دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در گرگان توسط آکادمی بازار برگزار شد

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق، چهارم بهمن‌ماه ۱۳۹۸ در شهر گرگان برای پرسنل شعبه‌های ساری و گرگان توسط آکادمی بازار برگزار شد.

مذاکره مهارتی آموختنی است. حتی کودکان هم می‌توانند مذاکره کردن را بیاموزند. مذاکره مهارتی اکتسابی است. هر کسی که امروز در مذاکره عملکرد موفقی را از خود به نمایش می‌گذارد و به‌عنوان مذاکره‌ کننده‌ی قدرتمند شناخته می‌شود، ممکن است روزی مذاکره‌کننده‌‌ای ضعیف بوده باشد و با تمرین و تلاش به این نقطه رسیده باشد.

برخی از مذاکره کنندگان موفق از خاطرات حضور در جلسه‌های مختلف صحبت می‌کنند و گاهی از خاطرات خود می‌گویند که چگونه بارها و بارها نتوانسته‌اند در مذاکره موفق باشند و بارها جلسه را با ضعف و ناامیدی به پایان رسانده‌اند. ولی با تمرین و تلاش، توانسته‌اند اکنون در چنین جایگاهی بایستند.

هیچ وقت برای یادگیری مهارت‌های مذاکره فروش دیر نیست. وقتی به نتایج بهتری دست پیدا می‌کنید، احساس بهتری به شما دست می‌دهد و اعتماد به نفس‌تان بالاتر می‌رود. با تمرین و تلاش شما هم می‌توانید قدم به قدم به مذاکره کننده بهتری تبدیل شوید. در دوره‌های آموزشی مذاکره فروش موفق، شرکت کنندگان با فرمول‌های بسیاری در زمینه‌ی فروش آشنا می‌شوند که بسیار راهگشا است.

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی مدیریت برگزاری جلسات برای شرکت ملی گاز برگزار شد

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق برای شرکت داروپخش برگزار شد

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق

همه چیز قابل مذاکره است

یک مذاکره کننده موفق همواره باید به یاد داشته باشد که «همه چیز قابل مذاکره است.» باید باور داشته باشید که می‌توانید هر چیزی را با مذاکره کردن تغییر دهید و اصلاح کنید. می‌توانید همین رویکرد و طرز نگاه را در زندگی خودتان نیز داشته باشید. تصور کنید باید برای خرید ملک یا خودرو اقدام کنید. در چنین شرایطی نیز باید بتوانید به خوبی مذاکره کنید. اگر منفعل بمانید نمی‌توانید در خرید ملک یا خودرو موفق شوید.

 

استاد احمد محمدی
پادکست فکرانه – مذاکره2 (برای شنیدن Play کنید )

 

اگر دقت کنید می‌بینید که هر روز در حال مذاکره کردن هستیم. گاهی لازم می‌شود دیگران را با مذاکره موفق، قانع کنیم و کار را پیش ببریم. پس به‌عنوان یک فرمول همیشه به یاد داشته باشید که همه چیز قابل مذاکره است. بسیاری از مسایل را با مذاکره کردن می‌توان حل و فصل کرد. همیشه از طریق مذاکره کردن، می‌توان امید داشت راه‌هایی جدیدی باز می‌شوند.

این فرمول را بارها و بارها با خودتان تکرار کنید و به آن باور داشته باشید که می‌توانید هر کاری، هر معامله‌ای و هر مساله‌ای را با مذاکره کردن به سمت حل شدن ببرید. این فرمول برای خرید و فروش بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. وقتی پای خرید و فروش به میان می‌آید، مذاکره و چانه زنی خود را بیشتر نشان می‌دهد و باید این باور را بیشتر در خودمان داشته باشیم که هر چیزی قابل مذاکره است.

در قدم اول بارها و بارها با خودتان تکرار کنید که هر چیزی قابل مذاکره است. تصور کنید در مذاکره‌ی اول ناموفق بوده‌اید، می‌توانید با همین فرمول برای جلسه‌ی دوم و سوم و حتی جلسه‌های بعدی مذاکره آماده شوید. وقتی باور دارید هر چیزی قابل مذاکره است، در صورت عدم موفقیت در یک مذاکره، مایوس و ناامید نمی‌شوید و به حرکت خود ادامه می‌دهید.

در دوره‌ی آموزشی اصول و فنون مذاکره، فرمول‌هایی بسیاری آموزش داده می‌شود.

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق

هدف دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره با هدف ارتقاء توانمندی‌های فروشندگان با روش‌های ارتباطات موثر، تکنیک‌های مذاکره اثر بخش و اصولی جهت موفقیت در مذاکره فروش و ارتباطات فروش و شغلی‌، ایجاد رابطه اصولی و دراز مدت با مشتریان درمذاکره فروش‌، شناخت دام‌های مذاکراتی و … برگزار شد.

دوره آموزشی در تاریخ چهارم بهمن‌‌ماه برای پرسنل شرکت داروپخش (شعبه‌های ساری و گرگان توسط آکادمی بازار برگزار شده است.

محتوای دوره آموزشی 

در این دوره آموزشی ابتدا تعریف مذاکره تجاری، تشریح مراحل مذاکره، انواع مذاکره تجاری و مذاکره بد – مذاکره خوب توضیح داده می‌شود. سپس چهار اصل مذاکرات حرفه‌ای، تشخیص مذاکرات حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای و آداب مذاکره فروش به شرکت کنندگان توضیح داده شد.

دکتر احمد محمدی، مدرس دوره آموزشی و موسس آکادمی بازار در این دوره آموزشی کارگاه تشریح انواع نقش های مذاکراتی، تشریح انواع مذاکره کننده و کارگاه عملی تعیین سطح مذاکره کنندگان  و کارگاه انواع شخصیت مذاکره کنندگان و کارگاه عملی تعیین خصلت برون گرایی و درون گرایی شرکت کنندگان و نحوه شروع و پایان مذاکرات را تدریس کردند.

از دیگر خطوط محتوایی این دوره آموزشی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تن گفتار Body language
 • باید ها و نباید های مذاکرات
 • انواع روش های مذاکره و نحوه برخورد با آن ها
 • نمایش فیلم مذاکراتی و تحلیل آن
 • فاکتور هایی که یک مذاکره کننده حرفه ای باید داشته باشد
 • دام ها و حیله های مذاکراتی
 • ارائه موارد کاری و حل آن ها

از دیگر موارد ارائه شده در دوره می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • پیش آزمون
 • کارگاه تشخیص سبک مذاکراتی شرکت کنندگان
 • تست های شخصیتی مرتبط با مذاکره
 • کارگاه ۱۰۰ سوال مذاکراتی
 • فیلم های تکنیکهای موثر در مذاکراه
 • آزمون

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

برای اطلاع از سمینارها و محصولات موفقیت، انگیزشی و توسعه کسب و کار یا مشاوره به وب سایت آکادمی بازار (مرجع موفقیت ایران) BazarAcademy.ir ، اینستاگرام @drahmadmohamadi مراجعه کرده یا با شماره ۸۸۹۹۳۲۸۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments