ویدئو های استاد احمد محمدی

تکنیک لبخند در فروش – دکتر احمد محمدی

در این مقاله با تکنیک لبخند در فروش آشنا می‌شوید.

معجزه ی لبخند در افزایش مشتری و فروش بسیار اهمیت دارد. تمام فروشندگان می دانند که زدن یک لبخند، در فروش محصولات می تواند تأثیر بسیاری داشته باشد. لبخند فروشنده می تواند معجزه ای در فروش باشد، اما باز هم بسیاری از آنان از این موضوع غافل می باشند. همیشه مشتری دوست دارد، از افرادی خرید نماید که قیافه عبوس نداشته و لبخند به چهره داشته باشد.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

مشتریانی که در هنگام پرداخت پول با یک چهره خندان مواجه می گردند، حتی حاضر می شوند، پول بیشتری هم برای آن محصول پرداخت نمایند! یک لبخند کوچک می تواند تأثیر فراوانی بر روی طرف مقابل بگذارد و سبب گردد مشتری خرید بیشتری نماید. حتی مشتری ها با این لبخند همواره نام شرکت یا فروشگاه ما را به خاطر خواهند داشت و در مراجعات بعدی هیچ تردیدی ندارند و باز هم حاضرند از ما خرید نمایند و همین لبخند می تواند تبلیغی موثر برای فروشگاه و یا شرکت ما باشد.


نکته دوم در تکنیک لبخند

نکته دوم این که: لبخند زدن را می توان یکی از شاخص های غیرکلامی خوشحالی معرفی و از آن به عنوان درمان استرس ها و رویدادهای پر تنش زندگی استفاده نمود.

حتی به تجربه ثابت شده است، که تنها داشتن یک لبخند ساده بر روی چهره ی فروشنده، فروش او چندین برابر گردیده است، در صورتی که آن فروشنده همه ی تکنیک های افزایش فروش را رعایت می نموده، ولی در برخورد با مشتری بسیار جدی و اخمو بوده است!  بنابراین تغییراتی جزئی در حالت فیزیکی ما می تواند به تغییرات بزرگی در کسب و کار ما منجر گردد. این لبخند می تواند تفکر ما را نسبت به خودمان و دنیای اطراف خود تا حد زیادی تغییر دهد، بنابراین به همین سادگی می توانیم هم خودمان را خوشحال و هم مشتری های خود را تشویق نماییم.

عادت ها - برنامه فکرانه - دکتر احمد محمدی - قسمت اول
بخوانید

حال که قرار است لبخند بزنید، بهتر است از فایده هایی که لبخند زدن برای کسب و کار شما به همراه دارد، آگاه باشید. فواید زیر دلایلی می باشند، که شما را وادار می نمایند تا لبخند خود را طی روز با مشتری های خود شریک گردید.

 • لبخند چهره شما را زیباتر می نماید.
 • لبخند زدن یک راه کم خرج برای این است که خود را زیباتر نمایید. تنها کافی است چهره خندان و اخموی یک نفر را تصور نمایید. کدام زیباتر می باشد؟ این تصمیم با شماست.
 • یک لبخند ساده همه چیز را حل می نماید.
 • لبخند بیش از کلمات حرف برای گفتن دارد. اگر در میان جمع اشتباهی کرده اید که موجب شرمندگی شما گردیده، اگر بین شما و دیگری دلخوری پیش آمده و اگر احساس تنهایی و افسردگی می نمایید، یک لبخند ساده همه چیز را به فراموشی می سپارد. لبخند شما به دیگران نشان می دهد که پذیرای آن ها می باشید و آماده هستید که به همه چیز سر و سامان بخشید.
 • لبخند، تفاهم و اعتماد را با خود به همراه دارد.
 • لبخند، یک حس متقابل را منتقل می نماید، که نشان می دهد شما خود را با آن ها هم سطح می دانید؛ چه رو در رو با فردی و چه در مقابل گروهی از مردم باشید. لبخند حس گفتن این جمله را القا می نماید: «من حس خوبی دارم و قرار است که از لحظه های با هم بودن لذت ببریم».
 • لبخند زدن «واقعاً»  باعث می گردد، شما احساس خوبی پیدا نمایید.
 • حتی اگر کمی احساس کرختی و بی حوصلگی می نمایید، کمی افکار مثبت به ذهن خود تزریق و یک لبخند هم به آن اضافه نمایید. «اندورفینی» که در بدن ترشح می گردد سبب کاهش فشارهای جسمی و تنش های احساسی شما می گردد.
 • لبخند زدن سبب می گردد، سایرین هم به حس خوبی دست یابند.
 • لبخند شما، از فاصله دور قابل تشخیص می باشد و به سایرین این اطمینان را می دهد که شما شخص مهربان و دوست داشتنی می باشید و به آن ها حس خوبی منتقل می نماید.
 • خطوط چروک شما وقتی‌که حاصل لبخند زدن باشند، شکل بهتری دارند تا زمانی که حاصل اخم های شما باشند.
 • لبخندهای شما شخصیت شما را نشان می دهند.
 • لبخند بهترین تضمین برای سلامت روح و جسم شما می باشد. لبخند زدن، سلامت، شادمانی، دوستی، موفقیت و عمر طولانی را با خود به همراه دارد.
7 مزیت مهم بازاریابی بین المللی
بخوانید

در ویدئوی فوق، استاد احمد محمدی مطالعاتی را که در مورد تأثیر مثبت لبخند بر روی افزایش فروش، انجام گرفته را به طور خلاصه خدمت شما عزیزان توضیح خواهند داد. همچنین در این ویدئو علاوه بر تأثیر لبخند بر روی میزان فروش و مشتری، با فواید آن برای خودتان هم آشنا خواهید شد.

باز هم یکی دیگر از تکنیک های افزایش فروش، به همین سادگی لبخند بزنید! با مزایای آن هم آشنا گشتید، حال کافی است که این نکات را در شغل و زندگی روزمره خود به کار بندید تا شاهد معجزات شگرف آن باشید! در سمینار موفقیت، استاد احمد محمدی که صاحب سال ها تجربه در زمینه تدریس و مشاوره فروش، بازاریابی و موفقیت هستند، به شما از تکنیک ها و رازهای موفقیت، همچون تکنیک لبخند خواهند گفت. پیشنهاد می کنم با شرکت در سمینار موفقیت از آموزه های یک سخنران انگیزشی خبره بهره مند گردید. برای کسب اطلاعات در مورد این سمینار به آدرس ذیل مراجعه نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

روش درست تصمیم گیری را یاد بگیرید
چگونه می‌توانم کار را با قدرت آغاز و با قدرت به پایان برسانم؟
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق برگزار شد
دوره آموزشی مربیگری در فروش برای نمایندگان بیمه ایران برگزار شد
چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن