خلاصه کتاب « ۴۸ قانون قدرت» نوشته رابرت گرین را در این مقاله مطالعه کنید.

کتاب ۴۸ قانون قدرت پر فروش‌ ترین اثر برای افرادی است که خواهان قدرت هستندیا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران مجهز کنند. رابرت گرین در این کتاب به شما یاد می دهد چگونه در تمام عرصه‌ های زندگی قدرتمند شوید. رابرت گرین کتاب ۴۸ قانون قدرت را در سال ۱۹۹۸ منتشر کرد که بعد از مدتی کوتاه جزء آثار پر فروش در عرصه بین‌ المللی شد.

او حدود بیست سال درباره قدرت، تحقیقات گسترده کرد و تمام نتایج آن را در قالب چندین کتاب منتشر کرد. گرین در تمام تحقیقات خود به دنبال پاسخ این سؤال بود که چرا برخی افراد در طول تاریخ به قدرت دست پیدا می کنند و سرنوشت خود و دیگران را دگرگون می‌ کنند.

مطالعه بیشتر: بازاریابی و فروش در عصر نوین با کتاب‌ صوتی «پرش از دره» آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: اصول و فنون مذاکره با کتاب «مذاکره کردن به روش اساتید هاروارد»

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

با آکادمی بازار برای مطالعه چند قانون از کتاب ۴۸ قانون قدرت همراه باشید:

قانون شماره ۳۰

فرض کنید که من به کشورم باز می گردم و می گویم: رفقا، شنیده ام که می خواهید اقتصاد را بهتر کنید، خب این برنامه من است، من وقتی رئیس جمهور شدم می خواهم این کار را انجام دهم. برای اینکه اقتصاد بهتر باشد باید در جامعه ارزش بیشتری به وجود بیاید. برای اینکه ارزش بیشتری به وجود بیاید ما باید سخت تر و هوشمندانه تر کار کنیم. به این معنا که به جای اینکه همه روز در فیسبوک باشیم. باید کارِ واقعیِ بیشتری انجام بدهیم.  باید مطالعه کنیم و باید به خودمان آموزش دهیم و در کوتاه مدت هیچ چیزی واقعا تغییر نمی کند و دو دوره طول می کشد تا شروع شود تا وقتی که رئیس جمهور بعدی می آید می توان نتایج را دید.

پس در بلند مدت می توان مزایای آن را دید. وقتی این جمله را می گویم در حال رقابت با چه کسی هستم؟ من می خواهم جان را شکست دهم و جان می خواهد بگوید؛ رفقا اگر من رئیس جمهور شوم درآمد شما را صد دلار بیشتر می کنم. جان ۹۹ درصد آراء را می آورد و من تنها یک درصد و به همین دلیل است که مردم سیاست مداران را نقد می کنند که چقدر سیاست مداران دروغگو هستند. چطور می توانند این را بگویند و به قول خود عمل نکنند.

برنده شدن
برنده شدن