبت به خودمان و همچنین پادکست‌ها و برنامه‌هایی همچون زبان بدن – برنامه فکرانه – احمد محمدی درکنار مقاله‌های دیگری در بلاگ آکادمی بازار در همین موضوع می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات مخاطبان باشد.

دکتر احمد محمدی مدیر و موسس آکادمی بازار که در حوزه‌ی مشاوره بازاریابی و فروش به بیش از ۱۱۰ برند معتبر و نامدار خدمت‌رسانی کرده، سمینارهای متعددی در زمینه‌ی آداب معاشرت فروش نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

با مشاوره فروش آکادمی بازار محصولتان را به قیمت بفروشید
بخوانید

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» شهر تبریز با حضور دکتر احمد محمدی

مطالعه بیشتر: دوره «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» یا «Life Planning» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

دوره آموزشی زبان بدن
دوره آموزشی زبان بدن

سرفصل‌های دوره آموزشی «زبان بدن و آداب معاشرت در فروش» 

در این دوره‌ی آموزشی، مهارت‌های آشنایی با ضرورت حفظ و رعایت آداب و معاشرت مناسب در مواجه با مشتریان آموزش داده می‌شود. یکی از اهداف این دوره آن است که مدیران فروش به اثربخشی آداب معاشرت در موفقیت ویزیتوری توجه ویژه‌ای نشان بدهند.

در این دوره‌ی آموزشی، انواع حالت‌ها و زبان­ بدن در مواجه با مخاطب و مشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان در این دوره می‌آموزند که زبان مناسب در فروش و فروشندگی دارای چه ویژگی‌هایی است. همچنین با چگونگی ترجمه و فهم زبان بدن مشتریان و  موضوعاتی از این دست آشنا می‌شوند.

بهترین مدرس بازاریابی و فروش
دکتر احمد محمدی

دوره آموزشی «زبان بدن و آداب معاشرت در فروش» برای مدیران فروش پخش گلستان در تاریخ ۳ و ۶ شهریور با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد.

برخی رئوس این دوره‌ی آموزشی عبارتند از:

 • چرایی و ضرورت زبان بدن
 • انواع راه­‌های ارتباطی
 • مفاهیم و تعاریف اولیه
 • حرکات دست، پا، دهان و بدن به‌علاوه‌ی معانی آن
 • انواع ژست­‌ها
 • زبان بدن فروشنده و مشتری
 • شناسایی دروغگو
 • کارگاه‌های مرتبط
 • پخش فیلم مرتبط
 • آشنایی با ضرورت حفظ و رعایت آداب معاشرت
 • تاریخچه آداب معاشرت
 • اصول و قواعد اصلی رعایت آداب معاشرت در فروش
 • آداب تجارت و پوشش
 • آداب مکالمات تلفنی
 • آداب رفتار در اماکن عمومی
 • آداب رفتار با همکار
 • آداب نامه‌نویسی
 • آداب رفتار با خانم‌ها
 • رفتار و Personality مناسب در فروش
 • ………
پکیج آموزشی آکادمی بازار راهکاری برای حرکت در مسیر موفقیت
بخوانید
دوره آموزشی زبان بدن
دوره آموزشی زبان بدن

بی‌شک تسلط و داشتن دانش در این حوزه‌ها می‌تواند تاثیر شگرفی در فروش مدیران فروش و ویزیتورها داشته باشد. در صورتی که فردی بتواند در ارائه‌ی خدمات علاوه بر زبان کلامی از زبان بدن خود نیز به‌صورت موثری استفاده کند، بی‌شک موفق‌تر از رقبایی در بازار خواهد بود که به چنین مهارت‌هایی تسلط ندارند.

آکادمی بازار تاکنون دوره‌های آموزشی متعددی با هدف توانمندسازی کارمندان فروش، مدیران و همچنین موفقیت در بازاریابی و فروش برگزار کرده است. مروری بر سرفصل‌های آموزشی و خدمات مشاوره آکادمی بازار می‌تواند شما را در جریان خدمات آکادمی بازار قرار دهد.

علاوه بر دوره‌های آموزشی می توانید از پکیج‌های آکادمی بازار همچون معجزه ذهن قدرتمند به‌صورت غیر حضوری استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر مفاهیم مربوط به بازاریابی و فروش با هدف فروش موفق‌تر و موثرتر و همچنین دریافت مشاوره از آکادمی بازار با مدیریت استاد احمد محمدی به وب‌سایت http://bazaracademy.ir مراجعه کنید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن