جذب یک فرد خاص

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
جذب یک فرد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

آیا می توانم یک فرد خاص را به زندگی ام جذب کنم؟

برای بسیاری از افراد جای سؤال است که آیا با استفاده از قانون جذب می‌توان یک فرد خاص را به زندگی جذب کرد؟ در این مقاله قصد داریم بر اساس یکی از مصاحبه‌های باب پراکتور، به این موضوع بپردازیم.

باب پراکتور در خصوص جذب یک فرد خاص می‌گوید: «من مدت‌هاست در سراسر دنیا، سمینارهای زیادی برگزار می‌کنم؛ اما حدود 10 سال پیش، زمانی که «راز» به تازگی در میان مردم پخش شده بود، تقریباً در همه سمینارهایم خانم یا آقایی نزد من می‌آمد و می‌پرسید: «آیا قانون جذب برای جذب افراد هم کار می‌کند؟ آیا من می‌توانم شخص مورد علاقه‌ام را به زندگی‌ام جذب کنم؟» و من پاسخ میدادم: «بله البته!»

شما می‌توانید فرد مورد علاقه‌تان را به زندگی‌تان جذب کنید، اما یک فرد خاص را خیر! فقط کافی است یک برگه کاغذ بردارید و دایره‌ای روی آن رسم کنید؛ و داخل آن دایره بنویسید: «همسر من» سپس خطوطی منشعب از آن را رسم کنید.

سپس به فرد مورد علاقه‌تان بیاندیشید و به این فکر کنید که دوست دارید او چه خصوصیات و ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یا اگر فرد خاصی را دوست دارید، به خصوصیاتی که در او وجود دارد و شما آن‌ها را می‌پسندید فکر کنید و در مقابل هر یک از این خطوط، این خصوصیات را بنویسید. مثلا ممکن است بنویسید که دوست دارید همسرتان خوش اخلاق باشد، شاد باشد، آزاد باشد، ظاهر خوبی داشته باشد، سلامت باشد، استقلال مالی داشته باشد یا هر خصوصیت دیگری.

این کار ممکن است برای خیلی‌ها احمقانه به نظر برسد؛ اما اگر مکانیزم قانون جذب را درک کرده باشید و بدانید که همه ما تجلی یک قدرت یکسان هستیم، پس می‌دانید که این قدرت تنها توسط یک قانون هدایت می‌شود و ارتعاش، بخش اصلی این قانون است.

در واقع، ارتعاش قانون اولیه و قانون جذب، قانون ثانویه است. زیرا شما تنها چیزهایی را می‌توانید جذب کنید، که با شما هم ارتعاش هستند.

هنگامی که به این خصوصیات در ذهن‌تان فکر می‌کنید، نباید برای آن فرد چهره‌ای قائل شوید. مطمئناً فرد خاصی را دوست دارید و چشمتان به دنبال کسی است! اما شما حق ندارید که او را وادار کنید تا جذب زندگی‌تان شود! اگر شما فرد خاصی را تجسم کنید، امواجی به سوی او ارسال خواهید کرد که ذهن او را بر هم می‌زند و شما حق چنین کاری را ندارید! کاری که شما مجاز به انجام آن هستید، این است که خصوصیات همسر دلخواهتان را به سوی کائنات ارسال کنید.

تکنیک تجسم، در فرایند جذب همسر دلخواه

وقتی کار نوشتن ویژگی‌های همسر مورد علاقه‌تان به پایان رسید، باید شروع به تجسم کردن کنید؛ باید خودتان را تجسم کنید که در حال زندگی کردن با همان فردی هستید که آن خصوصیات را دارد. تکرار می‌کنم که نباید برای این فرد، یک چهره فیزیکی قائل شوید.

همچنین، نباید درباره کاری که انجام می‌دهید، به کسی چیزی بگویید؛ زیرا ممکن است با ارتعاشات منفی‌شان، به مسیر انرژی شما لطمه وارد کنند. در ذهنتان با همسر دلخواه خود قدم بزنید، با او صحبت کنید، با او شام صرف کنید و هرکاری که دوست دارید را به طور ذهنی با او انجام دهید.

وقتی فردی با آن ویژگی‌ها را در ذهن خود مجسم می‌کنید، خودتان را در آن ارتعاش قرار می‌دهید و آرام آرام با او هم ارتعاش می‌شوید. به انجام این کار ادامه دهید و سعی کنید روزانه به طور منظم این کار را انجام دهید.

می‌توانید ویژگی‌های جدید را به آن دایره اضافه کنید؛ لیست شما می‌تواند به روز رسانی شده و هربار  ویژگی جدیدی به آن افزوده شود. این کار را مرتب انجام دهید تا کائنات، فردی را که دقیقاً هم ارتعاش و هم فرکانس شماست، به زندگی شما وارد کند.»

چرا نمی‌توان یک فرد خاص را جذب کرد؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
قانون جذب

در بالا، به بخشی از صحبت های باب پراکتور پرداختیم. در اصل شما نمی‌توانید یک فرد خاص را به زندگی خود جذب کنید، اما می‌توانید فرد مورد علاقه خود را به سوی خود جذب کنید! اینکه نمی‌توانید فرد خاصی را جذب کنید، دلیل بر ضعف قانون جذب نیست؛ بلکه بدین دلیل است که هر انسانی در جهان هستی، دارای قدرت اراده و اختیار است و شما حق این را ندارید که با اجبار یا هر نیروی دیگری، این قدرت را از او سلب کنید.

بنابراین، تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که به کائنات بگویید دقیقاً چه می‌خواهید؟ دوست دارید شریک عاطفی‌تان چگونه باشد و چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ زمانی که این درخواست را به کائنات بدهید و برای او مشخص کنید که دقیقاً چه می‌خواهید، کائنات می‌گردد و دقیقاً همان فردی را بر سر راه زندگی شما قرار می‌دهد که همه آن ویژگی‌ها را داراست؛

این فرد می‌تواند همان کسی باشد که اکنون دوستش دارید، و یا فردی دیگر با همان ویژگی ها یا حتی بهتر!

همیشه برای رسیدن به اهداف و آنچه که می‌خواهیم، راه‌های مختلف و متفاوتی داریم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم… چه سهل و چه سخت! در این میان افرادی هستند که به ما کمک می‌کنند تا این راه را سریع‌تر برویم و به خوبی از تجربیات و انتقادات و پییشنهاداتشان استفاده کنیم.این مهم با برگزاری سمینارها و کنفرانس های مختلف قابل اجرا و دستیابی است.

24 پاسخ

 1. من هم کاملا موافقم که نیاید فرد خاصی را جذب کرد ولی موقع تصویر سازی ناخودآگاه چهره اون فرد در نظرم مجسم میشه، و فکر میکنم که دارم فرکانس های متفاوت میفرستم و این دلیل جذب نشدن خواسته من هست ؟ موقع تصویر سازی چگونه چهره اون فرد را تجسم نکنم ؟

  1. سلام حنانه عزیز
   بهترین و کارآمد ترین راه مشغول کردن ذهنتون به چیزهای دیگه اس. اول از همه تمرین کنید تا ذهنتون رو در حالت عادی از اون شخص دور کنید. بعد از اون تصویرسازیتون رو شروع کنید و با تمرکز کردن به هرچیزی که حالتون رو خوب میکنه فکر کنید.
   به قدرت ذهنتون شک نکنید! همه چیز از دستت برمیاد!

 2. سلام عرض ادب و احترام خدمت شما بزرگواران زحمت کش تشکر میکنم برای مقاله ی زیبایی که در سایتتون قرار دادید. خواستم بگم طبق تجربه ی شخصی خودم و اونجوری که فورا برای من جواب داد البته قرار داشتن در شرایط و فرکانس فکری مورد نظر مثل کاتالیزور عمل میکند لزوما مدت زمان معینی نیست اما شدنی هست اگر و فقط اگر خصوصیات خیلییی دقیق از فرد مورد نظر رو بدون هیچ محدودیت فکری نوشته و بارها با حس ایمان تقدیر از خداوند و تجسم متبرک کنید و هر روز یا دو روزی یکبار طوری انرا مرور کرده انگار که الان اتفاق افتاده امید به حضرت عشق که هر عملی را عکس العملیست… شاد پیروز و سربلند تر از هر روز دیگر باشید..

  1. سلام میلاد عزیز
   ممنونیم از اینکه تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید و دیگران رو برای رسیدن به حس خوب زندگی راهنمایی میکنید.
   آکادمی بازار از داشتن همراهانی همچون شما افتخار میکنه…

 3. سلام ببخشید مثلا طرف ارزو یا خیال پردازی کنه ک شخص خاص هم دوسش داره چی؟ مثلن بعضیا فقط ب این فکر میکنن که باشخص باشن من میگم اگه طرف ارزو کنه اون طرف هم دوسش داشته باشه چی؟ براش مهم باشه طرفش هم دوسش داره منظورم ی فرد خاصه

 4. سلام تابه حال چند نفر به نتیجه رسیدن من شبا که خابم نمی بره خیلی فکر می کنم ولی تابه حال روی کاغذ ننوشتم خدایی چه کسانی به نتیجه رسیدن.با سپاس فراوان

 5. دقیقا منم موافقم که نباید قدرت اختیار رو از دیگری سلب کرد چون بالاخره اونم حق انتخاب داره شاید اصلا مارو نخواد نباید که زورش کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *