مقالاتموفقیت / انگیزشی

جملات تأکیدی چگونه ما را در یافتن عشق کمک می‌کند؟

افرادی که به تأثیرات جملات تأکیدی باور دارند و آن ها را در زندگی‌شان تجربه کرده‌اند، می‌گویند که این عبارات می‌توانند کمک کنند تا شما عشق را بیابید. افراد شکاک و افرادی که هرگز از این عبارات استفاده‌ نکرده‌اند می‌گویند که این عبارات هیچ تأثیری ندارند. حقیقت چیست؟ بهترین توصیه این است که شما خودتان دست به کار شوید و این جملات را امتحان کنید تا بفهمید که حقیقت کدام است.تجربه‌ی شخصی بهترین تجربه است.

راز تأثیر جملات تأکیدی در این است که با استقامت به تکرار آن ها مداومت و به آنها باور داشته باشید و اصلاً به افکار منفی اجازه ورود به ذهنتان را ندهید.

جملات تأکیدی عاشقانه چه جملاتی هستند؟

جملات تأکیدی عاشقانه عبارات مثبتی درمورد عشق هستند که تکرار آن ها باعث می شود که مفهوم این جملات کم کم وارد ذهن ناخودآگاهتان ‌شوند و اعمال و رفتار و افکارتان تحت تأثیر آن قرار می دهند. عباراتی که تکرار می‌کنید به شما انگیزه می‌دهند که دست به کار شوید و موقعیت‌ها را راحت‌تر تشخیص دهید. حتی این عبارات شما را برای یافتن عشق نیز ترغیب می‌کنند.

درمورد این سئوالتان که آیا جملات تأکیدی عاشقانه می‌توانند به یافتن عشق کمک کنند یا نه. جواب من ساده است، همانطور که پیش‌تر در این مقاله گفته شد. آن ها را امتحان کنید زیرا شما چیزی برای از دست دادن ندارید. با داشتن استقامت کافی همه چیز در زندگیتان تغییر خواهد کرد.

confirmative phrases,a way to attract love فه your life

هر کسی خواهان عشق است

هر کسی عشق را دوست دارد و می‌خواهد به شیوه‌های متفاوت و در مکان‌های مختلف  آن را جستجو کند. افرادی را در محل کار، دانشگاه، مراسم‎‌ها یا شبکه‌های اجتماعی ملاقات می‌کنید که اغلب دلشکسته و ناامید هستند و در عین حال به زندگی ادامه می‌دهند. عبارات تأکیدی چگونه می‌تواند به آن ها کمک کند؟ تکرار این عبارات به این افراد خودباوری می‌دهد و باعث می‌شود مطابق با آنچه که به ذهنشان القاء می‌شود، رفتار کنند و درنتیجه احساس مثبت و خوشایندی پیدا کنند و در شرایط بهتری برای یافتن عشق قرار گیرند.

” یک ازدواج موفق مستلزم اینست که شما دفعات زیادی عاشق یک نفر شوید.”   « مینیون مک لافلین»

” راز ازدواج موفق یافتن فرد مناسب است. تو می‌دانی که اگر همیشه عاشق آن فرد باشی آن ازدواج درست است.”   «جولیا چایلد»

“عاشق و معشوق بودن این است که خورشید را از هر دو طرف احساس کنی.”    « دیوید ویستکوت»

تکرار جملات تأکیدی درباره عشق

شما جملات تأکیدی را مثل هر جمله تأکیدی دیگر تکرار کنید. لزومی ندارد که در اینجا توضیح دهم که چگونه باید این کار را انجام دهید. مقالات و کتب بسیاری در این مورد وجود دارند که می‌توانید آن ها را مطالعه کنید. شما برای اینکه بتوانید عشق را به زندگی‌تان جذب کنید باید کتاب‌های مختلفی در این باره مطالعه کنید، بر شیوه‌هایی تمرکز کنید که نگرشتان را تغییر ‌دهد، به خود ایمان داشته باشید و تکنیک‌هایی را به کار برید که شما را در مسیر یافتن عشق یاری رساند.

قطعاً شما می‌آموزید که با وجود موانع و مشکلات چگونه خوش‌بین باشید و اطمینان داشته باشید که به یار و محبوب خود می‌رسید.

برای داشتن نگرش مثبت و مثبت اندیشی راهکارهای گوناگونی وجود دارد، که یکی از آن ها همین تکنیک تکرار جملات تاکیدی می باشد، که در مقاله فوق نیز به آن اشاره گردید. باید گفت به طور کلی با تکرار جملات تاکیدی، ما اتفاقات و رویدادهای مثبت و حتی عشق را به سوی خود جذب می کنیم. 

در سمینار موفقیت، استاد احمد محمدی مدرس و سخنران انگیزشی، راهکارهای کاربردی برای مثبت اندیشی و نگرش مثبت مثل تکنیک تکرار جملات تاکیدی مثبت را به شما می آموزند. جهت بهره مندی از سخنان ایشان و قرارگیری در محیطی شاد و مثبت که نیروی محرکه ای می گردد برای اینکه در مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف و رویاها قدم های محکمی بردارید، کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

مطالب مرتبط

۲۰ عبارت تاکیدی قانون جذب که شادی و نشاط  را به شما می بخشد
بهره مندی از قانون جذب با استفاده از جملات تاکیدی
4 برهان علمی که وجود قانون جذب را اثبات می کند
کاربرد عبارات تاکیدی برای احساس بهتر نسبت به خود و زندگی
عبارات تاکیدی کلمات سحرآمیز ذهن ما هستند
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن