تکنیک تماس در فروش را دست کم نگیرید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

تکنیک تماس در فروش می‌تواند تغییراتی جدی و اساسی در کسب‌ و کار شما ایجاد کند.

وقتی کاری را آغاز می‌کنیم، باید از همان ابتدا با خودمان قرار بگذاریم که خسته نشویم. باید از همان ابتدا، یادمان باشد که باید تحت هر شرایطی پیش برویم و از هر پستی و بلندی ناراحت نشویم.

یکی از روش‌های فروش، فروش تلفنی محصولات و خدمات است. فرآیند فروش چالش‌های مختلفی دارد. گاهی افرادی را می‌بینیم که وارد کار فروش تلفنی می‌شوند ولی به‌فاصله‌ی کوتاهی احساس می‌کنند فروش موفقی نداشته و از کار خود مایوس می‌شوند.

در فروش باید همواره نکات مهمی را مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم موفقیت را برای شرکت و مجموعه خودمان به ارمغان بیاوریم. یادمان باشد هر کاری در ابتدا می‌تواند چالش‌های مختلفی داشته باشد ولی پس از مدتی به خوبی راه می‌افتد.

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در شیراز برگزار شد

مطالعه بیشتر: سمینار تکنیک‌های فروش موفق در هتل سی نور مشهد برگزار شد

فروش
افزایش فروش و تاثیرگذاری

تکنیک تماس در فروش 

دکتر احمد محمدی مشاور کسب و کار و مدیر و موسس آکادمی بازار در ویدئوی انگیزشی تکنیک تماس، به نکات مهمی در فروش تلفنی اشاره می‌کنند. تکنیک فروش می‌تواند جان تازه‌ای به سیستم و شرکت و مجموعه شما بدهد. گاهی یاد گرفتن یک تکنیک به ظاهر ساده و عمل کردن به آن آنقدر نتایج مهمی دارد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

در فروش تلفنی و در آن سوی خط ممکن است افراد با روحیه‌ها و سلیقه‌های مختلف حضور داشته باشند. آن طرف خط ممکن است افراد در حالت‌های روحی مختلف اعم از خوشحالی، غم، عصبانیت و تنش قرار داشته باشند. وقتی تماس تلفنی برقرار می‌کنیم باید درنظر داشته باشیم که همیشه و همه وقت، همه به ما پاسخ مثبت نمی‌دهند و گاهی اوقات به درب بسته می‌خوریم.

نباید از درب‌های بسته بترسیم. وقتی تصمیم می‌گیریم دراین مسیر حرکت کنیم، اولین نکته‌ی مهم آن است که ناامید نشویم. با همان انرژی که کار را آغاز کرده‌ایم با همان انرژی به پیش برویم.

ما می‌توانیم در مسیری که انتخاب کرده‌ایم موفق باشیم. فقط گاهی لازم است تکنیک‌ها را یاد بگیریم. کافی است با دقت بیشتری مسیر را طی کنیم. تکنیم تماس در فروش می‌تواند راهگشای خوبی برای شما و مجموعه‌تان باشد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments